Офіційні подробиці про нове покоління Lexus GX: Авто новини від AUTO-Consulting - Lexus

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика Історія JEEP
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: Lexus
• Lexus презентує електричні концепт-кари нового покоління
• Toyota та Lexus у США також перейшли на штекер NACS від Tesla
• Автобезпека від Benish GPS відтепер офіційна система охорони для автомобілів Toyota та Lexus
• В Європі дебютував перший MPV від Lexus
• Lexus готує масштабну електромобілізацію та розширення модельного ряду
• В Україні відкрили прийом замовлень на абсолютно новий електрокросовер Lexus RZ
• Lexus RX отримав гибридну версію, яка заряджається за 2,5 години від розетки
• Нове покоління Lexus LX стало доступне для тест-драйву в Україні
• Офіційні подробиці про нове покоління Lexus GX
• Lexus представив нове покоління позашляховика GX. Чим він особливий?
Ще по Lexus...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - світ

Офіційні подробиці про нове покоління Lexus GX

ринок автомобілів | Опубліковано - 2023-06-12 10:07:11 (1684 разів прочитано)
Офіційні подробиці про нове покоління Lexus GX - Lexus
З моменту запуску у 1989 році Lexus постійно впроваджував інновації, розширюючи межі технологій та дизайну, щоб надавати клієнтам нову цінність. Нове покоління GX — прояв новаторського духу бренда, преміальна повноприводна модель з автентичними позашляховими можливостями.
Цей автомобіль — крок на шляху диверсифікації глобального модельного ряду Lexus для охоплення нових сегментів ринку і розширення кола клієнтів із різним стилем життя.
Новий Lexus GX було розроблено з нуля. Він має потужний і динамічний зовнішній вигляд із дизайном екстер’єру, що підкреслює цілеспрямованість автомобіля і здатність легко долати будь-які виклики на дорозі. Найновіші принципи Нової мови дизайну Lexus були адаптовані, щоб відповідати вимогам водіння бездоріжжям. На противагу цьому атмосфера у салоні є сучасною, відкритою та спокійною, із зосередженням на кокпіті, що побудований за принципом Тазуна і забезпечує кращу оглядовість дороги.

Новий 3,5-літровий двигун V6 із подвійним турбонаддувом більш потужний і має вищий крутний момент порівняно з попереднім силовим агрегатом V8. Це забезпечило для GX найкращу у своєму класі максимально допустиму масу причепа — до 3,5 тон.

Офіційні подробиці про нове покоління Lexus GX - Lexus

Орієнтація на людину — підхід, що закладений у ДНК Lexus, — простежується у кожній деталі. Застосування нових елементів керування для руху бездоріжжям гарантує зручність і впевненість користування ними. Водночас керованість і комфорт GX на дорогах із твердим покриттям були покращені.

Поява нового покоління GX демонструє прагнення Lexus створити модельний ряд, що відповідає потребам та вподобанням ширшого кола клієнтів. Продажі автомобіля розпочнуться на початку 2024 року. Також власники нового GX зможуть персоналізувати свої автомобілі завдяки безлічі стильних і функціональних аксесуарів.

ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ: ПРОПОРЦІЇ АВТЕНТИЧНОГО ПОЗАШЛЯХОВИКА
Команда розробників сфокусувалася на створенні дизайну GX, що відтворює ходові характеристики позашляховика. Це помітно у зміщених назад передніх стійках, розширених крилах і низькій лінії вікон. Ефект, якого прагнула досягнути команда, — це створення автомобіля, що наче вирізаний із суцільного шматка металу.

Офіційні подробиці про нове покоління Lexus GX - Lexus

Загалом новий GX став довшим і ширшим за поточне покоління. Автомобіль має довшу колісну базу, однак його загальна висота була зменшена.

Яскраво окреслена квадратна форма капота підкреслює потужний образ автомобіля. Низьке положення середньої частини капота гарантує, що водій може добре бачити передні кути для впевненого маневрування. Завдяки коротшому передньому звису GX має кращий кут прохідності для подолання крутих схилів.

Унікальна решітка радіатора, спеціально розроблена для GX, має перехресну структуру і з’єднується із нижньою захисною панеллю, що пофарбована у колір кузова. Динамічна форма решітки створює лінії, що підкреслюють виразну та потужну веретеноподібну форму кузова. І решітка, і фари розміщені якнайвище, щоб уникнути зіткнення з перешкодами під час руху бездоріжжям. Водночас канали охолодження радіатора також розташовані вище, щоб гарантувати кращу ефективність.

У задній частині автомобіля знаходиться фірмова L-подібна світлова панель Lexus із високо розташованими ліхтарями, тому GX легко розпізнати під час руху бездоріжжям у колоні.

Офіційні подробиці про нове покоління Lexus GX - Lexus

ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ: СУЧАСНИЙ САЛОН ЗІ СПОКІЙНОЮ АТМОСФЕРОЮ У БУДЬ-ЯКІЙ ПОДОРОЖІ
Якою б складною не була дорога, атмосфера всередині нового GX завжди лишається спокійною і вишуканою. Орієнтований на споживача підхід до дизайну Lexus створює простір, де пасажири та водій можуть відчути комфорт і безпеку у будь-якій подорожі.

Для створення місця водія у цій моделі застосовано концепцію Тазуна від Lexus. Усі елементи керування та джерела інформації розміщені так, щоб водій легко міг контролювати їх лише незначними рухами рук чи очей. На створення цього дизайну розробників надихнула легкість, з якою вершник керує конем завдяки поводам. Саме це означає слово «тазуна» в перекладі з японської. Горизонтальна панель приладів і нижча лінія вікон забезпечують кращу оглядовість навколо, аби водій добре відчував положення автомобіля на дорозі. Великий 14-дюймовий сенсорний дисплей дає точний і простий доступ до мультимедійних функцій.

Особливу увагу в новому автомобілі приділено сидінню водія із конструкцією, яка гарантує кращу підтримку навколо талії та тазу. Підголівник теж сконструйовано таким чином, щоб краще підтримувати хребет і голову, роблячи подорож менш виснажливою.

Офіційні подробиці про нове покоління Lexus GX - Lexus

Інтер’єр GX може мати різні конфігурації. Салон можна облаштувати п’ятьма чи шістьма сидіннями, а якщо скласти задні сидіння, в автомобілі можна перевозити гірський велосипед з 29-дюймовими колесами.

СИЛОВИЙ АГРЕГАТ: НОВИЙ ТУРБОДВИГУН V6 ІЗ НАЙКРАЩОЮ В КЛАСІ МАКСИМАЛЬНОЮ МАСОЮ ПРИЧЕПА
На GX з’явився новий двигун — 3,5-літровий V6 із турбонаддувом. Попри менший об'єм, ніж у 4,6-літрового V8 у поточному поколінні, він забезпечує значно вищі потужність і крутний момент завдяки технологічним та інженерним рішенням. Максимальна потужність становить 354 к.с./260 кВт (порівняно з 296 к.с./218 кВт у V8), а максимальний крутний момент майже на 50% вищий — тепер він становить 650 Нм (порівняно з 438 Нм).

Такий рівень потужності та крутного моменту забезпечує цьому автомобілю найкращі у своєму класі можливості буксирування. Новий GX може тягти причіп масою до 3 500 кг, що є достатнім, наприклад, для буксирування 13-місного човна та трейлера.

Офіційні подробиці про нове покоління Lexus GX - Lexus

Двигун працює в парі з 10-ступеневою автоматичною коробкою передач Direct Shift, яка замінила 6-ступеневу в поточному поколінні. Трансмісію було налаштовано, аби передати відчуття потужного і впевненого прискорення та миттєвого відгуку на використання водієм педалі акселератора. Клієнти також оцінять тихішу роботу двигуна V6.

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: МІЦНІСТЬ І НАДІЙНІСТЬ
Новий GX — справжній позашляховик, але із витонченістю Lexus. Його основна сила — нова платформа GA-F і міцна рамна конструкція кузова. Це дає йому можливість справлятися зі складними умовами бездоріжжя і зберігати питомі якості Характеру керування Lexus (Lexus Driving Signature) — керованість, комфорт і впевненість у будь-який час — з його збалансованими характеристиками та плавністю ходу.

Передня та задня підвіска оптимізовані для забезпечення стійкості під час руху як дорогами, так і бездоріжжям. У задній частині точне налаштування підвіски знижує відчуття удару під час руху по коліях та вибоїнах, а застосування нових методів посилення з'єднань у конструкції кузова допомагає забезпечувати кращі відчуття від водіння.

Офіційні подробиці про нове покоління Lexus GX - Lexus

Кермо з електропідсилювачем налаштоване на плавну реакцію на низьких швидкостях і забезпечує стійкість на високих швидкостях. Точність кермування була покращена завдяки збільшенню жорсткості кузова, чому сприяли такі деталі, як посилені опори радіатора та кермової колонки. Водії також оцінять помітне зниження ударів на кермі під час руху нерівностями і додаткову підтримку в кермуванні, яка забезпечується допоміжними системами Lexus Safety System+ третього покоління.

Що стосується позашляхових характеристик, то тут було зроблено всебічні покращення у прагненні до вершин «мистецтва руху на низькій швидкості», посилюючи можливості моделі завдяки дизайнерським рішенням та впровадженню нових і вдосконалених технологій. Орієнтований на людину підхід до поєднання позашляхових функцій і передових технологій забезпечує інтуїтивно зрозуміле та захопливе водіння, адже людина за кермом GX отримує задоволення від діалогу з автомобілем і дорогою незалежно від стану її поверхні. Саме цей аспект був у центрі уваги професійних ралійних гонщиків, які брали участь у тестуванні прототипів під час розробки автомобіля.

Офіційні подробиці про нове покоління Lexus GX - Lexus

КОМПЛЕКТАЦІЯ OVERTRAIL: АКЦЕНТ НА БЕЗДОРІЖЖЯ ТА СТИЛЬ
Overtrail — це нова топова комплектація, орієнтована на якості GX як справжнього позашляховика. З точки зору стилю, оснащення та технологічних особливостей вона максимально збільшує потенціал автомобіля для їзди бездоріжжям і підходить клієнтам, які цінують пригодницький стиль життя.

Автомобіль має переконливий вигляд завдяки ексклюзивним 18-дюймовим колесам, ширшому на 20 мм протектору, а також чорним молдингам колісних арок, бічному захисту й алюмінієвому захисту днища. Це, а також спеціально розроблені у співпраці з Lexus вседорожні шини надають водієві впевненості під час руху складними маршрутами.Комплектація Overtrail може мати підняті краї бамперів, які полегшують маневрування навколо перешкод. Електронна система кінетичної стабілізації підвіски (E-KDSS), уперше представлена у Lexus, забезпечує додаткову підтримку під час руху дуже нерівною поверхнею завдяки більшим ходам підвіски. Вона також забезпечує збалансованішу роботу під час руху звичайними дорогами, зменшуючи крени кузова.

У передній частині автомобіля знаходиться окрема центральна конструкція, призначена для кріплення аксесуарів. Для GX пропонується широкий вибір додаткових аксесуарів, який дає власникам свободу персоналізувати свій автомобіль та обладнати його для захопливих пригод просто неба.

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - світ Всі новини по темі ринок автомобілів


Цікаве по темі...
• В Україні стартують продажі універсального кросовера Jeep Compass
• В Україні визначився новий лідер на ринку пікапів
• Незабаром до України прибуде новий Honda CR-V шостого покоління
• В Porsche прокоментували провокаційні китайські електромобілі на кшталт Zeekr
• Чим цього разу здивувало нове покоління Skoda Superb
• Нова Honda ZR-V вже в Україні
• Які недорогі автомобілі з’являться на українському ринку в наступному році
• Новий Volkswagen Touareg вже в Україні. Оголошені ціни та стартували продажі
• Яким буде новий Opel Vivaro
• В Україні оголошено ціни на люксові SUV Jeep Grand Cherokee
• Чому зникає бюджетний сегмент на українському ринку. Думка головних операторів
• Ще 5 пікапів Peugeot Landtrek передалі вогневим групам
• Яким буде новий електричний PEUGEOT E-TRAVELLER
• З ким буде конкурувати Jeep Compass на українському ринку
• Названі найбільш популярні платні номерні знаки в Україні
Головні новини
• Петріківський розпис відтворили на шкільних автобусах і встановили рекорд
• Я – легенда / Jeep в Україні пропонує 3 легенди
• Чому Tesla Cybertruck очікує неминучий ринковий провал
• Нове покоління Renault Duster будуть випускати в Туреччині
• Нове покоління Fiat Doblo вже доїхало в Україну
• DAF фіксує збільшення попиту в Україні на легкі модифікації вантажівок
• Електромобіль Opel Mokka-e пропонується за спецціною та на спецумовах фінансування
• Електромобілі виявилися менш надійними, ніж автомобілі з ДВЗ. Результати дослідження
• Що відбувається на вторинному авторинку України?
• Майже половина електромобілів не відповідають заявленому запасу ходу
• В лінійці Fiat знову з`явився пікап
• ZF представила нові інтелектуальні та інноваційні системні рішення на виставці Agritechnica 2023 у Ганновері
• Наступного року Україна виділить 1 млрд грн на закупівлю шкільних автобусів
• Нова Honda ZR-V вже в автосалонах дилерів в Україні. Продажи стартували
• Які найдоступніші нові гібридні авто є на автомобільному ринку України
• На шасі JAC N350 в Україні встановили потужний автокран ZOOMLION
• Renault продовжує інтригувати новим електрокаром Renault 5 E-Tech, який презентують в 2024 році
• Яким будуть майбутні моделі Toyota?
• Вживані електромобілі втрачають в ціні 33% та довше продаються
• Пікап Toyota Hilux отримає гібридну версію
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• В Україні визначився новий лідер на ринку пікапів
• В Україні очікується поставка Volkswagen Tiguan за привабливими цінами
• Встигніть придбати: на CITROEN C-Elysée LIVE діє спеціальна ціна 599 000 грн.
• У мережі СТО АІС стартує осінньо-зимова акція «Підготуй автомобіль до зими»
• Hyundai Rotem хоче постачати колісні БМП в Україну
• В Україні стартувала акція від Opet для підприємств з власним парком комерційної техніки
• Чорна п`ятниця на мотоцикли Honda: знижки до -10%
• Повернення легенди: Історія появи Jeep, Willys та Overland
• Нова Honda ZR-V вже в Україні
• В Україні діє акція від Opet для СТО легкових авто
• Які недорогі автомобілі з’являться на українському ринку в наступному році
• В Україні знайшли вантажівку Scania з пробігом 1,5 млн. км
• Яким буде новий Opel Vivaro
• Toyota випустила 300-мільйонний автомобіль за 88 років
• У Києві відкрився третій автосалон Jeep. Як далі буде розвиватися мережа
Акції у дилерів...
• Електромобіль Opel Mokka-e пропонується за спецціною та на спецумовах фінансування
• У грудні на склад вантажівок Scania діють знижки до 20%
• Взимку діє вигідна пропозиція на обслуговування автомобілів Mitsubishi
• Які знижки пропонують автодилери в автосалонах в чорну п’ятницю?
• В Україні очікується поставка Volkswagen Tiguan за привабливими цінами
• Чорна п`ятниця на мотоцикли Honda: знижки до -10%
• В Україні діє акція від Opet для СТО легкових авто
• У мережі СТО АІС стартує осінньо-зимова акція «Підготуй автомобіль до зими»
• В Україні стартувала акція від Opet для підприємств з власним парком комерційної техніки
• Встигніть придбати: на CITROEN C-Elysée LIVE діє спеціальна ціна 599 000 грн.
• Дизельний кросовер CITROEN C5 Aircross пропонується зі знижкою в 50 тис грн.
• Ще є можливість встигнути. На BMW 2022 року випуску діють спеціальні ціни
• В Україні стартує сервісна акція «Підготуй свій Renault до зими з вигодою»
• В Україні проходить великий розпродаж вантажних фургонів
• Кросовери Opel Grandland доступні в Україні зі знижкою 40 000 грн.
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.