Внесок у Перемогу. Як автомобільні імпортери та дилери допомагають ЗСУ та країні: Авто новини від AUTO-Consulting - імпортер

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика Історія автономерів
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: імпортер
• Чи планують імпортери розширювати дилерські мережі під час війни
• Коли у вітчизняних імпортерів та дилерів не буде дефіциту нових моделей авто
• Імпортер перерахує на благодійність по 50 тис. грн. за кожну продану BMW в Україні
• Внесок у Перемогу. Як автомобільні імпортери та дилери допомагають ЗСУ та країні
• Українські автоімпортери передали до ЗСУ надзвичайно велику кількість автомобілів
• Кількість імпортерів палива зросла у 5 разів, Як це позначиться на цінах
• З початку війни кількість імпортерів дизпалива ​​в Україну зросла вчетверо
• Кількість імпортерів пального до України стрімко зростає, але потрібно ще більше
• Як офіційні імпортери та дилери оцінюють наслідки “нульового розмитнення” автомобілів
• Прокуратура Києва конфіскувала вантажівки МАЗ та заарештувала корпоративні права дилера та імпортера білоруської техніки
Ще по імпортер...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - Україна

Внесок у Перемогу. Як автомобільні імпортери та дилери допомагають ЗСУ та країні

Автобізнес LIFE | Опубліковано - 2022-08-24 07:49:49 (4720 разів прочитано)
Внесок у Перемогу. Як автомобільні імпортери та дилери допомагають ЗСУ та країні - імпортер
Війна нікому не лишила права стояти осторонь. Вітчизняні імпортери та дилери автомобілів також роблять свій внесок у Перемогу. AUTO-Consulting з'ясував подробиці.
Для початку необхідно зазначити, що багато компаній із зрозумілих причин воєнного часу, не можуть у повному обсязі розповісти про свою співпрацю та допомогу ЗСУ. Тому, наведемо лише кілька прикладів. До речі, за даними Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів та дилерів, зусиллями усіх вітчизняних представників автомобільних марок, з початку війни до ЗСУ було передано 3800 автомобілів. Це фактично стільки ж, скільки зараз продається в Україні за місяць.

Внесок у Перемогу. Як автомобільні імпортери та дилери допомагають ЗСУ та країні - імпортер

У прес-службі компанії “АВТ Баварія Україна” AUTO-Consulting повідомили, що передали для потреб ЗСУ 16, а для потреб територіальної оборони - 6 автомобілів BMW. Також, з початку війни компанія через НБУ перерахувала 100 000 євро Збройним Силам України. А з травня 2022 року “АВТ Баварія Україна” передає 50% від прибутку з продажів через офіційні онлайн-магазини BMW та MINI:
https://shop.bmw.ua/index.php?route=common/home
https://shop.mini.ua

Внесок у Перемогу. Як автомобільні імпортери та дилери допомагають ЗСУ та країні - імпортер

Компанія “ММС Україна” у березні виділила 3 мільйони гривень трьом лікарням. Допомогу отримали перше територіальне медичне об'єднання Львова, яке має три відокремлені підрозділи: лікарня святого Пантелеймона, лікарня святого Луки та лікарня святого Миколая. А також Національна дитяча спеціалізована лікарня ОХМАТДИТ та Уманська міська центральна лікарня. Окрім цього, починаючи з травня, “ММС Україна” кожного місяця виділяє по 2 мільйони гривень благодійному фонду Паляниця, який базується у м. Львів. Наприклад, в травні-червні завдяки цій ініціативі нагодували більше 2000 сімей на деокупованих територіях. Також гроші їдуть, наприклад, на логістику медикаментів до прифронтових лікарень.

У прес-службі компанії “Єврокар” переконані, що навряд чи в Україні знайдеться бізнес, який не відреагував на початок війни і не працює на нашу перемогу. Так само, як усі українці – хто не воює на фронті, той наближає перемогу в тилу усіма доступними йому методами.

Внесок у Перемогу. Як автомобільні імпортери та дилери допомагають ЗСУ та країні - імпортер

AUTO-Consulting повідомили, що у перші дні війни компанія «Єврокар» разом з Укрзалізницею та адміністрацією Закарпаття організувала на базі заводу у с. Соломонове логістичний хаб для швидкої доставки гуманітарної допомоги з Європи. Локація хабу давала змогу швидко отримувати та відправляти вантажі залізницею, оскільки має під”їзну колію двох видів: європейського і українського зразка. А також розташована поряд з основними автомобільними трасами. Понад півсотні волонтерів, зокрема співробітники «Єврокар», працювали 24/7, щоб відправити вантажі у найбільш постраждалі регіони, де зупинилося постачання критично необхідних продуктів та медикаментів.

Згодом почала надходити допомога від європейських партнерів та їхніх співробітників – SKODA, VW Group, SEAT, “Ядзакі Україна”, Harley-Davidson Europe та ін. Це були продукти тривалого зберігання, засоби гігієни, медикаменти, дитяче харчування, матраци, постіль та одяг – усе те, чого бракувало потоку переселенців, що у пошуках порятунку ринув на Захід.

Внесок у Перемогу. Як автомобільні імпортери та дилери допомагають ЗСУ та країні - імпортер

В умовах лютого-березня військові критично потребували спальників і карематів, на які ми регулярно отримували запити до нашого благодійного фонду Open Mind. Фонд працював і до війни, але з 24 лютого став одним з основних напрямків діяльності для компанії. Всі зусилля співробітників в умовах зупинки продажу автомобілів були зосереджені на роботі фонду.

Замість складання автомобілів, у цехах і кабінетах заводу розмістилися люди. Загалом понад 300 осіб, серед яких 30 дітей, прийняв у себе «Єврокар». Було організоване харчування, навчання і дозвілля. Протягом цього часу тут навіть народилася одна дитина, для якої теж знайшли все необхідне – і одяг, і візочок з автокріслом, адже батьки прийняли рішення рухатися далі за кордон.

Внесок у Перемогу. Як автомобільні імпортери та дилери допомагають ЗСУ та країні - імпортер

Здавалося б, 300 осіб – це небагато, але за час роботи табору для його мешканців забезпечили понад 30 тис. прийомів їжі. З часом, мешканці табору здебільшого рушили додому на звільнені території або за кордон, а на заводі відновилося виробництво автомобілів. Завдяки бездоганній репутації, фокус нашої діяльності від прийому та передачі готових збірних вантажів, які часто були непередбачувані за своїм наповненням, змінився на залучення коштів донорів, повідомляють у прес-службі. Наприклад, європейський підрозділ Harley-Davidson випустив тираж брендованих футболок у кольорах українського прапора. Кошти, отримані в якості прибутку від продажу, були спрямовані до нашого фонду. Це лише один із прикладів, що дозволив нам адресно і точно виконувати запити військових та локальних волонтерів у різних регіонах. Хтось потребував овочів, а хтось – макаронів. Хтось – рушників, а хтось – просив закупити інгредієнти для виробництва лінивих голубців хлопцям на передку. Запити військових змінилися, вони вже просили не каремати, а спорядження, генератори, інструмент і павербанки. А для виробництва скоб, щоб обладнати бліндажі, волонтери просили закупити метал.

Внесок у Перемогу. Як автомобільні імпортери та дилери допомагають ЗСУ та країні - імпортер

Якщо спробувати викласти роботу «Єврокар» та фонду Open Mind у цифрах, виходить, що за 6 місяців, через них пройшло 12 800 тонн гуманітарної допомоги яку можна було б розмістити у 800 вантажних автомобілях. Ми отримали від SEAT, констатують у прес-службі, і передали Ужгородській міській поліклініці та Ужгородському міському пологовому будинку два повністю обладнаних автомобіля швидкої допомоги а також 500 кг медикаментів. Передали до ЗСУ автомобілі ŠKODA Kodiaq та VW Transporter з корпоративного автопарку. Очікуємо на американський шкільний автобус для Закарпаття. Його вже знайшов у благодійників і має передати до України американський блогер Jamie Orr, який відвідав гуманітарний хаб на нашому заводі і продовжує збирати кошти для допомоги українцям. Понад 155 тис євро отримано фондом Open Mind від партнерів і вже витрачено на допомогу лікарням, переселенцям та військовим. Зокрема, спецпідрозділу KRAKEN, бійцям ССО, загонам тероборони, поліції, Нацгвардії та регулярним військовим частинам. З початку війни компанія не звільнила жодного зі співробітників, відновила виробництво автомобілів і пишається тим, що може й надалі працювати в Україні.

Офіційні дилери ŠKODA в Україні, у свою чергу, ремонтують автомобілі ЗСУ, ТРО та поліції, допомагають запчастинами і витратними матеріалами, передають бійцям власні автомобілі й збирають кошти на придбання позашляховиків у Європі.

Внесок у Перемогу. Як автомобільні імпортери та дилери допомагають ЗСУ та країні - імпортер

Щодо основного партнера - Skoda, чий бренд компанія «Єврокар» офіційно представляє в Україні, від прямих гуманітарних вантажів ŠKODA перейшла до підтримки українців у Європі. Компанія разом з іншими брендами концерну VW Group передала 1 млн євро до Агентства ООН у справах біженців. Пожертвувала 10 млн чеських крон чеській НДО People in Need. Надала 1,5 млн чеських крон містам, які прийняли українських біженців і в яких Розташовані виробничі майданчики ŠKODA – Млада Болеслав, Врхлабі та Рихнов-над-Кнежноу. 1 млн євро ŠKODA передала лікарні у м.Тячів на Закарпатті. У Чехії було відкрито український дитячий садок на 100 місць і центр вивчення чеської мови для 200 українців, а співробітники чеських заводів ŠKODA отримали підтримку для своїх родин.

Для «Порше Україна» найбільш актуальним внеском є ​​продовження діяльності. Ми продовжуємо створювати додану вартість у нашій галузі, регулярно сплачувати податки до державного бюджету, виплачувати регулярні зарплати всім шановним леді та джентльменам, які працюють у цій компанії, включно з тими колегами, яких призвали до лав збройних сил. Зберегти бізнес в умовах війни – завдання, яке потребує найвищої уваги та обережного використання досить обмежених ресурсів. Одне єдине неправильне рішення може призвести до загрозливих дисбалансів.

Внесок у Перемогу. Як автомобільні імпортери та дилери допомагають ЗСУ та країні - імпортер

Оскільки наша професія – це громадянська економічна діяльність, ми маємо шанс підтримати нашу країну якнайкраще, просто виконуючи свою роботу якомога краще навіть у найскладніших умовах. Постійний бізнес допомагає підтримувати наших співробітників та їхні сім’ї, ділових партнерів, клієнтів і поціновувачів наших брендів, а також суспільства в цілому. Крім того, ми раді, що отримали можливість продовжувати нашу соціальну активність, щоб підтримати одну з найбільш вразливих груп у країні – дітей, через нашого довгострокового партнера SOS Children Village.

Внесок у Перемогу. Як автомобільні імпортери та дилери допомагають ЗСУ та країні - імпортер

У прес-службі компанії “Стеллантіс Україна” AUTO-Consulting повідомили, що починаючи з 1 березня 2022 року українське представництво концерну STELLANTIS, яке представляє бренди PEUGEOT, CITROËN, OPEL, запустило програму безкоштовного сервісного обслуговування і ремонту автомобілів, що належать державним та комунальним установам нашої країни.

Внесок у Перемогу. Як автомобільні імпортери та дилери допомагають ЗСУ та країні - імпортер

Сервісні центри брендів PEUGEOT, CITROËN, OPEL відкриті в регіонах де не ведуться активні бойові дії для забезпечення справності автомобілів, що належать державним та комунальним установам нашої країни, які працюють задля безпеки громадян. Наразі, сервіси забезпечені безперебійним постачанням запасних частин у повному обсязі, а також кваліфікованими співробітниками.

За час дії програми на сервіси брендів PEUGEOT, CITROËN та OPEL звернулося майже 1000 автомобілів для отримання планового технічного обслуговування. А також - для проведення ремонтних робіт різного ступеня складності. Участь у програмі беруть 33 дилерські центри, які розташовані в 17 регіонах країни. Усі ремонтні роботи проводяться за рахунок ТОВ «Пежо Сітроен Україна».

Задля вашої безпеки, бренди PEUGEOT, CITROËN, OPEL і надалі продовжать обслуговувати автомобілі критично важливих структур! Дізнатися про найближчого дилера, який працює, можна за телефоном гарячої лінії 0-800-500-104.

Внесок у Перемогу. Як автомобільні імпортери та дилери допомагають ЗСУ та країні - імпортер

У прес-службі компанії “Ніссан Мотор Україна” повідомили, що Nissan надає українцям всебічну допомогу. Зокрема, 2.5 мільйона Євро було виділено на підтримку українців. Окрім цього, Nissan надав електричні Nissan LEAF, які зустрічають українців в Польщі та розвозять по польським містам. А також - спеціально переобладнані у автомобілі швидкої допомоги Nissan Pathfinder. Ці автівки працюють в Україні. Також, було надано індивідуальні медичні набори, які включають турнікети та реанімаційні маски. Дилери Nissan також надають велику підтримку, допомагаючи з ремонтом техніки та запчастинами до них.

Внесок у Перемогу. Як автомобільні імпортери та дилери допомагають ЗСУ та країні - імпортер

Компанія Hyundai, як на глобальному, так і на локальному рівні з болем ставиться до широкомасштабної війни в Україні та її наслідків. Ще у перші дні військової агресії проти України структурні одиниці корпорації Hyundai Motor Group та Hyundai Motor Company передали Міжнародному Комітету Червоного Хреста 1 млн та 500 тис. дол. відповідно, для використання цих коштів у рамках гуманітарної місії в Україні, повідомили AUTO-Consulting у прес-службі компанії “Хюндай Україна”.

Можна також відзначити низку дилерів Hyundai, які відповідно до своїх сил, можливостей та регіональних особливостей допомагали ЗСУ та цивільним українцям. Детальну інформацію по цій діяльності в “Хюндай Україна” ще збирають та оприлюднять пізніше. Дилерські центри передають, як автомобілі, так і проводять безкоштовний ремонт та технічне обслуговування автомобілів ЗСУ, а “Хюндай Мотор Україна” забезпечує їх усіма необхідними запчастинами. Також для підтримки економіки України компанія вправно та вчасно сплачує всі податки та докладає зусилля для збереження робочих місць та безперебійної роботи усіх дилерських центрів у регіонах які підконтрольні України та у яких не йдуть бойові дії. Якщо говорити про безпосередній внесок імпортеру Hyundai в Україні автомобілями, то станом на сьогодні передано понад 17 автомобілів. Серед них багатоцільові вантажопасажирські H350, кросовери моделей SANTA FE, PALISADE та TUCSON.

Внесок у Перемогу. Як автомобільні імпортери та дилери допомагають ЗСУ та країні - імпортер

У прес-службі компанії “Рено Україна” AUTO-Consulting повідомили, що з початку війни АТ «Рено Україна» та офіційна дилерська мережа передали понад 410 автомобілів Renault на потреби ЗСУ, ТРО та інших державних органів влади. Тут також фокусуються на доставці автомобілів на замовлення державних органів, наприклад першою доставкою в Україну після налагодження нових логістичних шляхів була партія Duster для поліції. Окрім цього, ряд дилерських центрів Renault здійснив безкоштовний ремонт автомобілів для ЗСУ та інших організацій, що потребують допомоги (автомобілі, що рятують людей, перевозять гуманітарні вантажі тощо) щонайменше на 1 млн. грн.

Внесок у Перемогу. Як автомобільні імпортери та дилери допомагають ЗСУ та країні - імпортер

Для “Рено Україна”, повідомляє прес-служба, головним завжди були і лишаються люди, тому наступні дії компанії були спрямовані на допомогу співробітникам і їх родинам. Зокрема, з першого дня війни в лавах ЗСУ служать співробітники АТ «Рено Україна». За ними збережені робочі місця з виплатою зарплатні. Навіть після внесення правок до законопроекту № 7251 від 05.04.2022 р Верховною Радою 01.07.2022, які передбачають збереження місця, але не зарплатні мобілізованому співробітнику. Таким чином, з початку війни і донині у компанії не скоротили жодного співробітника, і вчасно виплачують заробітну плату.

Внесок у Перемогу. Як автомобільні імпортери та дилери допомагають ЗСУ та країні - імпортер

Внесок у Перемогу. Як автомобільні імпортери та дилери допомагають ЗСУ та країні - імпортер

До того ж протягом 2х місяців компанія відшкодовувала співробітникам, які вимушено покинули свої домівки, витрати на проживання в межах України або за кордоном. Ще одне важливе завданням – допомога партнерам, офіційній дилерській мережі Renault, зберегти бізнес. Адже працюючий бізнес – це можливість дати необхідну підтримку персоналу та безпосередній вклад у відновлення економіки держави, що є дуже важливим сьогодні. У березні було відновлено постачання запчастин, тож клієнти мали змогу обслуговувати автомобілі. У червні налагодили постачання автомобілів з урахуванням нових логістичних шляхів. З липня відновлена програма для старого парку «Вік має значення» і кредитування придбання нових автомобілів за програмою Renault бонус.

Внесок у Перемогу. Як автомобільні імпортери та дилери допомагають ЗСУ та країні - імпортер

Коли дізнаєшся про ці зовсім не поодинокі факти, навіть не виникає сумнівів, що загальними зусиллями ми обов'язково переможемо. І досить скоро. Слава Україні!

Українські автоімпортери передали майже всі нові авто ЗСУ та поліції

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - Україна Всі новини по темі Автобізнес LIFE


Цікаве по темі...
• Яку колекцію мотоциклів зібрав Богуслаєв
• В Україні знайшли рідкісну версію львівського мокіку "Карпати-2 Спорт"
• У Литві знайшли трактор, якому 124 роки і він досі на ходу
• Вдалося знайти самий рідкісний та важливий мотоцикл Київського мотозаводу - М-53
• Як Ducati вдалося здобути світову славу. Мотоісторії
• На Київщині відбудували два мости, які було підірвано на початку війни
• Укравтодор відновив переправу через Сіверський Донець у Ізюмі
• Херсон звільненний від російських окупантів!
• Андрій Данилко продає авто Фредді Мерк’юрі на користь України
• Aston Martin випустить мотоцикл з енергоозброєнністю Формули 1
• Формула швидкості: Якими були і де вироблялися гоночні автомобілі Estonia
• На деокупованій Херсонщині почали ремонтувати дороги
• СБУ запобігла вивезенню з України ретро автомобілів відомого колекціонера
• Яку історичну спадщину в авто та мотоіндустрії має Латвія
• Ситуація з електрозарядками для електроавтомобілів значно погіршилася
Головні новини
• Технологія Nissan e-POWER отримує нагороду «Краща інновація»
• Виробники спецтехніки в Україні освоюють нове шасі
• З нового року очікується подорожчання японських автомобілів по всьому світу
• Як бронеавтомобіль MLS Shield витримав обстріл з "Граду"
• Як в Україні буде працювати нова система взаємодії з дилерами BMW
• Як збільшити запас ходу електромобіля в мороз. Корисні поради
• В Україні будуть стимулювати виробництво електротранспорту
• Новий PEUGEOT 408 став фіналістом конкурсу Car Of The Year 2023
• Як правильно зберігати пальне в каністрах. Поради спеціалістів
• УКР ТРАК пропонує широкий асортимент автопідйомників по вигідним цінам
• У 2025 році ZF представить покращену модульну енергетичну трансмісію
• Автовишки від заводу "Техкомплект" стали "зброєю" на енергетичному фронті
• Стали відомі фіналісти премії «Автомобіль року 2023»
• Xiaomi хоче продавати 10 млн електрокарів на рік
• Що робити електромобілістам під час відключення електрики. Корисні поради
• Арктичний дизель вже почав з'являтися на АЗС
• Ситуація з електрозарядками для електроавтомобілів значно погіршилася
• СБУ запобігла вивезенню з України ретро автомобілів відомого колекціонера
• США передадуть Україні 150 HMMWV та понад 100 легковиків
• В ДТЕК прокоментували відключення світлофорів
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• Італійський бронеавтомобіль MSL SHIELD витримав пряме влучання міни у капот
• Який тип антифризу обрати до холодів?
• Що відбувається з цінами на автомобілі на вторинному ринку
• Українське посвідчення водія тепер не має необхідності замінювати у ЄС
• В Україні внесені зміни до правил дорожнього руху в плані використання номерних знаків
• Як будуть працювати АЗС при вимкненні електроенергії
• Фонд Притули закупить 60 БТР Spartan для ЗСУ
• Як підготувати авто до зимового сезону: особливості експлуатації гібридів/електрокарів
• США нададуть Україні велику кількість потужної бронетехніки
• Шляховики знайшли альтернативні джерела постачання технічної солі для боротьби з ожеледецею. Ковзанок на дорогах не буде
• Audi змінила свій логотип
• АвтоКрАЗ перейшов у державну власність
• Державні закупівлі оживили ринок автобусів в Україні
• У Туреччині стартувало серійне виробництво національного електрокара TOGG
• У 2023 році очікується скорочення світового виробництва автомобілів
Акції у дилерів...
• Як економно підготувати автомобіль до зими. Спеціальні програми СТО
• В Україні стартувала сервісна акція «Вигідне ТО від Renault»
• В дилерській мережі Mitsubishi стартувала осіння сервісна акція
• До кінця жовтня на нові кросовери BAIC X3 діє акційна ціна
• Стартував сезон подарунків від Opet та Bosch
• В дилерській мережі Nissan в Україні діють спеціальні ціни на сервісне обслуговування
• Renault в Україні відновлює програму лояльності «Вік має значення»
• На автокрани XCMG з вантажопідйомністю до 100 т діють вигідні пропозиції
• До вересня новий BMW можна придбати за передплатою 50%
• Як необхідно готувати Mitsubishi до спеки. Чек-лист необхідних робіт
• На аксесcуары Renault для активного образа жизни действует акция
• Покупка – Суперрр: на HAVAL действуют выгодные цены к Китайскому Новому Году
• На модельный ряд Mitsubishi 2021 года производства - выгода до 29 000 грн.
• Renault в Украине запускает выгодное зимнее ТО
• В Benish GPS подготовили подарки под ёлку
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 044 496 28 50 / 51 / 52
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Экспорт новостей |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.