DAF представляє нове покоління легких міських вантажівок DAF XB замість LF: Авто новини від AUTO-Consulting - DAF

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика Історія JEEP
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: DAF
• Партія тягачів DAF XF буде працювати у тваринництві
• Для DAF XD доступні нові варіанти виконання
• Доступні в Україні DAF XG вже адаптовані до нових збільшений європейський габаритних норм
• DAF представив міську вантажівку DAF XB нового покоління
• Фармацевтична компанія обрала тягачі DAF XF 430 FT
• DAF представляє нову серію двигунів для автобусів
• DAF розширює та оновлює перелік функцій безпеки та комфорту водія для всіх моделей нового покоління
• Власники вантажівок DAF все частіше закуповують моделі оновленої лінійки
• Компанія KERNEL обрала тягачі DAF
• В Україну поставили першу партію тягачів нового покоління DAF XF
Ще по DAF...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - Європейський Союз

DAF представляє нове покоління легких міських вантажівок DAF XB замість LF

ринок вантажівок | Опубліковано - 2023-08-28 17:37:06 (1826 разів прочитано)
DAF представляє нове покоління легких міських вантажівок DAF XB замість LF - DAF
DAF представляє вантажівки нового покоління DAF XB, повну серію автомобілів у класі від 7,5 до 19 тонн. Нова модельна серія включає повний асортимент електромобілів на акумуляторах для підтримки транспортних компаній у їх переході до нульових викидів. Новий DAF XB поєднує в собі найнижчий вплив на навколишнє середовище з найкращою в своєму класі ефективністю, безпекою та комфортом.
Нова серія DAF XB встановлює новий стандарт у міській та регіональній дистрибуції
- Завжди індивідуальне рішення в класі від 7,5 до 19 тонн
- Найнижчий вплив на навколишнє середовище в поєднанні з найкращою в своєму класі ефективністю, безпекою та комфортом.

Міський розподіл з нульовими викидами
- версії 12, 16 і 19 тонн
- Радіус дії до 350 кілометрів
- Зарядка акумулятора від 20 до 80% всього за 40-70 хвилин
- Спеціальна підтримка продажів, консультації з планування, навчання та зарядні пристрої PACCAR

DAF представляє нове покоління легких міських вантажівок DAF XB замість LF - DAF

Потужні та ефективні двигуни PACCAR PX-5 та PX-7
- від 124 кВт (170 к.с.) до 227 кВт (310 к.с.).
- Максимальний крутний момент на низьких обертах двигуна для зниження швидкості та кращої в своєму класі економії палива
- 8-швидкісна повністю автоматична трансмісія PowerLine
- Готовий до HVO (до 90% скорочення CO2 «від джерела до колеса»)

Новий стандарт безпеки
- Повний набір систем ADAS
- Чудова пряма видимість

Новий стандарт комфорту водія
- Високоякісні кабіни на день, продовжений день і кабіни зі спальним місцем
- Відмінна доступність
- Новий настроюваний цифровий дисплей
- Найкраща в своєму класі маневреність

DAF представляє нове покоління легких міських вантажівок DAF XB замість LF - DAF

Новий DAF XBC для будівництва
- Високий дорожній просвіт 255 міліметрів
- Відмінний кут наближення 25 градусів

Завдяки своїй повній серії абсолютно нових вантажівок нового покоління XD, XF, XG і XG+ для розповсюдження, далеких перевезень і професійного застосування DAF за останні 18 місяців встановив нові стандарти ефективності та викидів, безпеки та комфорту водія. Нове покоління XB, включаючи будівельну вантажівку XBC, доповнює широкий асортимент продуктів DAF, відзначених багатьма нагородами.

Міський розподіл з нульовими викидами
DAF був першим європейським виробником вантажівок, який запропонував ринку електричні вантажівки з акумуляторами, і ще більше розширив своє екологічне лідерство завдяки моделям нового покоління XD і XF Electric.

Тепер DAF ще більше розширює свою пропозицію продуктів із «нульовими викидами» за допомогою нового DAF XB Electric, який ідеально підходить для сталого міського та регіонального розподілу. Поряд з версіями вагою 16 і 19 тонн доступна версія вагою 12 тонн з колесами 17,5 дюймів і лише однією сходинкою. Колісні бази починаються від 4,2 метра.

DAF представляє нове покоління легких міських вантажівок DAF XB замість LF - DAF

Електронний двигун XB Electric забезпечує 120 або 190 кВт номінальної потужності залежно від специфікації та номінальний крутний момент 950 і 1850 Нм відповідно (піковий 2600 і 3500 Нм). Для мінімального можливого впливу на навколишнє середовище та найвищої довговічності DAF використовує акумуляторні батареї високої щільності, що не містять кобальту та магнію, літій-залізо-фосфат (LFP – Lithium Ferro Phosphate) із загальною ємністю від 141 до 282 кВт-год. Це дозволяє XB Electric досягати 350 ультратихих кілометрів з «нульовими викидами»; більш ніж достатньо для потреб операторів міського розподільного транспорту.

Швидка і повільна зарядка
Особливістю нового DAF XB Electric є «комбінована система зарядки». Це дозволяє заряджати вантажівку через звичайну електричну мережу та ідеально підходить, коли вантажівка повертається на домашню базу в кінці дня. Швидке заряджання акумуляторів (650 В постійного струму, 150 кВт) від 20% до 80% займе лише від 40 до 70 хвилин, залежно від специфікації.

Щоб оптимально підтримати клієнтів у переході на автомобільний транспорт з нульовим рівнем викидів, комплексна пропозиція DAF також включає широкий спектр рішень для зарядки, поради щодо планування маршрутів і зарядки, а також спеціальне навчання водіїв, щоб отримати найкраще від своїх автомобілів.

DAF представляє нове покоління легких міських вантажівок DAF XB замість LF - DAF

Високоефективні двигуни PACCAR
Окрім інноваційної повністю акумуляторної електричної силової установки, новий DAF XB доступний з 4,5-літровими 4-циліндровими двигунами PACCAR PX-5 і 6,7-літровими 6-циліндровими двигунами PACCAR PX-7 потужністю від 124 кВт (170 к.с.) до 227 кВт ( 310 к.с.). І сучасні, і потужні двигуни розвивають максимальний крутний момент на низьких обертах двигуна, підтримуючи зниження швидкості та найкращу в своєму класі економію палива.

Двигуни PACCAR PX-5 і PX-7 готові до застосування HVO, що дозволяє знизити викиди CO2 до 90% («well-to-wheel»).

Автоматичні коробки передач PowerLine
DAF XB з двигунами PX-5 і PX-7 пропонуються в поєднанні з 8-ступінчастою повністю автоматичною трансмісією PowerLine, яка забезпечує оптимальний розподіл передач і ступенів. Перемикання передач під напругою без будь-якого переривання крутного моменту забезпечує плавне перемикання передач і швидку реакцію на дросель, що забезпечує винятковий комфорт і керованість. Крім того, трансмісія забезпечує чудову маневреність на низьких швидкостях завдяки функції спонукання до руху після відпускання педалі гальма.

Для серії DAF XB також доступні 6- та 9-ступінчасті механічні коробки передач, а для спеціальних застосувань можна замовити повністю автоматичні коробки передач Allison.

DAF представляє нове покоління легких міських вантажівок DAF XB замість LF - DAF

Зручність для забудовників
Найкраща в своєму класі ефективність автомобіля також реалізується завдяки широкому діапазону колісних баз (до 6,9 метрів) і довжини шасі, що дозволяє використовувати надбудови довжиною понад 9 метрів. Це забезпечує найкращу конфігурацію автомобіля для роботи. Низька споряджена вага забезпечує найвище корисне навантаження для оптимальної віддачі на кілометр. Крім того, шасі серії XB має новий малюнок сітки для чудової зручності для будівельників. Нові попередньо визначені схеми шасі зі зміненим розташуванням паливних баків, вихлопних систем, акумуляторів і повітряних баків, спеціально призначені для підмітальних машин і самоскидів.

Новий стандарт безпеки
Нова розвізна вантажівка DAF XB доступна з набором вдосконалених систем допомоги водієві, що забезпечує найкращу у своєму класі безпеку та комфорт водія.

Система AEBS (Advanced Emergency Braking System) оснащена як радаром, так і камерою, яка сигналізує вразливим учасникам дорожнього руху попереду автомобіля (Drive-off Assist). Event Data Recorder записує зображення та дані, коли активовано попередження про гальмування AEBS, а система допомоги при повороті DAF попереджає, якщо велосипедисти знаходяться в сліпих зонах транспортних засобів. Нова система DAF Drowsiness Detection оцінює пильність водія та попереджає, коли потрібна перерва.

Крім того, кожен XB оснащений системою розпізнавання обмежень швидкості, яка інформує водія про фактичні обмеження швидкості, а пасивна система допомоги при зміні смуги руху допомагає уникнути небезпечних маневрів, попереджаючи про потенційно ненавмисну зміну смуги руху.

Чудова пряма видимість забезпечується низьким розташуванням кабіни, великим вітровим склом і бічними вікнами, а також низькими лініями вікон. В якості опції доступне вікно огляду бордюрів для безперешкодного огляду інших учасників дорожнього руху з боку штурмана. Тонкий дизайн нових дзеркал забезпечує ідеальне поєднання прямого та непрямого огляду.

DAF представляє нове покоління легких міських вантажівок DAF XB замість LF - DAF

Новий стандарт комфорту водія
З XB DAF ще раз підтверджує свою чудову репутацію у виробництві вантажівок, які також є фаворитами водіїв. Комфортабельні денні кабіни, кабіни подовженого дня та кабіни зі спальним місцем мають ідеально розташовані сходинки, двері, що широко відкриваються, і низьку кабіну, що забезпечує виняткову доступність. Зручні сидіння мають таку ж м’яку оббивку, що й у вантажівок DAF XD, XF, XG і XG+, з якими нове покоління XB також має високий рівень посадки та обробки, нове кермо та привабливий 12-дюймовий цифровий дисплей на панелі приладів. Він миттєво показує всю інформацію, пов’язану з транспортним засобом, і його можна налаштувати за бажанням водія.

Крім того, керувати новим XB – одне задоволення. Завдяки просторій, але компактній конструкції кабіни, унікальній маневреності та малому радіусу розвороту, новий розподільник DAF є надзвичайно маневреним, що дуже важливо в густонаселених містах.XBC для будівельних програм
Поряд із серією XB для доріг, DAF також представляє серію XBC, яка відмінно підходить, коли ситуація стає складною, наприклад, у будівельному сегменті. XBC має 19-тонне шасі та високий дорожній просвіт 255 міліметрів, великий кут наїзду 25 градусів, сталеву передню пластину радіатора для захисту моторного відсіку та міцний сталевий бампер лавово-сірого кольору.

Нова серія DAF XB, виробництво якої почнеться в четвертому кварталі 2023 року, представляє нову серію провідних у своєму класі розвізних вантажівок, що пропонує індивідуальне рішення для всіх міських і регіональних застосувань. Асортимент включає в себе ультрасучасні електричні силові агрегати з нульовим рівнем викидів, що демонструє екологічне лідерство DAF. Разом із новими стандартами ефективності, безпеки та комфорту водія серія DAF XB готова до життя в місті.FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - Європейський Союз Всі новини по темі ринок вантажівок


Цікаве по темі...
• В Україні знайшли вантажівку Scania з пробігом 1,5 млн. км
• ТATRA TRUCKS a.s. продовжує поставки вантажівок в Україну
• В Україні виготовили тентований автопотяг на базі Ford Trucks 2642T
• В Україні виготовили удосконалений автопаливозаправник на шасі Foton
• Ринок вантажівок у жовтні почав пригальмовувати. Змінився і лідер
• SANY представила новинки спеціальної та дорожнобудівельної техніки
• В Україні зростає попит та пропозиція на вантажівки з Китаю
• На базі SHACMAN X3000 виготовили нову модель спецтехніки
• Виготовлення та поставки спецтехніки на базі JAC N200 набирають обертів
• Scania фіксує високий попит на тягачі у максимальній комплектації
• Фармацевтична компанія обрала тягачі DAF XF 430 FT
• Хмельниччина отримала партію сучасної снігоприбиральної техніки
• Український виробник причепної техніки ВАРЗ прийме участь в найбільшій агровиставці в Європі
• В Україні презентували нову модель тягача та іншу техніку для відбудови
• "Нова пошта" закупила партію фургонів для експрес-доставки
Головні новини
• Вживані електромобілі втрачають в ціні 33% та довше продаються
• Пікап Toyota Hilux отримає гібридну версію
• В Україні розширюють виробництво власних важковозів
• Київ придбає 70 тролейбусів, але чомусь за кордоном
• Volkswagen ID.4 четвертий місяць лідирує на ринку України
• У грудні на склад вантажівок Scania діють знижки до 20%
• Електромобілі зайняли рекордну частку українського авторинку і вперше перевершили дизельні ДВС
• Генеральний директор GM очікує «значно більшого» виробництва електромобілів у 2024 році
• Дефіциту автогазу не буде. Ціни почнуть знижуватись
• Які автомобілі обирали на українському авторинку у листопаді. Рейтинг моделей
• Україна замовить 750 броньованих машин у власного ВПК
• На Херсонщині почнуть працювати мобільні ЦНАПи
• Український ВПК почав виробляти 6 САУ "Богдана" на місяць
• Ринок легких авто для бізнесу у листопаді встановив рекорд продажів
• Toyota відновлює продажі Toyota Land Cruiser 70
• На українському ринку вантажівок змінився лідер
• Nissan Leaf у новому поколінні стане кросовером
• В Україні з`явився стильний електрокар одного з суббрендів Great Wall
• Чому Jeep – це не тільки автомобіль, а культурний феномен
• В Києві нарешті відкрили для руху багаторічний довгобуд. Але є нюанс
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• В Україні стартують продажі універсального кросовера Jeep Compass
• В Україні визначився новий лідер на ринку пікапів
• Незабаром до України прибуде новий Honda CR-V шостого покоління
• В Україні очікується поставка Volkswagen Tiguan за привабливими цінами
• Встигніть придбати: на CITROEN C-Elysée LIVE діє спеціальна ціна 599 000 грн.
• У мережі СТО АІС стартує осінньо-зимова акція «Підготуй автомобіль до зими»
• Hyundai Rotem хоче постачати колісні БМП в Україну
• В Україні стартувала акція від Opet для підприємств з власним парком комерційної техніки
• Чорна п`ятниця на мотоцикли Honda: знижки до -10%
• Нова Honda ZR-V вже в Україні
• Повернення легенди: Історія появи Jeep, Willys та Overland
• В Україні діє акція від Opet для СТО легкових авто
• Які недорогі автомобілі з’являться на українському ринку в наступному році
• В Україні знайшли вантажівку Scania з пробігом 1,5 млн. км
• Яким буде новий Opel Vivaro
Акції у дилерів...
• У грудні на склад вантажівок Scania діють знижки до 20%
• Взимку діє вигідна пропозиція на обслуговування автомобілів Mitsubishi
• Які знижки пропонують автодилери в автосалонах в чорну п’ятницю?
• В Україні очікується поставка Volkswagen Tiguan за привабливими цінами
• Чорна п`ятниця на мотоцикли Honda: знижки до -10%
• В Україні діє акція від Opet для СТО легкових авто
• У мережі СТО АІС стартує осінньо-зимова акція «Підготуй автомобіль до зими»
• В Україні стартувала акція від Opet для підприємств з власним парком комерційної техніки
• Встигніть придбати: на CITROEN C-Elysée LIVE діє спеціальна ціна 599 000 грн.
• Дизельний кросовер CITROEN C5 Aircross пропонується зі знижкою в 50 тис грн.
• Ще є можливість встигнути. На BMW 2022 року випуску діють спеціальні ціни
• В Україні стартує сервісна акція «Підготуй свій Renault до зими з вигодою»
• В Україні проходить великий розпродаж вантажних фургонів
• Кросовери Opel Grandland доступні в Україні зі знижкою 40 000 грн.
• Моделі Subaru доступні зі знижками до 50 тис. грн. та в кредит від 0,01% терміном до 7 років
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.