New Mitsubishi Lancer X. Отзывы о красавце

Здесь собираются люди неравнодушные к японским авто. Мнения владельцев, советы по ремонту, типичные поломки и проблемы. Решайте их вместе :)

Модераторы: DIGEST, Valeriy, AK-47, Flexio

Outdriver
МессиЯ
МессиЯ

Сообщение Outdriver » Чт июн 21, 2007 11:35 am

Вітер писал(а):
ГлавБух писал(а):Завтра уже пришло. Пора делиться :D
Перші враження - фантастично позитивні!
Поки що можу поділитися лише емоційними враженнями, так як період експлуатації незначний, та й експлуатую не на повну, так як вирішив уникати високих навантажень на двигун до 10000 тис. км. (хоча дуже важко себе стримувати).
Добре поводить себе підвіска та рульове управління, відчувається їх спортивний характер, чим забезпечується впевнене проходженя поворотів та втримання вибраної траекторії руху.
Відчувається запас потужності, миттєво підхоплює на низьких та середніх обертах (на високих не пробував).
Подобається салон та панель приборів, особливо вночі (червона підсвітка приборів, кнопок дивиться дуже гармонійно).
Здається знайшов спосіб збільшити об'єм багажного відділення (те, що мене не зовсім влаштувало при огляді авто в салоні). Розробникам довелося пожертвувати об'ємом багажника за ради повнорозмірної запаски. Збираюсь замінити її докаткою та прибрати поличку, яку вставили навколо запаски.
Не сподабалась система центрального замка, але ця незручність легко виправиться встановленням сигналізації.
А в какой комплектации автомобиль? Где вы живете (или, в каком городе и в каком салоне зяли авто)?
Ненавижу, когда нет сисек!
Норман Кук, (Esquire от 04.2008)

ВІТЕР™
Авторитет
Авторитет

Сообщение ВІТЕР™ » Чт июн 21, 2007 11:50 am

Outdriver писал(а):А в какой комплектации автомобиль? Где вы живете (или, в каком городе и в каком салоне зяли авто)?
Я взяв LANCER X 2.0 MT. Живу в м. Києві, авто придбав в Ніколь-моторс.
:arrow: моб.: (098) 689-97-12

TOYOTA LC 200
TOYOTA LC 105

Gurzufsky
Аффтар Жжот!!!
Аффтар Жжот!!!
Контактная информация:

Сообщение Gurzufsky » Чт июн 21, 2007 11:55 am

Вітер,
вы скидку вытрясли из продавцов за то, шо уже вышла новая версия :?:
бонжур тужур.. вот ваш президент.. гыы.. всей Украине хорошо будет.. и тебе демократию сделаем... так репетиция закончена - все по нарам (с)

maj79
USER
USER
Контактная информация:

Сообщение maj79 » Чт июн 21, 2007 11:58 am

Gurzufsky писал(а):Вітер,
Дык он вродь новую версию взял. :D
Изображение

Gurzufsky
Аффтар Жжот!!!
Аффтар Жжот!!!
Контактная информация:

Сообщение Gurzufsky » Чт июн 21, 2007 12:00 pm

maj79 писал(а): Дык он вродь новую версию взял. :D
сирьезно :shock: павизло :lol:
бонжур тужур.. вот ваш президент.. гыы.. всей Украине хорошо будет.. и тебе демократию сделаем... так репетиция закончена - все по нарам (с)

Outdriver
МессиЯ
МессиЯ

Сообщение Outdriver » Чт июн 21, 2007 12:02 pm

Вітер писал(а):
Outdriver писал(а):А в какой комплектации автомобиль? Где вы живете (или, в каком городе и в каком салоне зяли авто)?
Хм... а говорят очереди до НГ :? :lol: :lol: :lol:
Ненавижу, когда нет сисек!
Норман Кук, (Esquire от 04.2008)

ГлавБух
USER
USER
Контактная информация:

Сообщение ГлавБух » Чт июн 21, 2007 2:35 pm

Что касается новых версий Ланса: лично меня они не устраивают. Я отношусь к осторожным и консервативным водителям. Одни из основных критериев для меня были и будут: расход топлива, клиренс и наличие климата. Мощность двигателя мне нужна 1 раз в год, когда я выезжаю на море. По городу мощность двигателя вообще для меня не важна, т.к. в основном время уходит на простаивание в пробках. Еще обязательно мне нужно радиоуправление на руле. Поэтому я заказал 1,5 литра с клиренсом 16,5, с кнопочками на руле для радио и климатом. А в новых комплектациях Ланса 1,5л нет ни климата, ни кнопочек. Жду августа когда приедет моя машинка в старой комплектации.

ВІТЕР™
Авторитет
Авторитет

Сообщение ВІТЕР™ » Чт июн 21, 2007 6:30 pm

maj79 писал(а):
Дык он вродь новую версию взял. :D
Так, я дійсно взяв нову версію, так звана серія "Ікс" (фактично десяте покоління). Що стосується знижки, то це навряд чи можливо, враховуючи чергу та ажіотаж, який створюється навколо Ланцера. До того ж, вважаю ціну на нього абсолютно адекватною. Ну і, мабуть, найголовніше - мені незручно було торгуватися з тією дівчиною, яка мені його продала.

TOYOTA LC 200
TOYOTA LC 105

ВІТЕР™
Авторитет
Авторитет

Сообщение ВІТЕР™ » Чт июн 21, 2007 6:34 pm

Outdriver писал(а):
Вітер писал(а):
Хм... а говорят очереди до НГ :? :lol: :lol: :lol:
Так, тепер вже до НР. Однак, коли я замовляв авто, їх ще ніхто не бачив вживу, та й я орієнтувався лише на інформацію з інтернету.

TOYOTA LC 200
TOYOTA LC 105

ВІТЕР™
Авторитет
Авторитет

Сообщение ВІТЕР™ » Чт июн 21, 2007 8:05 pm

ГлавБух писал(а):Что касается новых версий Ланса: лично меня они не устраивают. Я отношусь к осторожным и консервативным водителям.
Ну, якщо Ви відноситесь до консервативних водіїв, то Вам не може подобатися Ікс, відмовляйтеся від черги :lol: .
Що ж стосується міркувань, викладених в Вашому пості:
ГлавБух писал(а):Мощность двигателя мне нужна 1 раз в год, когда я выезжаю на море. По городу мощность двигателя вообще для меня не важна, т.к. в основном время уходит на простаивание в пробках.
- потужність двигуна потрібна щодня, для мене це, свого роду, додаткова безпека. В той час, коли свій основний час Ви витрачаєте на простоювання в "пробках", треба було б їх об'їзджати більш довгими, але менш завантаженими шляхами - в сухому залишку маємо економію часу та пального.
ГлавБух писал(а):Еще обязательно мне нужно радиоуправление на руле. Поэтому я заказал 1,5 литра с клиренсом 16,5, с кнопочками на руле для радио и климатом.
- в моєму авто на рулі є керування аудіосистемою та круїз-контролем, і звичайно ж є клімат. Тож не зовсім зрозумів, що Ви доводили, пишучи вищенаведене.
Сподіваюсь, також, що півторасантиметрова різниця в кліренсі ніколи не стане вирішальною.
ГлавБух писал(а):Жду августа когда приедет моя машинка в старой комплектации.
Не хотілось би Вас засмучквати, але автомобілів в попередніх комплектаціях прийде зовсім мало, тож, якщо Ви не перші в черзі, то найближчим часом Вам запропонують перелаштуватися на одну з оновлених (фактично- погіршених) комплектацій.
Взагалі, перші комплектації (S08, S80, S09, S90) я вважаю свого роду рекламними, так як вони оптимальні по співвідношенню вартості та змістовності. Але, треба поспішати, бо є кулуарна інформація, що комплектації і далі будуть "удосконалюватись, а ціна, відповідно, рости.

TOYOTA LC 200
TOYOTA LC 105

ГлавБух
USER
USER
Контактная информация:

Сообщение ГлавБух » Пт июн 22, 2007 9:52 am

Все что я хотел сказать, что не всем нужны 2-х литровые машины... Мне больше подходят 1,5 литровые с тем же уровнем комфорта и дополнительными опциями. А новые комплектации Ланса 1,5 представлены очень скудно... Поэтому я все таки надеюсь на то, что я дождусь свой Ланс V-1.5 в старой комплектации, за который я кстати внес предоплату и подписал договор...

Gurzufsky
Аффтар Жжот!!!
Аффтар Жжот!!!
Контактная информация:

Сообщение Gurzufsky » Пт июн 22, 2007 10:49 am

ГлавБух писал(а):Все что я хотел сказать, что не всем нужны 2-х литровые машины... Мне больше подходят 1,5 литровые с тем же уровнем комфорта и дополнительными опциями. А новые комплектации Ланса 1,5 представлены очень скудно... Поэтому я все таки надеюсь на то, что я дождусь свой Ланс V-1.5 в старой комплектации, за который я кстати внес предоплату и подписал договор...
старый вроде бы идет с 1.6 :?:

ГлавБух
USER
USER
Контактная информация:

Сообщение ГлавБух » Пт июн 22, 2007 11:09 am

Gurzufsky писал(а):
ГлавБух писал(а):Все что я хотел сказать, что не всем нужны 2-х литровые машины... Мне больше подходят 1,5 литровые с тем же уровнем комфорта и дополнительными опциями. А новые комплектации Ланса 1,5 представлены очень скудно... Поэтому я все таки надеюсь на то, что я дождусь свой Ланс V-1.5 в старой комплектации, за который я кстати внес предоплату и подписал договор...
старый вроде бы идет с 1.6 :?:
:D Речь идет о Лансе 10 поколения... Просто раньше предлагалось вот что http://www.lancer.com.ua/images/stories ... ancerX.pdf , а сечас http://www.mitsubishi-motors.com.ua/mod ... r_x/price/
Последний раз редактировалось ГлавБух Вт июл 10, 2007 12:07 pm, всего редактировалось 1 раз.

Gurzufsky
Аффтар Жжот!!!
Аффтар Жжот!!!
Контактная информация:

Сообщение Gurzufsky » Пт июн 22, 2007 11:44 am

а... симен сименыч (с) 8)

ВІТЕР™
Авторитет
Авторитет

Сообщение ВІТЕР™ » Пн июл 02, 2007 5:51 pm

Мій товариш, в зв'язку зфінансовими складнощами, відмовляється від LANCER X 1.5 МТ black (авто прийде на цьому тиждні). Є хтось зацікавлений отримати таке авто? На скільки мені відомо, на них зараз дикі черги.

TOYOTA LC 200
TOYOTA LC 105

Biz
Профи
Профи

Сообщение Biz » Пт июл 20, 2007 10:42 pm

Объемный тест нового Лансера http://www.drive.ru/mitsubishi/drive-te ... anser.html

Чувак
Мастер
Мастер

Сообщение Чувак » Вт июл 24, 2007 4:35 pm

Народ! А кто то ездил на Лансер Х 1,5? Дайте отзыв плиз.

AK-47
Мастер
Мастер

Сообщение AK-47 » Чт авг 09, 2007 8:15 pm

ВІТЕР™
Авторитет
Авторитет

Сообщение ВІТЕР™ » Ср авг 15, 2007 4:09 pm

Чувак писал(а):Народ! А кто то ездил на Лансер Х 1,5? Дайте отзыв плиз.
Я їздив на Іксі 1.5 МТ, який брали з моєю допомогою. Враження хороші, навіть скажу - краще ніж очікував.

TOYOTA LC 200
TOYOTA LC 105

ВІТЕР™
Авторитет
Авторитет

Сообщение ВІТЕР™ » Ср авг 15, 2007 4:11 pm

Тут, дивлюся, всі залишають посилання на тест-драйви, ось програма Мочанова: http://www.ekipazh.ua/tests/id_88/Mitsu ... cer_x.html .

TOYOTA LC 200
TOYOTA LC 105

Ответить