Kia Cee'd vs Peugeot 308 vs Renault Megane Sedan

Здесь сравнивают разные автомобили - "за" и "против" конкретных моделей. Выбор автомобиля по ценовым критериям. Все, кто еще не определился - Вам сюда

Модераторы: DIGEST, Valeriy, Женя Букин, AK-47, 1342, Flexio, vindsor, Destroyer

Ответить

Хто за що

Kia Cee'd
5
29%
Peugeot 308
10
59%
Renault Megane Sedan
1
6%
Інше авто (напишіть яке)
1
6%

Всего голосов: 17

Erik
Мастер
Мастер

Kia Cee'd vs Peugeot 308 vs Renault Megane Sedan

Сообщение Erik » Пн ноя 24, 2008 11:18 pm

Розглядаю авто тільки з механікою і бензинові!
Ці авто розглядаю тому, що вони близькі за ціною!Комплектації розглядав середні (для Кіа - максимальна) - клімат, металік, МП3.
Kia Cee'd 1,6 EX - 108 900грн (103 900 - на сайті http://kia.com.ua/cars/ceed/integration.html - може просто не встигли поміняти)
Renault Megane Sedan Confort Extreme (+металік,МП3) - 113 918грн
Peugeot 308 Conf Pack (+клімат-контр.,МП3) - 112 250 грн

Рено має найкращу комплектацію, Пежо самий "бідний" за ці гроші, але для мене необхідний мінімум є! Французькі машини - шарм, комфорт...не високий імідж і надійність (останнє стосується і Кіа). Втрата при перепродажі - теж вада всіх обговорюваних авто. Я придивлялвся до японців, але вони зараз надто дорогі...Акція на Lancer X до 1 грудня - дуже цікава (2,0 за 115 000грн!!!), але я не встигну. А чекати далі - думаю, не вихід.Тому рішився на купівлю власне цих авто!Французи дешевші в експлуатації (по вартості ТО), Cee'd має менші витрати палива...
А в разі якщо щось не вийде - завжди є запасний варіант - Chevrolet Lacetti! :D :D :D

vindsor
Гений
Гений

Re: Kia Cee'd vs Peugeot 308 vs Renault Megane Sedan

Сообщение vindsor » Вт ноя 25, 2008 6:41 pm

Erik писал(а):Французькі машини - шарм, комфорт...не високий імідж і надійність (останнє стосується і Кіа).
Я как-то не совсем понял - что, у корейца выше имидж? :roll: Странно такое читать!!! Откуда? :lol: :lol: :lol:
А вообще, столько раз уже это все обсуждалось! :roll:
Der Tiguan, 2.0TSI, DSG7, T@F, Reflexsilber Metallic.
Der Golf V, 1.6, Black Magic Perleffekt - продан.

Erik
Мастер
Мастер

Re: Kia Cee'd vs Peugeot 308 vs Renault Megane Sedan

Сообщение Erik » Чт ноя 27, 2008 3:28 pm

Vindsor писал(а):
Erik писал(а):Французькі машини - шарм, комфорт...не високий імідж і надійність (останнє стосується і Кіа).
Я как-то не совсем понял - что, у корейца выше имидж? :roll: Странно такое читать!!! Откуда? :lol: :lol: :lol:
А вообще, столько раз уже это все обсуждалось! :roll:
Навпаки! Французів і корейців стосується невисокий імідж і невисока надійність!!!
А щодо того, що таке вже було - я переглянув і обговорення разом французів і корейців не знайшов!!!

vindsor
Гений
Гений

Сообщение vindsor » Сб дек 06, 2008 6:42 pm

Пыжик новее и интереснее - новые двигатели, особенно хорош дизель 1.6 с расходом 4.8 л на 100 км.
Меган тоже неплох - может взять ценой, ведь она поменьше.
КИА - только в крайнем случае.
Все ИМХО.
Der Tiguan, 2.0TSI, DSG7, T@F, Reflexsilber Metallic.
Der Golf V, 1.6, Black Magic Perleffekt - продан.

igorentij
Аффтар Жжот!!!
Аффтар Жжот!!!
Контактная информация:

Сообщение igorentij » Пн дек 08, 2008 12:41 am

Vindsor писал(а):Пыжик новее и интереснее - новые двигатели, особенно хорош дизель 1.6 с расходом 4.8 л на 100 км.
.
Угумс.
Заявлено же - БЕНЗИН, и точка.
Вечно вас заносит не в те степи.
И дизель у Сиида - пыжовскому не уступит.
В любом случае, микротурбо - зло

Ответить