Кто сталкивался с ЛИЗИНГОМ?????

Здесь обсуждаются вопросы, связанные с покупкой авто в кредит, лизинг и вопросов, связанных со страхованием. Задавайте их и см. комментарии посетителей (Все об авто в кредит)

Модераторы: DIGEST, Valeriy, AK-47, 1342

svetlana_v73
USER
USER

Кто сталкивался с ЛИЗИНГОМ?????

Сообщение svetlana_v73 » Ср фев 11, 2009 5:08 pm

Ребята! Кто расскажет о "+" и "-" лизинга??? Хочу взять авто, но с кредитами напряг... Прочитала обьявление о лизинге, позвонила, а мне настолько пропели сладкие условия, что захотелось взять аж два авто одновременно :P . Не могу понять, где же подводные камни??? :roll:

Yura_DM
Продвинутый
Продвинутый

Re: Кто сталкивался с ЛИЗИНГОМ?????

Сообщение Yura_DM » Ср фев 11, 2009 5:37 pm

svetlana_v73 писал(а):Ребята! Кто расскажет о "+" и "-" лизинга??? Хочу взять авто, но с кредитами напряг... Прочитала обьявление о лизинге, позвонила, а мне настолько пропели сладкие условия, что захотелось взять аж два авто одновременно :P . Не могу понять, где же подводные камни??? :roll:
в какой компании лизинг? и какие это сладкие условия?

svetlana_v73
USER
USER

Сообщение svetlana_v73 » Ср фев 11, 2009 6:31 pm

Компания "sixt". У них даже сайт www.sixt.ua. А условия таковы:
Например шкода фабия: 2 года, пробег 50000км, общая стоимость 7900 у.е. включая страховку и все оформления связанные с приобретением. Первый взнос 790 у.е. Переплата за год 23%. Ни в одном банке с таким первоначальным взносом я не нашла и таких мизерных процентов. Вот так! :shock:

valal
Гений
Гений

Сообщение valal » Ср фев 11, 2009 6:51 pm

Мой Вам совет - попросите у них договор лизинга и почитайте (внимательно!!! он длинный :D ), тогда сами поймете где подводные камни.
Автомобиль - роскошное средство передвижения!

ybrygas
Авторитет
Авторитет
Контактная информация:

Сообщение ybrygas » Ср фев 11, 2009 7:51 pm

íó à òåîðåòè÷íî, ÷èì ë³çèíã â³äð³çíÿºòüñÿ â³ä êðåäèòó?
E220 w124 @1995
Изображение

valal
Гений
Гений

Сообщение valal » Ср фев 11, 2009 7:56 pm

Условиями и ограничениями! Машина до конца договора лизинга НЕ ВАША, а это дает возможность лизингодателю "делать с вами все шо хош" :D

svetlana_v73
USER
USER

Сообщение svetlana_v73 » Ср фев 11, 2009 7:56 pm

ybrygas писал(а):ну а теоретично, чим лізинг відрізняється від кредиту?

Да вот и я не могу понять. :?

svetlana_v73
USER
USER

Сообщение svetlana_v73 » Ср фев 11, 2009 7:57 pm

valal писал(а):Условиями и ограничениями! Машина до конца договора лизинга НЕ ВАША, а это дает возможность лизингодателю "делать с вами все шо хош" :D
Но кредит ведь то же самое :?:

valal
Гений
Гений

Сообщение valal » Ср фев 11, 2009 8:08 pm

По кредиту машина зарегистрирована на ВАС. Вы - Владелец. И отобрать, снять с учета и т.д. и т.п. без Вас никто не может (только по решению суда). Кроме того, по окончанию договора лизинга, машина вашей не становится, а нужно заключать договор купли-продажи с лизингодателем на остаточную стоимость (какую?) и захочет ли он с вами потом этот договор заключать. И еще много всяких нюансов в самом договоре (зависит от лизинговой компании). У меня есть пример договора от Порше-Лизинг, завтра (если получиться) выложу.

svetlana_v73
USER
USER

Сообщение svetlana_v73 » Ср фев 11, 2009 8:37 pm

Огромнейшее спасибо! А я и не знала таких мелочей, которые могут стать огромнейшей проблемой! :shock:

valal
Гений
Гений

Сообщение valal » Ср фев 11, 2009 8:42 pm

Да не за что (это мой долг :D :D :D ). А на будущее - всегда просите договор и внимательно его читайте (они специально делают их длинными и мелким почерком :D ). Лизинг - это отличный вариант для служебной машины на фирму (как бы долгосрочная аренда с правом выкупа и затраты по лизингу нормально приходуются в учете предприятия).

svetlana_v73
USER
USER

Сообщение svetlana_v73 » Ср фев 11, 2009 11:29 pm

Я не знаю кто Вы, но, пожалуйста, вышлите мне договор. Просто от приобретения нового авто зависит мой карьерный рост, моя славута не подходит работодателю. Хотя я понимаю, что Вам-то все равно, ну а мне нет!!!! Помогите, пожалуйста!!! :oops:

KuN
Профи
Профи
Контактная информация:

Сообщение KuN » Чт фев 12, 2009 2:20 pm

valal писал(а):Условиями и ограничениями! Машина до конца договора лизинга НЕ ВАША, а это дает возможность лизингодателю "делать с вами все шо хош" :D
зато не надо страховать, ставить на учет, в случае ДТП приедут ребята из лизинговой компании, сами страховку выбьют, любые проблемы с сервисом порешают, вобщем это как бы их машина и за неё они отвечают. в любой момент можно выкупить машину. а остаточная стоимость это нормально. я вместо того чтоб платить в месяц по 500, лучше буду платить по 300-350 и через 3-4 года или выкуплю или возьму новую машину. мне например машина нужна на 2-3 года, а не на 10-15, другое дело что у нас цены космические на лизинг, проценты и т.д. :( ну и хорошо если фирмочка своя есть и НДС можно откатить
Subaru Legacy 2.0 / MY2008

vindsor
Гений
Гений

Сообщение vindsor » Чт фев 12, 2009 2:32 pm

KuN писал(а):
зато не надо страховать, ставить на учет, в случае ДТП приедут ребята из лизинговой компании, сами страховку выбьют, любые проблемы с сервисом порешают, вобщем это как бы их машина и за неё они отвечают. в любой момент можно выкупить машину. а остаточная стоимость это нормально. я вместо того чтоб платить в месяц по 500, лучше буду платить по 300-350 и через 3-4 года или выкуплю или возьму новую машину. мне например машина нужна на 2-3 года, а не на 10-15, другое дело что у нас цены космические на лизинг, проценты и т.д. :( ну и хорошо если фирмочка своя есть и НДС можно откатить
Страховые платежи, расходы на ТО, регистрацию и пр. входят в сумму лизингового платежа. Просто разбиваются на весь срок выплаты...
Der Tiguan, 2.0TSI, DSG7, T@F, Reflexsilber Metallic.
Der Golf V, 1.6, Black Magic Perleffekt - продан.

valal
Гений
Гений

Сообщение valal » Чт фев 12, 2009 2:49 pm

ДОГОВІР ПРО ФІНАНСОВИЙ ЛІЗИНГ
Укладений між:

ЛІЗИНГОДАВЕЦЬ: ТОВ “ПОРШЕ ЛІЗИНГ УКРАЇНА” (Україна, м. Київ, вул. Заболотного, 15; ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 35571472; Свідоцтво ФЛ № 387, видане 24 липня 2008 року Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України)
Договір No: ___________________________________ Вих. номер Сторони: ___________________________________
Дилер: ___________________________________ Продавець: ____________________________________
Відповідальний працівник: ___________________________________

ЛІЗИНГООДЕРЖУВАЧ/тип: Прізвище, ім’я / Назва компанії: ___________________________________________________
Для юридичної особи: номер державної реєстрації/індивідуальний номер платника податків/___________________________
Реєстраційні дані платника ПДВ:______________________________________________________________________________
Для фізичної особи: паспортні дані /індивідуальний номер платника податків:________________________________________
Місце проживання/Місцезнаходження:(зареєстроване та фактичне):________________________________________________
Телефон/Факс:____________________________________________________________________________________________
Прізвище, ім’я Представника Лізингоодержувача:________________________________________________________________
Посада Представника/дані довіреності:________________________________________________________________________

ОБ’ЄКТ ЛІЗИНГУ:
Транспортний засіб типу: Рік виробництва:
Шасі No.: Двигун №:
Перша реєстрація транспортного засобу колишнього використання: ________________
УМОВИ ЛІЗИНГУ:
Вартість Об’єкту лізингу *: ________ укр. грн./еквівалент _________дол. США Кількість платежів:
Перший платіж Авансовий платіж*: ________ укр. грн./еквівалент _________дол. США Строк лізингу:
Розмір Обсяг фінансування*: ________ укр. грн./еквівалент _________дол. США Щомісячне відшкодування частини вартості Об’єкта лізингу Останній внесок*: ________ укр. грн./еквівалент _________дол. США
Залишкова вартість*: ________ укр. грн./еквівалент _________дол. США Управлінський гонорарАдміністративні*: ________ укр. грн./еквівалент _________дол. США
Процентна ставка:
(залишити одну!) фіксована за ставкою ____% річних
(видалити якщо застосовується змінна ставка!) змінна відповідно до пункту 6.4.2 Загальних комерційних умов внутрішнього фінансового лізингу
(видалити якщо застосовується фіксована ставка!)
* включаючи ПДВ
Проценти, комісії, інші платежі: у відповідності до Загальних комерційних умов внутрішнього фінансового лізингу, Рахунків для лізингових платежів/Графіку покриття витрат та виплати лізингових платежів (Плану відшкодування)
Усі платежі, що підлягають сплаті, повинні бути сплачені в гривнях і підлягають розрахунку за відповідним обмінним курсом, що застосовуватиметься до еквівалентів в дол. США, визначених вище, відповідно до пунктів 6.3 та 6.3.1 Загальних комерційних умов внутрішнього фінансового лізингу
Інструменти гарантії: _____________________________________

ПРИДБАННЯ ОБ’ЄКТА ЛІЗИНГУ:
Лізингоодержувач придбаває Об’єкт лізингу після завершення погодженого лізингового терміну за купівельною ціною, визначеною Лізингодавцем.

Порука: Прізвище, ім’я /Назва компанії: _____________________________________________________________________
Місце проживання/Місцезнаходження: __________________________________________________________________
Для юридичної особи: номер державної реєстрації: ____________________________________________________
Телефон/Факс:_________________ /індивідуальний номер платника податків/:_______________________________________
Для фізичної особи: паспортні дані /індивідуальний номер платника податків _______________________________________
Прізвище, ім’я Представника Поручителя:______________________________________________________________________
Посада Представника /дані довіреності: _____________________________________________________________________

Поручитель своїм підписом на цьому документі підтверджує, що
- як Поручитель він несе солідарну відповідальність за виконання зобов’язань Лізингоодержувача на підставі або у зв’язку з Договором та його невід’ємними частинами, а також Загальними комерційними умовами внутрішнього фінансового лізингу, Рахунками для лізингових платежів/Графіком покриття витрат та виплати лізингових платежів (Планом відшкодування);
- він ознайомився та зрозумів Договір та його невід’ємні частини, що були згадані вище.

Своїм підписом на цьому документі Лізингоодержувач підтверджує, що він ознайомився та зрозумів усі умови цього Договору, Загальних комерційних умов внутрішнього фінансового лізингу, Рахунків для лізингових платежів/Графіку покриття витрат та виплати лізингових платежів (Плану відшкодування), а також погоджується, що всі вищезазначені документи є невід’ємними частинами цього Договору та мають обов’язкову силу по відношенню до Лізингоодержувача.
Цей Договір був укладений у 3 (трьох) ідентичних примірниках українською мовою, по одній копії для Лізингоодержувача, Поручителя та
Лізингодавця.
___________________________________ ___________________________________ ___________________________________
Місце та дата укладення Договору Місце та дата укладення Договору Місце та дата укладення Договору

___________________________________ ___________________________________ ___________________________________
Підпис та печатка Лізингоодержувача Підпис та печатка Поручителя Підпис та печатка Лізингодавця

valal
Гений
Гений

Сообщение valal » Чт фев 12, 2009 2:50 pm

ЗАГАЛЬНІ КОМЕРЦІЙНІ УМОВИ ВНУТРІШНЬОГО ФІНАНСОВОГО ЛІЗИНГУ

1. Преамбула
Ці Загальні комерційні умови внутрішнього фінансового лізингу (надалі разом із Договором про фінансовий лізинг спільно іменуються як “Контракт”) являють собою угоду між Сторонами щодо придбання компанією Порше Лізинг Україна, а також передачі Об’єкту лізингу Лізингоодержувачу (у відповідності до визначених у цьому Контракті значень вищезгаданих термінів) згідно з положеннями Закону України “Про фінансовий лізинг” № 723/97-ВР від 16 грудня 1997 року, а також іншими застосовними положеннями українського законодавства.
2. Сторони
Цей Контракт укладено між:

Лізингодавцем - Товариством з обмеженою відповідальністю “ПОРШЕ ЛІЗИНГ УКРАЇНА” (надалі – “ПОРШЕ ЛІЗИНГ УКРАЇНА” або “ЛІЗИНГОДАВЕЦЬ”)

та

Лізингоодержувачем, визначеним у Договорі про фінансовий лізинг (надалі – “ЛІЗИНГООДЕРЖУВАЧ”),

(Надалі Порше Лізинг Україна та Лізингоодержувач окремо іменуються також як “СТОРОНА”, спільно – як “СТОРОНИ”)
ВРАХОВУЮЧИ ТЕ, ЩО Порше Лізинг Україна має досвід у наданні послуг з фінансового лізингу, а також володіє достатніми коштами для придбання Об’єкта лізингу та його передачі Лізингоодержувачу,

ВРАХОВУЮЧИ ТЕ, ЩО Лізингоодержувач вбачає доцільним для себе отримання Об’єкта лізингу на умовах, запропонованих Порше Лізинг Україна, а також має намір придбати Об’єкт лізингу у Порше Лізинг Україна після належного виконання умов фінансового лізингу, погодженого Сторонами,

ВИХОДЯЧИ З ЦЬОГО, Сторони, з урахуванням зазначених нижче умов, уклали цей Контракт про наступне:
3. Об’єкт Контракту
3.1. Об’єктом Контракту є транспортний засіб, зазначений у Договорі про фінансовий лізинг (надалі – “Об’єкт лізингу”). Об’єкт лізингу був обраний у відповідності до специфікації Лізингоодержувача та в повній мірі відповідає вимогам Лізингоодержувача .
3.2. Порше Лізинг Україна придбаває Об’єкт лізингу (отримує право власності на Об’єкт лізингу) та передає Лізингоодержувачу Об’єкт лізингу на умовах фінансового лізингу згідно з положеннями застосовного українського законодавства та цього Контракту.
3.3. Лізингоодержувач вводить в експлуатацію Об’єкт лізингу на умовах фінансового лізингу згідно з положеннями застосовного українського законодавства, забезпечує експлуатацію Об’єкта лізингу у відповідності до цього Контракту та, після завершення строку дії цього Контракту, придбаває Об’єкт лізингу у Порше Лізинг Україна.
3.4. Купівельна ціна Об’єкта лізингу, яка підлягатиме оплаті Лізингоодержувачем, визначається Порше Лізинг Україна з урахуванням виконання Лізингоодержувачем своїх зобов’язань щодо лізингових платежів та інших платежів, які підлягають виплаті за цим Контрактом.
3.5. Порше Лізинг Україна не має жодних зобов’язань щодо управління та технічного обслуговування Об’єкта лізингу. Такі послуги надаються виключно Лізингоодержувачем та за його рахунок. У випадку якщо, як зазначено в цьому Контракті, компанія Порше Лізинг Україна буде змушена надавати або платити за будь-які з таких послуг внаслідок неналежного виконання Лізингоодержувачем своїх зобов’язань, останній у повному обсязі відшкодовує витрати, понесені Порше Лізинг Україна.
4. Власність.
4.1. Порше Лізинг Україна зберігатиме за собою право власності на Об’єкт лізингу, в той час як Лізингоодержувач матиме право на експлуатацію Об’єкта лізингу впродовж усього строку дії Контракту (окрім випадків, коли Порше Лізинг Україна матиме право розірвати цей Контракт та вимагати повернення Об’єкта лізингу, як зазначено в цьому Контракті).
4.2. Після завершення строку дії цього Контракту Сторони оформляють придбання Лізингоодержувачем Об’єкта лізингу у Порше Лізинг Україна. З цією метою Сторони укладуть договір купівлі-продажу, підпишуть додаткову угоду до цього Контракту або здійснять таке придбання в інший спосіб, визначений Порше Лізинг Україна.
4.3. Лізингоодержувач покриває всі витрати, пов’язані з передачею права власності у зв’язку з виконанням умов цього Контракту. З цією метою Лізингоодержувач компенсує витрати, понесені Порше Лізинг Україна в процесі придбання Об’єкта лізингу (через лізингові платежі та інші платежі, що підлягають оплаті Лізингоодержувачем), та, відповідно, несе всі витрати, пов’язані з придбанням Лізингоодержувачем Об’єкта лізингу.
4.4. Лізингоодержувач покриває всі витрати, понесені в результаті експлуатації Об’єкта лізингу, включаючи, окрім іншого, витрати, що можуть бути понесені внаслідок дотримання обґрунтованих вимог Порше Лізинг Україна щодо експлуатації та/або передачі Об’єкта лізингу.
4.5. Сторони погоджуються, що будь-які несправності, технічні або інші дефекти Об’єкта лізингу, спричинені з вини виробника, постачальника, дилера або інших осіб, складають ризик для Лізингоодержувача. Порше Лізинг Україна не несе жодних витрат у зв’язку з вищезазначеними несправностями. Такі несправності або дефекти не звільняють Лізингоодержувача від належного виконанням ним своїх зобов’язань за цим Контрактом, включаючи, окрім іншого, сплату лізингових платежів або інших платежів на користь Порше Лізинг Україна.
4.6. Порше Лізинг Україна зобов’язується направляти всі свої претензії щодо відповідальності за дефекти та/або гарантійною відповідальністю Об’єкта лізингу щодо потенційних дефектів виключно на адресу постачальника. На вимогу Лізингоодержувача, Порше Лізинг Україна передає Лізингоодержувачу право заявляти претензії щодо відповідальності за дефекти та/або гарантійною відповідальністю Об’єкта лізингу, за винятком такого права у зв’язку з ціновою знижкою. Порше Лізинг Україна не несе жодної відповідальності за характеристики Об’єкта лізингу або збитки, що можуть бути понесені у зв’язку з ними.
4.7. Порше Лізинг Україна не несе жодної відповідальності за будь-яку шкоду, завдану третім сторонам внаслідок експлуатації Об’єкта лізингу. Лізингоодержувач звільняє Порше Лізинг Україна від відповідальності за всі боргові зобов’язання у зв’язку з цим, і в законний спосіб та в максимально можливій мірі забезпечує незалучення Порше Лізинг Україна в жодні судові розгляди та процеси (окрім випадків, коли Порше Лізинг Україна вимагатиме такого залучення). Лізингоодержувач негайно інформує Порше Лізинг Україна про кожен випадок, що може заподіяти збитки третім сторонам внаслідок експлуатації Об’єкта лізингу, а також, на вимогу Порше Лізинг Україна, надає необхідну інформацію та документацію.
4.8. Лізингоодержувач несе відповідальність за всі ризики, пов’язані з пошкодженням, втратою або виведенням з ладу Об’єкта лізингу, включаючи Форс-мажорні обставини та/або випадки, коли такі ризики не покриваються страхуванням Об’єкта лізингу. Лізингоодержувач відшкодовує Порше Лізинг Україна всі збитки, що можуть бути завдані Об’єкту лізингу, незалежно від того, чи були вони заподіяні з вини Лізингоодержувача та/або внаслідок настання Форс-мажорних обставин у випадку відсутності страхового покриття.
4.9. Лізингоодержувач, під загрозою розірвання цього Контракту, не має права безпосередньо або опосередковано відчужувати Об’єкт лізингу, здавати його у суборенду, обтяжувати (заставляти, використовувати в якості засобу забезпечення чи в будь-який інший спосіб) або будь-яким іншим чином відчужувати Об’єкт лізингу на користь третіх осіб, експлуатувати Об’єкт лізингу як таксі, здавати в оренду, використовувати для цілей навчання в автошколі або участі в будь-яких змаганнях без попередньої письмової згоди Порше Лізинг Україна, а також без виплати додаткової страхової премії для полісу КАСКО.
4.9.1. (Застосовується виключно до юридичних осіб та фізичних осіб, зареєстрованих як приватні підприємці): Лізингоодержувач має право уповноважувати своїх працівників експлуатувати Об’єкт лізингу за умови суворого дотримання ними положень цього Контракту та чинних правил дорожнього руху. Лізингоодержувач несе повну відповідальність за таких працівників та в повній мірі компенсує всі збитки (за умови наявності останніх), заподіяні Порше Лізинг Україна та/або третім сторонам внаслідок діяльності таких працівників.
4.9.2. (Застосовується виключно до фізичних осіб): Лізингоодержувач має право уповноважувати будь-яких інших фізичних осіб на експлуатацію Об’єкта лізингу за наявності попередньої письмової згоди Порше Лізинг Україна, за умови суворого дотримання ними положень цього Контракту та чинних правил дорожнього руху. Лізингоодержувач несе повну відповідальність за таких юридичних осіб та в повній мірі компенсує всі збитки (за умови наявності останніх), заподіяні Порше Лізинг Україна та/або третім сторонам внаслідок діяльності таких фізичних осіб.
4.10. Лізингоодержувач зобов’язаний негайно повідомити Порше Лізинг Україна про будь-які факти або дії третьої сторони по відношенню до Об’єкта лізингу, а також про будь-які вчинені або передбачувані дії у зв’язку з примусовим виконанням, включаючи, окрім іншого, конфіскацію, затримання тощо, здійснене третіми сторонами по відношенню до Об’єкта лізингу. Лізингоодержувач уповноважений та зобов’язаний вживати всіх необхідних заходів та вчиняти всі дії з метою захисту права власності Порше Лізинг Україна та нести всі витрати, пов’язані з вищезазначеним. Лізингоодержувач зобов’язаний відшкодувати Порше Лізинг Україна всі витрати, понесені у зв’язку з вищезазначеним протягом 10 (десяти) робочих днів з моменту подання Порше Лізинг Україна відповідної заяви. Порше Лізинг Україна подає Лізингоодержувачу необхідні документи, які підтверджують понесені витрати; проте неподання таких документів не звільняє Лізингоодержувача від компенсації та не вважається підставою для відстрочення компенсаційних платежів.
4.11. Банкрутство та заборгованість
4.11.1. (Застосовується виключно до юридичних та фізичних осіб, зареєстрованих як приватні підприємці): У випадку якщо проти Лізингоодержувача будуть ініційовані процедури за справою про банкрутство або ліквідацію, або якщо загальна заборгованість Лізингоодержувача перевищить розмір заборгованості, передбачений Законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” № 2343-ХІІ від 14 травня 1992 року, як розмір заборгованості, що є достатнім для ініціювання процедур за справою про банкрутство, Лізингоодержувач зобов’язується негайно повідомити про це Порше Лізинг Україна протягом 5 (п’яти) робочих днів. У даному випадку Порше Лізинг Україна має право вимагати негайного повернення Об’єкта лізингу, а Лізингоодержувач зобов’язаний повернути Об’єкт лізингу протягом 10 (десяти) робочих днів з моменту отримання такої вимоги від Порше Лізинг Україна. У випадку банкрутства або ліквідації Лізингоодержувач зобов’язаний повідомити голову арбітражу та/або ліквідатора про право власності Порше Лізинг Україна на Об’єкт лізингу.
4.11.2. (Застосовується виключно до фізичних осіб): Якщо загальна заборгованість Лізингоодержувача перевищить еквівалент 50 000 доларів США, Лізингоодержувач зобов’язаний негайно повідомити про це Порше Лізинг Україна, при цьому Порше Лізинг Україна матиме право вимагати повернення Об’єкта лізингу, як зазначено в пункті 4.11.1 цього Контракту.
4.12. Порше Лізинг Україна має право візуально маркувати Об’єкт лізингу як свою власність. Лізингоодержувач не має права перешкоджати такому маркуванню, незалежно від того, в який спосіб воно буде проводитися, а також зобов’язується компенсувати Порше Лізинг Україна витрати, пов’язані з первинним маркуванням та підтриманням маркування впродовж строку експлуатації Об’єкта лізингу.
4.13. Будь-яке невиконання або порушення будь-якої умови цього пункту є підставою для розірвання компанією Порше Лізинг Україна цього Контракту. Відповідно, при цьому застосовуються положення пункту 12 цього Контракту.
4.14. Порше Лізинг Україна реєструє Об’єкт лізингу на ім’я Порше Лізинг Україна. Порше Лізинг Україна надає Лізингоодержувачу всі необхідні реєстраційні документи, що надають Лізингоодержувачу можливість в законний спосіб експлуатувати Об’єкт лізингу.
4.15. Порше Лізинг Україна надає Лізингоодержувачу належні повноваження, яких вимагає чинне законодавство України для експлуатації Об’єкта лізингу.
5. Наявність та доставка Об’єкта лізингу
5.1. Об’єкт лізингу буде доставлений дилером безпосередньо Лізингоодержувачу. Усі відповідні положення Договору на поставку (надалі - “Договір на поставку”), який укладе дилер з Лізингоодержувачем, будуть визначені Лізингоодержувачем разом із дилером. Порше Лізинг Україна не несе жодної відповідальності за невиконання дилером своїх зобов’язань, що виникають на підставі або у зв’язку з Договором на поставку.
5.2. Якщо купівельна ціна Об’єкта лізингу буде змінена до моменту його доставки після зміни Лізингоодержувачем первинної конфігурації або після зміни цін, встановлених виробником, постачальником чи дилером, розрахунок лізингових платежів також буде відповідним чином змінений. У цьому випадку Порше Лізинг Україна має право на свій власний розсуд включити всю суму, на яку була збільшена купівельна ціна Об’єкта лізингу понад первинну купівельну ціну, погоджену Сторонами, в перший чи другий лізинговий внесок або, на пропорційній основі, до наступних лізингових платежів, що підлягають виплаті Лізингоодержувачем.
5.3. Лізингоодержувач повинен забезпечити прийом Об’єкта лізингу протягом 7 (семи) днів з дати відправки дилером повідомлення (надалі - “Повідомлення про наявність”).
5.4. Лізингоодержувач забезпечує оформлення доставки Об’єкта лізингу шляхом підписання Лізингоодержувачем та дилером звіту про доставку (надалі - “Акт прийому-передачі”). Будь-які дефекти Об’єкта лізингу фіксуються в Акті прийому-передачі. Якщо з боку Лізингоодержувача немає заперечень в Акті прийому-передачі, Об’єкт лізингу вважається таким, що був прийнятий Лізингоодержувачем в ідеальному стані та у відповідності до вимог останнього. Лізингоодержувач повинен повідомити Порше Лізинг Україна про підписання Акту прийому-передачі в день такого підписання.
5.5. Жодні затримки в доставці, спричинені не з вини Порше Лізинг Україна, не впливають на чинність Контракту. У випадку несвоєчасної доставки Лізингоодержувач приймає Об’єкт лізингу протягом 10 (десяти) днів з дати відправлення дилером повідомлення про те, що Об’єкт лізингу готовий до доставки.
5.6. У випадку порушення Лізингоодержувачем вищезазначених умов прийому Об’єкта лізингу, Порше Лізинг Україна може встановити додатковий строк та визначити, що після його завершення, Контракт вважається розірваним внаслідок невиконання Лізингоодержувачем своїх зобов’язань. У даному разі, Порше Лізинг Україна не повертає першочерговий платіж, здійснений Лізингоодержувачем, при цьому останній не має права на компенсацію такого першочергового платежу або інших здійснених ним платежів.
5.7. Сторони забезпечують доставку Лізингоодержувачу Об’єкта лізингу лише після того, як Лізингоодержувач здійснить в повному обсязі на користь Порше Лізинг Україна переказ:
а) першочергового платежу (якщо це застосовується), першого лізингового платежу та транзакційних витрат;
b) витрат на реєстрацію Об’єкта лізингу;
с) додаткових витрат, що можуть бути пов’язані з придбанням та передачею Об’єкта лізингу.
Якщо витрати не будуть визначені на момент підписання цього Контракту, вони зазначаються Порше Лізинг Україна у листі, що має бути доставлений Лізингоодержувачу. Витрати мають бути оплачені Лізингоодержувачем в повному обсязі протягом 5 (п’яти) робочих днів з моменту отримання такого листа.
5.8. Якщо доставка Об’єкта лізингу відбувається впродовж перших 15 (п’ятнадцяти) днів місяця, перший лізинговий внесок має бути виплачений до доставки Об’єкта лізингу, при цьому виплата наступних лізингових платежів починається з наступного місяця. Якщо доставка Об’єкта лізингу відбувається з 16-го (шістнадцятого) числа місяця до кінця місяця, перший лізинговий внесок має бути виплачений до доставки Об’єкта лізингу, при цьому виплата наступних лізингових платежів починається через один місяць.
6. Лізингові платежі
6.1. Для експлуатації Об’єкта лізингу Лізингоодержувач щомісяця виплачуватиме Порше Лізинг Україна лізингові платежі у відповідності до Плану відшкодування (Додаток №2 до цього Контракту), що являє собою невід’ємну частину цього Контракту. Щомісячний лізинговий платіж включає в себе:
• суму, яка відшкодовує частину вартості Об’єкта лізингу;
• проценти;
• комісії;
• покриття витрат, пов’язаних з оплатою послуг та відшкодуваннями, що підлягають виплаті у строки та на умовах, передбачених цим Контрактом (включаючи, окрім іншого, транзакційні витрати, витрати на ремонт Об’єкта лізингу, реєстраційні платежі та інші витрати, передбачені або прямо пов’язані з Контрактом).
Лізингоодержувач також сплатить Порше Лізинг Україна Адміністративні, як це передбачено Договором про фінансовий лізинг.
Нижчезазначені витрати не включаються до лізингових платежів:
• податок з власників транспортних засобів;
• будь-які інші податки, що можуть застосовуватися до Контракту після його виконання або в будь-який час у майбутньому;
• інші витрати та платіжні зобов’язання.
6.2. Порше Лізинг Україна як власник Об’єкта лізингу сплачує всі податки, гонорари та інші збори в державний бюджет України, пов’язані з правом власності Об’єкта лізингу. Лізингові платежі були розраховані Порше Лізинг Україна, виходячи з припущення, що ставки податків у зв’язку з придбанням, митним оформленням, правом власності та експлуатації, а також обов’язковим страхуванням Об’єкта лізингу залишатимуться в Україні на одному й тому ж рівні протягом усього строку дії цього Контракту. Якщо ставки цих податків та платежів в Україні будуть змінені після підписання Контракту, або якщо інші податки набудуть чинності, Порше Лізинг Україна має право відповідним чином відкоригувати лізингові платежі.
6.3. Сторони погоджуються, що лізингові платежі та інші платежі, що підлягають виплаті за цим Контрактом на користь Порше Лізинг Україна, відображають справедливу вартість Об’єкта лізингу та забезпечують отримання Порше Лізинг Україна очікуваної станом на дату виконання Контракту суми на основі діючого курсу обміну доларів США, встановленого Національним банком України станом на дату, коли кожен платіж підлягає виплаті. З цією метою лізингові платежі, страхові премії, а також будь-які інші платіжні зобов’язання, передбачені цим Контрактом, розраховуються в доларах США на змінній основі та підлягають сплаті в українських гривнях за обмінним курсом Національного банку України, про який було повідомлено за 2 (два) дні до дати виставлення рахунку. Якщо в період між датою виставлення рахунку та датою отримання суми, еквівалентної тій, що зазначена в такому рахунку, обмінний курс, який був використаний та про який було повідомлено Порше Лізинг Україна, збільшиться більше, ніж на 2%, різниця, що виникла внаслідок такого збільшення, виплачується Лізингоодержувачем. Лізингові платежі будуть розраховуватися для цілих місяців.
6.3.1. У часткову зміну пункту 6.3 цього Контракту, Порше Лізинг Україна матиме право вимагати, щоб лізингові платежі та усі інші платежі за цим Контрактом були розраховані за обмінним курсом (про який було повідомлено за 2 (два) дні до дати виставлення рахунку) українського комерційного банку (Райффайзен Банк Аваль або іншого банку) замість обмінного курсу Національного Банку України. Сторони погоджуються, що така вимога може бути поставлена на власний розсуд Порше Лізинг Україна і без обмежень щодо кількості таких вимог на протязі дії Контракту, і для цього не вимагатиметься згода Лізингоодержувача. Порше Лізинг Україна повинна повідомити Лізингоодержувача про вимогу щодо зміни обмінного курсу за 10 (десять) робочих днів до дати відповідного платежу, який має бути сплачений Лізингоодержувачем. Новий обмінний курс, про який повідомить Порше Лізинг Україна в подальшому буде застосовуватися до усіх наступних платежів, які підлягають сплаті Лізингоодержувачем до того моменту, коли Порше Лізинг Україна повідомить про інше у такому ж порядку. У випадку зміни обмінного курсу згідно з цим пунктом 6.3.1, усі інші умови пункту 6.3 (включаючи, окрім іншого, наслідки збільшення нового обмінного курсу більше ніж на 2%) повинні у рівній мірі застосовуватись до нового обмінного курсу.
6.4. План відшкодування розраховується на основі процентної ставки, вказаної в Договорі про фінансовий лізинг (змінної або фіксованої).
У винятковому випадку, якщо після підписання цього Контракту і до доставки Об’єкта лізингу Лізингоодержувачу [пройшло більше ніж 2 (два) місяці і] трьохмісячна ставка Libor змінилася більше ніж на 2% (два відсотки), то фіксована процентна ставка, зазначена в Договорі про фінансовий лізинг, підлягає зміні на вимогу Порше Лізинг Україна.

В цьому випадку Порше Лізинг Україна має право направити Лізингоодержувачу для підписання відповідну додаткову угоду до Контракту або оновлену версію Договору про фінансовий лізинг. Лізингоодержувач зобов’язаний підписати цей документ і забезпечити його підписання Поручителем. Якщо Лізингоодержувач та Поручитель не підпишуть і Лізтнгоодержувач не поверне Порше Лізинг Україна вказаниу додаткову угоду (оновлений Договір про фінансовий лізинг) на протязі 5 (п’яти) робочих днів з дня надіслання документа Порше Лізинг Україна, Порше Лізинг Україна матиме право припинити дію цього Контракту відповідно до пункту 12.6.8 цього Контракту.
6.4.1. Якщо Сторони домовились про фіксовану процентну ставку, розмір цієї ставки, вказаний в Договорі про фінансовий лізинг, застосовуватиметься до Плану відшкодування.
6.4.2. Якщо Сторони домовились про змінну процентну ставку, застосовуватимуться наступні правила. План відшкодування розраховуватиметься на основі змінної процентної ставки у розмірі трьохмісячної ставки Libor. Тому якщо трьохмісячна ставка Libor зміниться у порівнянні з останнім коригуванням процентної ставки або, відповідно, датою доставки Об’єкта лізингу більше, ніж на 0,25 процентних пунктів, робиться аналогічне абсолютне коригування проценту (з додаванням абсолютної вартості такого збільшення до абсолютного розміру проценту) на дату виставлення рахунку, після відповідного календарного кварталу. У цьому випадку буде здійснений перерахунок Плану відшкодування, що набуде чинності станом на наступну дату виставлення рахунку після зміни трьохмісячної ставки Libor.
6.5. Щомісячний платіж здійснюється на рахунки, зазначені Порше Лізинг Україна, не пізніше 10-го (десятого) календарного дня з дати виставлення рахунку.
6.6. Усі операційні та адміністративні витрати, пов’язані з переказом лізингових платежів на рахунок Порше Лізинг Україна покриваються Лізингоодержувачем. Лізингоодержувач вживає всіх можливих заходів з метою сприяння перерахуванню будь-яких сум, передбачених цим Контрактом, на визначений банківський рахунок Порше Лізинг Україна. Якщо будь-яка сума, виплачена ним за цим Контрактом повертається на рахунок Лізингоодержувача, Лізингоодержувач повторно перераховує таку суму на користь Порше Лізинг Україна.
6.7. Будь-які перешкоди в експлуатації Об’єкта лізингу (включаючи, окрім іншого, ремонтні роботи), незалежно від їхнього походження та характеру, не вважаються достатньою підставою для зменшення платежів, розірвання або внесення змін до Контракту, оскільки Порше Лізинг Україна не несе відповідальність за будь-які обмеження експлуатації Об’єкта лізингу.
6.8. Лізингоодержувач інформує Порше Лізинг Україна протягом 5 (п’яти) робочих днів з дати виставлення рахунку щодо можливого неотримання такого рахунку.
6.9. Авансовані лізингові платежі не повертаються та не підлягають нарахуванню процентної ставки (окрім випадків, коли Лізингоодержувач розриває Контракт на тій підставі, що Лізингоодержувач не отримав Об’єкт лізингу, як зазначено в пункті 12.12 цього Контракту, – в даному випадку Порше Лізинг Україна повертає Лізингоодержувачу лише авансовані лізингові платежі, зменшені на розмір витрат, понесених компанією Порше Лізинг Україна).
6.10. Якщо Лізингоодержувач здійснює платежі, що не покривають усі його зобов’язання перед Порше Лізинг Україна та/або всі відстрочені платежі, Сторони погоджуються, що суми, виплачені Лізингоодержувачем, будуть розподілятися наступним чином:
а) витрати на відновлення становища будуть першочергово покриватися, потім – штрафні санкції за прострочення, лізингові платежі та страхові комісії, а також інші компенсації інших витрат Порше Лізинг Україна;
b) якщо Лізингоодержувач має декілька об’єктів лізингу, платежі будуть розподілятися з урахуванням найбільш давнього платіжного зобов’язання, що виникає у зв’язку з експлуатацією всіх об’єктів лізингу.
Лізингоодержувач не може змінювати цю послідовність, незалежно від призначення платежу, зазначеного Лізингоодержувачем. Якщо Лізингоодержувач має непогашені зобов’язання станом на дату оплати за декількома лізинговими договорами з компанією Порше Лізинг Україна, остання може на свій власний розсуд визначити послідовність платежів за такими договорами, при цьому для кожного окремого договору застосовується порядок, зазначений у реченні 1 пункту 6.10.
6.11. Лізингові платежі та інші платежі за цим Контрактом не підлягають зменшенню або відстроченню по відношенню до будь-якого строку, протягом якого Об’єкт лізингу обслуговується, ремонтується, модифікується або є недоступним для Лізингоодержувача внаслідок аварії, механічного пошкодження, викрадення, конфіскації або з будь-якої іншої причини.
6.12. Цей Контракт не підлягає жодним змінам, окрім випадків, коли інше погоджено Сторонами відповідно до процедури, передбаченої пунктом 20.1. Проте Порше Лізинг Україна має право на свій власний розсуд збільшувати або зменшувати лізингові платежі та інші платежі, що підлягають виплаті Лізингоодержувачем, якщо наявність такого права чітко передбачена Контрактом або виплаває зі змісту його положень.
6.13. У виняткових обставинах, до яких Сторони відносять зміну економічної ситуації в Україні, умов кредитування українськими банками та/або фінансовими установами, внесення змін до українського законодавства та/або його тлумачення, а також інші подібні ситуації, які, за умови їхньої зміни, спричинятимуть зменшення зиску, який компанія Порше Лізинг Україна планувала отримати від цього Контракту, Порше Лізинг Україна має право збільшити будь-які лізингові платежі або інші платежі, що підлягають виплаті за цим Контрактом. Лізингоодержувач зобов’язаний здійснити переказ платежів з урахуванням зазначених збільшень розмірів таких платежів з моменту надання відповідного повідомлення від Порше Лізинг Україна.
6.14. У випадку якщо Лізингоодержувач не погоджується зі збільшенням розміру лізингових платежі або інших платежів за цим Контрактом, Лізингоодержувач має право викупити Об’єкт лізингу за тією ціною та на тих умовах, що визначені Порше Лізинг Україна (включаючи одноразову комісію за дострокове припинення строку дії Контракту, зазначену в пункті 12.5 цього Контракту).
7. Додаткові гарантії
7.1. Після завершення виконання Контракту та в будь-який інший момент протягом строку дії Контракту, Порше Лізинг Україна має право вимагати, а Лізингоодержувач зобов’язується надати протягом 30 (тридцяти) календарних днів з моменту отримання відповідної вимоги будь-яку або декілька з нижчезазначених гарантій:
7.1.1. Банківську гарантію на користь Порше Лізинг Україна, яка покриватиме в повному обсязі зобов’язання Лізингоодержувача щодо лізингових платежів за цим Контрактом. Така банківська гарантія може бути змінена в тій мірі, в якій вона зменшується лізинговими платежами, виплаченими протягом кожного 12-місячного (дванадцятимісячного) календарного періоду, за умови що Порше Лізинг Україна підтвердить в письмовій формі своєчасний платіж лізингових платежів та страхових внесків на користь банку-гаранта.
7.1.2. Поручительство від юридичної або фізичної особи на користь Порше Лізинг Україна, яке в повній мірі буде покривати зобов’язання Лізингоодержувача щодо лізингових платежів за цим Контрактом. Лізингоодержувач зобов’язаний отримати попередню письмову згоду Порше Лізинг Україна по відношенню до такої юридичної або фізичної особи, яка надасть таке поручительство. Після отримання такої згоди Лізингоодержувач забезпечує виконання відповідної угоди між Лізингоодержувачем, поручителем та Порше Лізинг Україна на умовах, прийнятних для Порше Лізинг Україна.
7.1.3. Порше Лізинг Україна зберігає за собою право вимоги додаткових гарантій від Лізингоодержувача, в залежності від попередньої перевірки платоспроможності Лізингоодержувача. Порше Лізинг Україна має також право на це у випадку, якщо впродовж строку дії Контракту майновий статус Лізингоодержувача погіршується до тієї міри, яка викликає небезпеку невиконання Лізингоодержувачем своїх зобов’язань.
7.1.4. Якщо Лізингоодержувач надасть поруку (поруки), як зазначено в цьому Контракті, і така порука (поруки) набуде чинності, Порше Лізинг Україна має право повідомити поручителя (поручителів) про будь-яке невиконання Лізингоодержувачем зобов’язань за цим Контрактом по відношенню до зобов’язань, гарантованих поручителем (поручителями), включаючи, окрім іншого, відстрочення платежів. Порше Лізинг Україна на свій власний розсуд встановлює строки та умови надання такого повідомлення, при чому рішення про встановлення таких строків та умов не впливає на чинність поруки (порук) та/або зобов’язань Лізингоодержувача за цим Контрактом.
8. Відстрочення платежів
8.1. Лізингоодержувач зобов’язаний негайно повідомляти Порше Лізинг Україна про будь-яке передбачуване відстрочення платежів або відстрочення, що вже відбулося. Вищезгадане повідомлення як таке не вважається підставою для подовження строку здійснення платежу.
8.2. У випадку відстрочення платежу до Лізингоодержувача застосовуються наступні санкції:
8.2.1. штраф у розмірі 10% річних від вчасно невиплаченої суми за кожен день затримки до моменту повного виконання зобов’язань Лізингоодержувача;
8.2.2. штрафні санкції за платіжні вимоги, надіслані компанією Порше Лізинг Україна (пункт 8.3.1 цього Контракту): еквівалент 15 доларів США за першу вимогу, еквівалент 20 доларів США за другу вимогу, еквівалент 25 доларів США за третю вимогу (якщо Порше Лізинг Україна вирішить надіслати таку третю вимогу);
8.2.3. компенсація будь-яких витрат, понесених Порше Лізинг Україна та/або винагороди, включаючи, окрім іншого, гонорари юристам, судові та позасудові витрати, нараховані/виплачені з метою відшкодування сум, не виплачених Лізингоодержувачем у відповідності до Контракту. Порше Лізинг Україна надає Лізингоодержувачу відповідну документацію, що підтверджує понесені витрати; проте ненадання такої документації не звільняє Лізингоодержувача від компенсації та не вважається підставою для відстрочення виплати компенсації.
Вищезазначені санкції підлягають виплаті Лізингоодержувачем упродовж 10 (десяти) робочих днів після отримання відповідної вимоги від Порше Лізинг Україна, незважаючи на розірвання Контракту з боку Порше Лізинг Україна.
8.3. Якщо Лізингоодержувач відстрочуватиме виплату лізингових платежів протягом більш, ніж 10 (десяти) робочих днів, Порше Лізинг Україна має право:
8.3.1. Надіслати Лізингоодержувачу першу платіжну вимогу в письмовій формі. Якщо Лізингоодержувач не здійснить оплату протягом 7 (семи) робочих днів з моменту отримання першої вимоги, Порше Лізинг Україна надсилає в такий же спосіб другу платіжну вимогу, яка подовжує строк здійснення оплати ще на 8 (вісім) робочих днів із зазначенням нагадування, що після завершення строку здійснення оплати, за умови нездійснення оплати, Контракт підлягає розірванню. Сторони погоджуються, що невиконання зобов’язань після надіслання другої платіжної вимоги означає, що Лізингоодержувач не має наміру в подальшому виконувати свої зобов’язання за цим Контрактом.
8.3.2. Якщо Лізингоодержувач повністю або частково не здійснить оплату 1 (одного) лізингового платежу, при цьому якщо прострочення платежу триває більш, ніж 30 днів (у відповідності до Закону України “Про фінансовий лізинг”), Порше Лізинг Україна має право розірвати Контракт поверненні права власності на Об’єкт лізингу від Лізингоодержувача у примусовому порядку згідно з виконавчим написом нотаріуса.
8.4. Лізингоодержувач погоджується, що всі строки, зазначені в цьому Контракті, є прийнятними для виконання Лізингоодержувачем своїх зобов’язань.
8.5. У випадку якщо Порше Лізинг Україна реалізує надані гарантії (пункт 12 цього Контракту) або має реалізувати їх, проте в подальшому Сторони досягнуть згоди щодо того, що Контракт залишається чинним, Лізингоодержувач зобов’язується повністю відновити гарантії, реалізовані Порше Лізинг Україна, протягом 3 (трьох) робочих днів після досягнення такої згоди. Якщо Лізингоодержувач не зможе вчасно виконати свої зобов’язання, Контракт вважається розірваним станом на дату невиконання зобов’язань.
9. Технічне обслуговування / Обов’язки щодо Об’єкта лізингу
9.1. Об’єкт лізингу експлуатується у відповідності до інструкцій виробника/постачальника. Порше Лізинг Україна має право накладати спеціальні обмеження на експлуатацію Об’єкта лізингу, при цьому такі обмеження мають бути обов’язковими для Лізингоодержувача.
9.2. Лізингоодержувач зобов’язаний належним чином забезпечувати технічне обслуговування Об’єкта лізингу, проводити всі необхідні ремонтні роботи, технічні огляди, а також здійснювати на постійній основі нагляд за бездоганним функціонуванням та екологічним станом Об’єкта лізингу у відповідності до загальних умов виробника. Лізингоодержувач несе відповідальність за всі збитки, заподіяні внаслідок невиконання своїх зобов’язань, незалежно від того, чи були вони спричинені Лізингоодержувачем або третіми сторонами. Усі витрати, пов’язані з технічним обслуговуванням Об’єкта лізингу, згідно з цим пунктом покриваються в повній мірі Лізингоодержувачем.
9.3. Технічне обслуговування та ремонт Об’єкта лізингу можуть проводитися виключно уповноваженими постачальниками послуг, зазначеними в службовій або гарантійній інструкції. Лізингоодержувач використовує лише оригінальні запасні деталі для технічного обслуговування Об’єкта лізингу.
9.4. Лізингоодержувач за свій власний рахунок несе відповідальність за щоденне підтримання Об’єкта лізингу в робочому стані, включаючи регулярне чищення та технічне обслуговування Об’єкта лізингу у відповідності до рекомендацій виробника, включаючи проведення оглядів та, на вимогу, поповнення паливно-мастильних матеріалів, гальмівної рідини, води, а також незаплановану зміну покришок, фільтрів тощо.
9.5. Лізингоодержувач зобов’язаний експлуатувати Об’єкт лізингу у відповідності до чинного законодавства. У випадку порушення законодавства Лізингоодержувач несе відповідальність за всі наслідки, що можуть виникнути у зв’язку з цим та сплачує всі штрафи відповідним органам. У кожному випадку, коли компанія Порше Лізинг Україна сплатила будь-які штрафи та адміністративні витрати, пов’язані з ними, представницькі витрати та/або гонорари юристам, збори та інші подібні витрати, Лізингоодержувач в повному обсязі відшкодовує Порше Лізинг Україна такі витрати впродовж 10 (десяти) робочих днів після отримання відповідної вимоги від Порше Лізинг Україна.
9.6. Будь-які модифікації структури Об’єкта лізингу або додавання інших деталей та пристроїв до Об’єкта лізингу можуть бути зроблені лише за умови наявності попередньої письмової згоди Порше Лізинг Україна та виключно уповноваженими постачальниками послуг. Додані деталі стають власністю Порше Лізинг Україна без жодної компенсації. Усі зміни, які можуть вимагатися законодавством, вносяться Лізингоодержувачем за його власний рахунок. Зокрема, забороняється експлуатувати неоригінальне обладнання та системи (кондиціонер повітря, запасні деталі тощо), а також робити тюнинг на транспортному засобі (чіп-тюнинг, тюнинг двигуна, тюнинг кузова), що суперечить рекомендаціям виробника/заводу, навіть якщо вищезазначене було зроблене в авторизованих сервісних центрах. Претензії Лізингоодержувача на гарантії можуть мати силу лише у випадку тюнингу, зробленого у відповідності до рекомендацій виробника/заводу.
9.7. У випадку, якщо була завдана шкода внаслідок додавання неоригінального обладнання (кондиціонеру повітря, запасних деталей тощо) або тюнингу транспортного засобу (чіп-тюнинг, тюнинг двигуна, тюнинг кузова), що суперечить рекомендаціям виробника/заводу, Лізингоодержувач зобов’язаний відшкодувати Порше Лізинг Україна вартість Об’єкта лізингу станом на момент до завдавання такої шкоди. В даних умовах Порше Лізинг Україна має право вимагати від Лізингоодержувача, замість відшкодування вартості, повного ремонту Об’єкта лізингу за рахунок Лізингоодержувача, при цьому такий ремонт має гарантувати повне відновлення Об’єкта лізингу з його доведенням до оригінального стану.
9.8. У випадку втрати або пошкодження ключів, реєстраційної картки Об’єкта лізингу або інших атрибутів, пов’язаних із Об’єктом лізингу, компетентні органи та Порше Лізинг Україна мають бути негайно проінформовані про це.
9.9. Крім того, Лізингоодержувач зобов’язаний:
9.9.1. забезпечувати належний догляд за Об’єктом лізингу, оберігати Об’єкт лізингу від будь-якої шкоди, втрати, включаючи викрадення, не завдавати жодної шкоди Об’єкту лізингу;
9.9.2. забезпечувати наявність на вітровому склі Об’єкта лізингу дійсного талону про проведення державного технічного огляду, а також постійну наявність в Об’єкті лізингу діючого полісу страхування цивільної відповідальності перед третіми особами;
9.9.3. завжди користуватися протиугінними пристроями, що доставляються разом із Об’єктом лізингу, або які в подальшому були надані чи встановлені;
9.9.4. завжди залишати Об’єкт лізингу в гаражі або іншому захищеному місці, призначеному для паркування.
9.10. На вимогу Порше Лізинг Україна, Лізингоодержувач зобов’язаний надати Об’єкт лізингу для отримання свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу та/або проведення щорічного державного огляду в належний день та час, а також в місце, зазначене Порше Лізинг Україна. Якщо за будь-яких причин Лізингоодержувач не може надати Об’єкт лізингу для отримання свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу та/або проведення щорічного державного огляду в належний день та час, Лізингоодержувач несе відповідальність за будь-які втрати та збитки, включаючи втрату можливості експлуатації, плату за оформлення документів (за наявності) та адміністративні витрати, пов’язані з забороною експлуатації Об’єкта лізингу, а також усі штрафи та штрафні санкції, стягнуті Державною автомобільною інспекцією за невиконання вищезазначених дій. Якщо ненадання Лізингоодержувачем Об’єкта лізингу для отримання свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу або для Державної автомобільної інспекції спричинило заборону експлуатації Об’єкта лізингу, це не звільняє Лізингоодержувача від фінансових зобов’язань за цим Контрактом.
10. Розміщення та огляд Об’єкта лізингу
10.1. Територією цього Контракту вважається територія України без жодних обмежень.
10.2. Експлуатація Об’єкта лізингу за межами України дозволяється лише якщо:
10.2.1. компанія Порше Лізинг Україна надала попередню письмову згоду на таку експлуатацію;
10.2.2. Лізингоодержувач отримав окреме страхове покриття щодо ДТП та цивільної відповідальності (якщо Порше Лізинг Україна не надасть інші розпорядження разом із попередньою письмовою згодою).
10.3. Лізингоодержувач зобов’язаний проінформувати Порше Лізинг Україна про заплановане постійне місце розташування Об’єкта лізингу. Якщо місце розташування Об’єкта лізингу змінюється на строк понад один місяць, Лізингоодержувач зобов’язаний отримати попередню письмову згоду за тиждень до зміни місця розташування, інформуючи Порше Лізинг Україна про нове місце розташування Об’єкта лізингу.
10.4. Лізингоодержувач зобов’язаний негайно проінформувати Порше Лізинг Україна про будь-які зміни місця проживання (для фізичних осіб) або місця розташування (для юридичних осіб), відповідно. У випадку невиконання цього зобов’язання, будь-яка кореспонденція (включаючи, окрім іншого, повідомлення та вимоги), доставлена за адресою, зазначеною Лізингоодержувачем в Контракті, вважається дійсною, незалежно від того, чи отримав її Лізингоодержувач, а датою її надіслання компанією Порше Лізинг Україна вважається дата доставки.
10.5. На вимогу Порше Лізинг Україна, Лізингоодержувач зобов’язаний надати доступ до Об’єкта лізингу в будь-який час. Якщо Лізингоодержувач не надає такий доступ до Об’єкта лізингу внаслідок своєї діяльності або бездіяльності, Порше Лізинг Україна може розірвати цей Контракт.
10.6. Лізингоодержувач гарантує, що лише водії віком від 18 років, які належним чином отримали водійські права та мають принаймні два роки досвіду управління транспортними засобами, можуть експлуатувати та керувати Об’єктом лізингу (за умови дотримання положень, передбачених пунктами 4.9.1. та 4.9.2).
11. Страхування та покриття ризиків
11.1. Порше Лізинг Україна забезпечує та підтримує протягом усього строку дії Контракту страхування корпусу Об’єкта лізингу за свій власний рахунок та у своїх інтересах. Усі витрати, пов’язані зі страхуванням, а також усі пов’язані додаткові витрати компенсуються Лізингоодержувачем. Умови страхування визначаються на власний розсуд Порше Лізинг Україна.
11.2. Страхування, яке зобов’язане забезпечити Порше Лізинг Україна, має покривати наступні страхові випадки:
11.2.1. знищення;
11.2.2. крадіжки;
11.2.3. пошкодження всього або частин транспортного засобу внаслідок дорожньо-транспортної пригоди;
11.2.4. пошкодження всього або частин транспортного засобу внаслідок пожежі чи стихійних лих..
11.3. Лізингоодержувач зобов’язаний забезпечувати та підтримувати протягом усього строку дії Контракту страхування цивільної відповідальності перед третіми особами по відношенню до всіх працівників (застосовується виключно до юридичних та фізичних осіб, зареєстрованих як приватні підприємці) або інших фізичних осіб (застосовується виключно до фізичних осіб), які мають право керувати Об’єктом лізингу.
11.4. Лізингоодержувач покриває всі витрати та збитки, непокриті страховими полісами, придбаними Порше Лізинг Україна та Лізингоодержувачем у відповідності до цього Контракту.
11.5. Лізингоодержувач інформує в письмовій формі Порше Лізинг Україна та страхову компанію протягом 48 годин з моменту завдавання будь-якої шкоди Об’єкту лізингу (окрім випадків, коли інше буде передбачено в процесі виконання цього Контракту). Будь-які ремонтні роботи, що проводяться для будь-яких цілей, виконуються постачальником послуг, уповноваженим Порше Україна (державна реєстрація № [_________]). Лізингоодержувач не має права самостійно проводити ремонт або робити будь-які заяви щодо компенсацій за шкоду, завдану Об’єкту лізингу. Право робити такі заяви зберігається виключно за Порше Лізинг Україна.
11.6. З суми рахунку за послуги Лізингоодержувач виплачує франшизу, визначену у відповідній інформації про страхування .
11.7. У випадку викрадення або суттєвого пошкодження, Порше Лізинг Україна отримує від страхової компанії відшкодування у відповідності до Загальних умов страхування КАСКО, з якого будуть вирахувані непокрита частка, визначена в інформації про страхування, решта страхових премій до кінця лізингового року, а також вартість пошкодження.
11.8. Якщо вартість компенсації перевищує витрати, зазначені в пункті 11.7, різниця виплачується Лізингоодержувачу. В іншому разі, Лізингоодержувач покриває різницю, що залишається непокритою страховою компанією.
11.9. На вимогу страхової компанії, Лізингоодержувач покриває витрати на установку системи безпеки.
11.10. Порше Лізинг Україна доставляє Лізингоодержувачу інформаційну брошуру, в якій визначені умови та строки страхування, а також процедури, які необхідно пройти у випадку пошкодження, ДТП, викрадення та настання інших страхових випадків. Лізингоодержувач зобов’язується суворо дотримуватися вищезазначеної процедури.
12. Умови та припинення лізингу
12.1. Щойно Лізингоодержувач та дилер підпишуть Акт приймання-передачі (пункт 5.4 Контракту), Об’єкт лізингу вважатиметься переданим у лізинг Лізингоодержувачу компанією Порше Лізинг Україна на умовах цього Контракту. Строк лізингу починається з дати підписання Акту приймання-передачі Лізингоодержувачем.
12.2. Строк лізингу триває до дати, зазначеної у Додатку №1/Договорі про фінансовий лізинг до цього Контракту.
12.3. Сторони погодилися, що по закінченню строку дії Контракту після сплати останнього лізингового платежу, інших платежів за цим Контрактом та виконання зобов’язань Лізингоодержувачем, право власності на Об’єкт лізингу перейде до Лізингоодержувача. З цією метою Сторони укладуть договір купівлі-продажу, додатковий договір до цього Контракту або оформлять операцію купівлі іншим чином, як зазначить Порше Лізинг Україна (окрім випадків, коли інше узгоджено або буде узгоджено між Сторонами). Положення цього пункту застосовуються незалежно від стану Об’єкта лізингу на момент сплати останнього лізингового платежу.
12.4. По закінченню строку дії Контракту Об’єкт лізингу не покриватиметься страхуванням.
12.5. За згодою Сторін строк дії цього Контракту може бути достроково припинений, але не раніше ніж через 12 місяців. Таке припинення строку дії Контракту є можливим лише за умови, якщо до моменту такого припинення Лізингоодержувач виконав усі свої зобов’язання, передбачені або пов’язані з цим Контрактом. У цьому випадку Порше Лізинг Україна отримає прибуток від справедливого дисконтування фінансових витрат.
У випадку дострокового припинення строку дії Контракту Лізингоодержувач виплачує Порше Лізинг Україна:
• непогашену вартість Контракту (яка включатиме непогашену вартість Об’єкта лізингу, а також інші платежі, що підлягають сплаті у зв’язку з припиненням, включаючи, окрім іншого, непогашену суму внеску до Пенсійного фонду України), розраховану Порше Лізинг Україна, та
• одноразову комісію за дострокове припинення строку дії Контракту в розмірі 4% від вартості Об’єкта лізингу, зазначеної в Договорі про фінансовий лізинг.
Вищезгадані платежі підлягають сплаті Лізингоодержувачем протягом 10 (десяти) календарних днів з дати виставлення рахунку (проте в будь-якому разі до моменту припинення строку дії цього Контракту).
12.6. Порше Лізинг Україна має право в односторонньому порядку припинити дію цього Контракту в наступних випадках:
12.6.1. Лізингоодержувач не сплатив 1 (один) наступний лізинговий внесок у повному обсязі або частково, і строк невиконання зобов’язання зі сплати перевищує 30 (тридцять) календарних днів;
12.6.2. (Застосовується виключно до юридичних або фізичних осіб, зареєстрованих як приватні підприємці): Лізингоодержувач стає неплатоспроможним, або щодо його активів призначений голова арбітражу, або вжиті заходи щодо його ліквідації (окрім як з метою узгодженого об’єднання чи злиття з іншою компанією), або Лізингоодержувач припинив ведення своєї діяльності;
12.6.3. (Застосовується виключно до фізичних осіб): Загальна заборгованість Лізингоодержувача перевищує суму, визначену в пункті 4.11.2 цього Контракту;
12.6.4. Будь-які гарантії виконання Контракту втрачають чинність після закінчення строку дії;
12.6.5. Лізингоодержувач використовує Об’єкт Лізингу, не дотримуючись інструкцій виробника/постачальника, гарантійних умов, інструкцій Порше Лізинг Україна, або суттєво чи постійно наражає Об’єкт лізингу на небезпеку;
12.6.6. Лізингоодержувач не використовує Об’єкт лізингу відповідно до Контракту та/або не підтримує його у належному стані;
12.6.7. Лізингоодержувач використовує Об’єкт лізингу з будь-якою незаконною метою або у будь-якій незаконній діяльності;
12.6.8. Лізингоодержувач не дотримується контрактних положень (включаючи, окрім іншого, суборенду, обтяження на користь третіх сторін, використання як таксі, передачу автомобілю в оренду, експлуатацію в навчальних цілях в автошколі, участь в будь-яких змаганнях тощо, без попередньої письмової згоди Порше Лізинг Україна);
12.6.9. Лізингоодержувач вчиняє або робить спроби вчинити шахрайські дії при страхуванні;
12.6.10. Інформація, надана Лізингоодержувачем, включаючи, окрім іншого, інформацію стосовно його особистих даних та фінансового стану, є недостовірною;
12.6.11. Об’єкт лізингу визнано повною технічною або економічною втратою (для визнання Об’єкта лізингу повною економічною втратою необхідно, щоб вартість ремонту перевищувала застраховану вартість);
12.6.12. Об’єкт лізингу знищений або втрачений іншим чином. Лізингоодержувач повинен письмово повідомити Порше Лізинг Україна та страхову компанію впродовж 24 (двадцяти чотирьох) годин від знищення чи втрати Об’єкта лізингу та надати з цією метою всі підтверджуючі документи.
12.6.13. За виняткових обставин та/або в умовах Форс-мажору, які, на думку Порше Лізинг Україна, ставлять під загрозу або затримують виконання договірних зобов’язань, або за яких Лізингоодержувач неспроможний виконати свої зобов’язання за Контрактом.
12.7. День, що вважатиметься датою припинення дії Контракту, визначається Порше Лізинг Україна. У день припинення дії Порше Лізинг Україна надсилає Лізингоодержувачу письмове повідомлення про припинення дії та, за можливості, зв’язується з ним за доступним номером телефону для повідомлення про припинення дії.
12.8. Негайно після припинення дії Контракту Порше Лізинг Україна має право скористатися всіма отриманими гарантіями для одержання повної суми всіх непогашених лізингових платежів та інших платежів, незалежно від дати їхньої сплати.
12.9. Якщо Порше Лізинг Україна вимагає повернення Об’єкта лізингу, Лізингоодержувач зобов’язаний повернути Об’єкт лізингу за свій власний рахунок у відмінному робочому та технічному стані до головного офісу Порше Лізинг Україна впродовж 10 (десяти) робочих днів від дати одержання відповідного запиту. Лізингоодержувач сплачує будь-яку різницю між ринковою вартістю автомобіля та лізинговими платежами, що залишилися несплаченими відповідно до графіку виплат.
12.10. У будь-якому випадку дострокового припинення дії Контракту, Порше Лізинг Україна прямо зберігає за право вимагати додаткових компенсацій, особливо щодо таких фактичних витрат, як страхові франшизи, витрати на збут, штрафи, витрати на правову допомогу.
12.11. У разі дострокового припинення дії Контракту за умовами пунктів 12.6.10, 12.6.11, застосовуватимуться положення пунктів 11.7 та 11.8 стосовно компенсації від страхових компаній.
12.12. Лізингоодержувач має право розірвати Контракт, якщо Об’єкт лізингу не буде доставлений Лізингоодержувачу протягом 90 (дев’яноста) календарних днів з першочергово погодженої дати, та за умови, що така затримка не спричинена невиконанням Лізингоодержувачем своїх зобов’язань. Контракт розривається на 10-й (десятий) робочий день з дня надіслання письмового повідомлення Лізингоодержувачем на адресу Порше Лізинг Україна. Повернення платежів здійснюється у відповідності до Пункту 6.9 та інших положень Контракту.
13. Конфіскація Об’єкта лізингу
13.1. Якщо Лізингоодержувач відмовляється від повернення або затримує повернення Об’єкта лізингу, Порше Лізинг Україна має право знову вступити у володіння зазначеним Об’єктом.
13.2. Конфіскація Об’єкта лізингу здійснюється в усіх випадках дострокового припинення дії Контракту.
13.3. У разі конфіскації Об’єкта лізингу Лізингоодержувач зобов’язаний забезпечити компанії Порше Лізинг Україна або уповноваженій нею особі вільний доступ до місця розташування Об’єкта лізингу, а також не перешкоджати процесу повернення Об’єкта лізингу. Лізингоодержувач не має права на відшкодування збитків, завданих внаслідок конфіскації Об’єкта лізингу.
13.4. Лізингоодержувач також погоджується не вимагати від Порше Лізинг Україна сплати компенсації за шкоду, заподіяну внаслідок декодування аварійної сигналізації та інших блокуючих пристроїв на Об’єкті лізингу, що були встановлені без письмової згоди Порше Лізинг Україна. Порше Лізинг Україна не несе відповідальності за особисті речі, які знаходяться в Об’єкті лізингу на момент конфіскації.
13.5. Після конфіскації Об’єкта лізингу Сторони підписують Акт конфіскації Об’єкта лізингу, в якому зазначають фактичні показники пробігу Об’єкта лізингу, всі дефекти та вартість їхнього усунення.
13.6. Лізингоодержувач відшкодовує будь-які витрати, понесені Порше Лізинг Україна у зв’язку з конфіскацією Об’єкта лізингу.
13.7. Якщо компанія Порше Лізинг Україна не зможе здійснити свої права на конфіскацію, як передбачено у цьому пункті, вона матиме право конфіскувати Об’єкт лізингу у Лізингоодержувача в примусовому порядку відповідно до виконавчого напису нотаріуса.
14. Судові процеси. Застосовне законодавство
14.1. Будь-які суперечки, що виникають внаслідок або у зв’язку з цим Контрактом, мають бути подані на розгляд для остаточного вирішення до компетентного українського суду.
14.2. Цей Контракт в усіх відношеннях тлумачиться у відповідності до матеріального права України, а Сторони при виконанні своїх обов’язків та здійсненні своїх прав за цим Контрактом також керуються матеріальним правом України.
15. Переуступлення прав та обов’язків
15.1. Цей Контракт укладено особисто з Лізингоодержувачем. Лізингоодержувач не має права переуступати або передавати всі або будь-яку частину своїх прав та обов’язків за цим Контрактом, а також Об’єкт лізингу без попередньої письмової згоди Порше Лізинг Україна.
15.2. Порше Лізинг Україна може переуступати прибуток, отриманий від цього Контракту, а також делегувати всі або будь-яку частину своїх обов’язків за цим Контрактом без згоди
Лізингоодержувача.
16. Відшкодування витрат
16.1. Незалежно від завершення виконання цього Контракту або проведення операцій, запланованих в рамках цього Контракту, усі витрати та збитки (включаючи ті з них, що пов’язані з виплатою гонорарів за юридичні та фінансові консалтингові послуги), завдані у зв’язку з укладенням або виконанням цього Контракту, а також операціями, запланованими в рамках виконання цього Контракту, відшкодовуються Стороною, яка завдала такі збитки.
16.2. Проте, як виняток, усі збори, податки, гонорари, грошові штрафи та інші витрати, що пов’язані з Контрактом і можуть виникати протягом строку дії Контракту, виплачуються або відшкодовуються виключно Лізингоодержувачем.
17. Форс-мажорні обставини
17.1. У випадку якщо внаслідок Форс-мажорних обставин будь-яка Сторона не може виконувати або затримує виконання будь-яких своїх зобов’язань за цим Контрактом та негайно інформує про це іншу Сторону, зазначаючи обставини, що складають форс-мажор разом із тими доказами, які можливо надати, а також приблизний строк, протягом якого виконання своїх зобов’язань за цим Контрактом такою Стороною буде унеможливлене або відстрочене, Сторона, яка зазнала впливу таких Форс-мажорних обставин, звільняється від відповідальності перед іншою Стороною за невиконання або відстрочення у виконанні своїх зобов’язань за цим Контрактом. Сторона, що не зазнала впливу Форс-мажорних обставин, може розірвати цей Контракт не раніше, ніж через 30 (тридцять) днів після надання іншій Стороні відповідного повідомлення, проте таке повідомлення про розірвання Контракту вважається недійсним, якщо Сторона, що зазнала впливу Форс-мажорних обставин, в повному обсязі поновлює виконання своїх зобов’язань до завершення вищезгаданого строку розірвання шляхом надання повідомлення.
17.2. Для цілей цього пункту “Форс-мажорна обставина” означає будь-які непередбачувані на момент укладення цього Контракту обставини, що знаходяться поза сферою контролю Сторін, включаючи, без жодних обмежень вищезазначених загальних положень, страйки, заворушення, війни, пожежі, вибухи, повені, землетруси, а також інші природні стихійні лиха.
18. Подільність
18.1. У випадку якщо будь-яке положення цього Контракту визнається будь-яким судом компетентної юрисдикції недійсним або таким, що позбавлене позовної сили, інші положення цього Контракту залишаються чинними в повній мірі. Якщо будь-яка частина будь-якого положення цього Контракту визнається недійсною або такою, що позбавлена позовної сили, інша частина такого положення залишається чинною.
19. Обробка даних
19.1. Лізингоодержувач передає Порше Лізинг Україна всю інформацію, що необхідна Порше Лізинг Україна на момент підписання цього Контракту, а також інформацію, по відношенню до якої можуть надсилатися запити впродовж виконання цього Контракту у відповідності до Закону України “Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом” № 249-IV від 28 листопада 2002 року та застосовних підзаконних актів. Лізингоодержувач негайно інформує Порше Лізинг Україна про всі зміни, внесені до первинної інформації (включаючи особисту та фінансову інформацію) протягом строку дії Контракту.
19.2. Лізингоодержувач погоджується на те, що Порше Лізинг Україна на власний розсуд може публічно розголошувати та надавати будь-яким третім сторонам інформацію (включаючи, окрім іншого, особисту та фінансову інформацію) про Лізингоодержувача та/або інформацію, надану Лізингоодержувачем протягом виконання Контракту, якщо Лізингоодержувач не виконає свої контрактні зобов’язання або у випадках, передбачених чинним законодавством. Порше Лізинг Україна не несе жодну відповідальність, включаючи, окрім іншого, виплату компенсації за збитки, якщо останні були завдані Лізингоодержувачу, по відношенню до здійснення права розголошення інформації у відповідності до цього пункту.
19.3. На момент підписання Контракту Лізингоодержувач був ознайомлений з положеннями Закону України “Про захист прав споживачів” № 1023-ХІІ від 12 травня 1991 року та підтверджує, що умови цього Контракту є прийнятними для Лізингоодержувача та не порушують і не обмежують жодні права Лізингоодержувача як споживача.

20. Документація в письмовій формі. Інші положення.
20.1. Усі зміни, доповнення, відмови або положення цього Контракту стають обов’язковими для виконання будь-якою Стороною виключно у випадку їхнього оформлення в письмовій формі та письмового підтвердження належними чином уповноваженими представниками.
20.2. Підписуючи цей Контракт, Лізингоодержувач підтверджує те, що компанія Порше Лізинг Україна представила всі наявні варіанти фінансування з урахуванням свого фінансового становища, а також їхні переваги і недоліки.
20.3. Цей Контракт разом із усіма додатками та іншими доданими до нього матеріалами, складає цілісну угоду між Сторонами та заміняє і розриває всі попередні усні або письмові угоди, заяви, гарантії та домовленості Сторін по відношенню до предмету цього Контракту.
20.4. Цей Контракт має обов’язкову юридичну силу та набуває чинності в інтересах Сторін цього Контракту, їхніх правонаступників та правомочних цесіонаріїв.
20.5. Усі повідомлення, що мають бути надані за цим Контрактом, оформляються в письмовій формі та доставляються особисто, при цьому вони вважаються такими, що були надані, після доставки за відповідною адресою, або шляхом відсилання поштовим відправленням першого класу з попередньою оплатою, при цьому таке повідомлення вважається таким, що було доставлене, через 2 (два) робочих дні з дати поштового відправлення, або шляхом надіслання по факсу, при цьому таке повідомлення вважається таким, що було доставлене, після відправки.
20.6. Цей Контракт укладено українською мовою в трьох оригінальних примірниках – по одному для кожної Сторони та один примірник – для Поручителя.

Умови поруки
Порше Лізинг Україна та Поручитель (як зазначено в Договорі про фінансовий лізинг) відповідно до параграфу 3 глави 49 Цивільного кодексу України узгодили наступні умови поруки:
1. Поручитель несе солідарну відповідальність за виконання всіх зобов’язань Лізингоодержувача на підставі або у зв’язку з цим Контрактом або будь-якою його невід’ємною частиною.
2. Зобов’язання Поручителя включають, окрім іншого, лізингові платежі, штрафні санкції та відшкодування збитків, що підлягають сплаті Лізингоодержувачем у відповідності до положень цього Контракту.
3. Поручитель у повному обсязі відшкодовує всі платежі, що підлягають сплаті у відповідності до Контракту протягом 10 (десяти) робочих днів з моменту отримання відповідного письмового повідомлення від компанії Порше Лізинг Україна. Остання має право надавати такі повідомлення, як зазначено в пунктах 7 та 12.8 цього Контракту.
4. Поручитель узгоджує з Лізингоодержувачем механізм аналізу документації, що підтверджує виконання зобов’язань Лізингоодержувача, включаючи, окрім іншого, переказ платежів.
5. Після виконання зобов’язань Поручитель набуває прав кредитора по відношенню до Лізингоодержувача у відповідності до чинного українського законодавства. Якщо такі права вимагають від Поручителя виконання зобов’язань Лізингоодержувача за цим Контрактом, Поручитель зобов’язаний виконати такі зобов’язання згідно з відповідними положеннями цього Контракту.
6. Окрім виконання умов цього Контракту, жодних інших юридичних формальностей не вимагається для того, щоб зобов’язати Поручителя виконати зобов’язання, передбачені цим Контрактом.
7. Поручитель не має права переуступати або передавати всі або будь-яку частину своїх прав та обов’язків без попередньої письмової згоди Порше Лізинг Україна. Порше Лізинг Україна може переуступати прибуток від цього Контракту, а також делегувати всі або будь-яку частину своїх прав та обов’язків за цим Контрактом без згоди Поручителя.
8. Поручитель у повній мірі проінформований про юридичне та фінансове становище Лізингоодержувача на момент оформлення Контракту та може вживати, відповідно до домовленостей між ним та Лізингоодержувачем, а також на їхній власний розсуд, відповідні заходи для отримання інформації, пов’язаної зі становищем Лізингоодержувача впродовж оформлення цього Контракту.
9. Порше Лізинг Україна не здійснює жодних платежів на користь Поручителя у зв’язку з виконанням зобов’язань останнього. Жодні суми, що підлягають сплаті Поручителем не підлягають зменшенню за рахунок будь-яких платежів на користь Поручителя.
10. Поручитель погоджується збільшувати або зменшувати лізингові платежі та інші платежі, як зазначено в пункті 6.12 цього Контракту.
11. Усі повідомлення надсилаються Поручителю за адресою, вказаною в Договорі про фінансовий лізинг (окрім випадків, коли Поручитель у письмовій формі повідомляє Порше Лізинг Україна про зміну цієї адреси). Усі повідомлення оформляються в письмовій формі та доставляються особисто, при цьому вони вважаються такими, що були надані, після доставки за відповідною адресою, або шляхом відсилання поштовим відправленням першого класу з попередньою оплатою, при цьому таке повідомлення вважається таким, що було доставлене, через 2 (два) робочих дні з дати поштового відправлення, або шляхом надіслання по факсу, при цьому таке повідомлення вважається таким, що було доставлене, після відправки.
12. Ці Умови поруки набирають чинності з моменту їхнього підписання компанією Порше Лізинг Україна та Поручителем та залишаються чинними до повного виконання зобов’язань Лізингоодержувача, передбачених пунктом 12 цього Контракту.
13. Ці Умови поруки регулюються в усіх відношеннях матеріальним правом України.
14. Усі зміни, доповнення та відмови від Умов поруки чи положень цього Контракту є обов’язковими для Порше Лізинг Україна та Поручителя лише у випадку їхнього письмового оформлення або письмового підтвердження їхніми належним чином уповноваженими представниками.

НА ПІДТВЕРДЖЕННЯ ЧОГО Сторони погодилися укласти цей Контракт, а також здійснити платежі у строки та на умовах цього Контракту, погоджених Сторонами.

valal
Гений
Гений

Сообщение valal » Чт фев 12, 2009 2:52 pm

Чем мог постарался помочь :D Извините что так много текста :D Это договор Порше-Лизинг, в других компаниях могут быть другие, но думаю, что принципиальных различий не будет.

KuN
Профи
Профи
Контактная информация:

Сообщение KuN » Чт фев 12, 2009 3:00 pm

Vindsor писал(а):Страховые платежи, расходы на ТО, регистрацию и пр. входят в сумму лизингового платежа. Просто разбиваются на весь срок выплаты...
да, я знаю, имел ввиду что морочиться не надо со всем этим, выбором страховой и прочим, плюс у лизинговых компаний везде свои люди в страховых, сервисах, им всё делается быстрее и лучше, это факт
Subaru Legacy 2.0 / MY2008

svetlana_v73
USER
USER

Сообщение svetlana_v73 » Чт фев 12, 2009 5:20 pm

valal писал(а):Чем мог постарался помочь :D Извините что так много текста :D Это договор Порше-Лизинг, в других компаниях могут быть другие, но думаю, что принципиальных различий не будет.
Огромное спасибо! Но сейчас всплыл еще один момент: заключение договора будет не на имя компании, а на какое-то ЧП. Это обьясняют тем, что меньше налоги. А меня это настораживает...
А Вы как думаете?

King
ГУРУ
ГУРУ

Сообщение King » Чт фев 12, 2009 5:22 pm

svetlana_v73 писал(а): Огромное спасибо! Но сейчас всплыл еще один момент: заключение договора будет не на имя компании, а на какое-то ЧП. Это обьясняют тем, что меньше налоги. А меня это настораживает...
А Вы как думаете?
Чем сложнее цепочка, тем больше возможностей ненужных и опасных для Вас манипуляций с имуществом :wink:

Ответить