В Кременчузі стартувало збирання нової марки вантажних автомобілів: Авто новини від AUTO-Consulting - Dayun

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика Історія автономерів
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: Dayun
• В Україні зібрали ще одну партію вантажівок Dayun
• Самосвалы DAYUN набирают популярность у украинских фермеров
• В Украине увеличились продажи грузовиков DAYUN
• В Украине действует выгодное предложение на топливозаправщик Everlast на шасси DAYUN
• Фермерские предприятия закупают среднетоннажные самосвалы DAYUN с трехсторонней разгрузкой
• На шасси DAYUN выпустили первый мусоровоз с системой сменных кузовов АТ-4034
• В Украине дебютировал аграрный самосвал на новом шасси DAYUN
• DAYUN представил несколько моделей на новом шасси
• Грузовики Dayun стали реальной заменой технике ГАЗ
Ще по Dayun...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - Україна

В Кременчузі стартувало збирання нової марки вантажних автомобілів

виробництво автомобілей | Опубліковано - 2022-09-29 15:48:53 (7885 разів прочитано)
В Кременчузі стартувало збирання нової марки вантажних автомобілів - Dayun
На базі однієї із виробничих площ Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС 28 вересня 2022 року відкрито складальне виробництво автомобілів DAYUN вантажопідйомністю від 3,5 до 12 тонн (зокрема: 3,5т; 6т; 8т; 10т; 12т).
Стартувала нова сторінка української економічної історії, у якій національне виробництво стає одним з основних пріоритетів. Разом з тим розпочалася й нова історія Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС, адже на підприємстві відбулася визначна подія — вперше з конвеєра вийшов автомобіль марки DAYUN, зібраний на власних виробничих потужностях.

В Кременчузі стартувало збирання нової марки вантажних автомобілів - Dayun

Директор Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС Микола Корецький розповів гостям історію створення складального виробництва від ідеї до запуску в роботу. Зокрема він зазначив наступне: «До відкриття складального виробництва нас спонукало прийняття законопроєкту №3739 «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» щодо створення передумов для сталого розвитку та модернізації вітчизняної промисловості», який Президент України Володимир Зеленський підписав 12 січня 2022 р. Ним передбачено вдосконалення процедури публічних закупівель шляхом встановлення обов’язкових вимог щодо локалізації виробництва товарів. 14 липня 2022 року Закон набрав чинності.

В Кременчузі стартувало збирання нової марки вантажних автомобілів - Dayun

Відтепер комунальну і спеціальну техніку держава зможе купувати тільки у випадку, якщо це український товар або в такому товарі буде не менше 10% вітчизняної складової. Колектив Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС, як національний виробник, з самого початку твердо підтримував та максимально сприяв ініціативі, щодо локалізації виробництва. Для нас, як для вітчизняної компанії, що постійно розвивається, дуже важливі нововведення, спрямовані як на підйом машинобудівної галузі, так і української економіки в цілому. Наступного року ми плануємо, згідно з вимогами законопроєкту №3739 збільшити відсоток місцевої складової продукції не менш як на 15%, і так щороку збільшувати на 5%, поки не досягне 40%.

В Кременчузі стартувало збирання нової марки вантажних автомобілів - Dayun

Законопроєкт №3739 також продукує зростання кількості робочих місць та збільшення суми надходження коштів від сплати податків.

Наразі в Україну прибула перша партія з 50 машинокомплектів (загалом за контрактом буде доставлено 200), які нам надала компанія DAYUN. Збираючи автомобілі вантажопідйомністю від 3,5, до 12 тонн, ми в першу чергу будемо установлювати на їхню базу комунальні надбудови власного виробництва, які користуються популярністю у замовників на ринку України. Це сміттєвози, автовишки, вакуумні, мулососні, каналопромивні автомобілі, аграрні самоскиди тощо.

В Кременчузі стартувало збирання нової марки вантажних автомобілів - Dayun

Разом з реалізацією автомобілів DAYUN в Україні, ми повністю забезпечуємо своїм клієнтам сервіс, гарантійне і післягарантійне обслуговування техніки, ремонт. Наші автомобілі обслуговуються на власних і партнерських СТО по всій території України, а наявність наших мобільних виїзних бригад дозволяє клієнту бути переконаним, що технічна підтримка автомобіля DAYUN буде завжди доступна в будь-якому куточку України. Отже, ми впевнені, що техніка яка виходитиме зі складального виробництва, буде мати попит».

В Кременчузі стартувало збирання нової марки вантажних автомобілів - Dayun

Міський голова Віталій Малецький зазначив: «Важливо те, що у місті Кременчуці традиції машинобудування живуть, розвиваються і сьогодні Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС показав новий підхід. Завдяки програмі Президента, спрямованій на локалізацію виробництва, ми маємо нового виробника автомобільної техніки. Якщо раніше закуповувалося шасі й на нього монтувалося вироблене заводом обладнання, то зараз ці машини будуть збиратися вже в Кременчуці. Це додаткові десятки робочих місць, це податки у місцевий бюджет, це заробітна плата для людей і підтримка нашої громади. Впевнений, що підприємства комунального сектору і не лише міста Кременчука і Полтавщини оцінять цю техніку».

В Кременчузі стартувало збирання нової марки вантажних автомобілів - Dayun

Міський голова також повідомив, що сміттєвоз DAYUN, який був придбаний за програмою Полтавської обласної ради на умовах співфінансування для міста Кременчука працює вже два роки. Комунальне підприємство КАТП-1628 дуже задоволене його роботою. Він виконує роботи по приватному сектору, там де досить вузькі проїзди, де треба маневрувати, отже водії задоволені цією машиною.

В Кременчузі стартувало збирання нової марки вантажних автомобілів - Dayun

Директор Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС Микола Корецький провів оглядову екскурсію гостям, які змогли побачити весь процес виробництва техніки: від збору шасі й виготовлення надбудови до її фарбування. Зокрема керівництво міста та журналісти відвідали наступні цехи: заготівельний, зварювальний, фарбувальний та складальний.

Результатом заходу став перший автомобіль марки DAYUN, який вийшов з конвеєра складального виробництва.

В Кременчузі стартувало збирання нової марки вантажних автомобілів - Dayun

Нагадаємо, що Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС — одне з небагатьох в Україні підприємств, яке, спеціалізуючись на продажах комунальної, дорожньої та будівельної техніки, має свою виробничу базу. Не дивлячись на складні часи, підприємство продовжує розвивати та вдосконалювати власне виробництво техніки, не зупиняючись, продовжує будівництво нових цехів, оснащуючи їх сучасним надійним обладнанням. На сьогодні, підприємство — один з найбільших виробників комунальної та дорожньої техніки в Україні з серйозним конструкторським потенціалом; сучасним верстатним парком; сервісним центром, оснащеним провідним діагностичним обладнанням і головною рушійною силою — професіоналами високої кваліфікації, які працюють на ринку спецтехніки не один десяток років.

В Кременчузі стартувало збирання нової марки вантажних автомобілів - Dayun

Сьогодні, як ніколи важливо зберігати та створювати нові робочі місця в Україні та розвивати власне виробництво. Розвиток технологій вимагає все нових кваліфікацій, вмінь і навичок. Лише власне виробництво та промисловість допоможуть Україні виграти війну на економічному фронті, адже продукція українського машинобудування дає роботу та гідну зарплату не лише окремим секторам, а й тисячам суміжників навколо них, які постачають матеріали, запчастини, складові. На одне робоче місце у машинобудуванні приходиться до 10 у суміжних галузях.

В Кременчузі стартувало збирання нової марки вантажних автомобілів - Dayun

Постійно розширюючи свої виробничі можливості, Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС став одним з бюджетоутворювальних підприємств міста Кременчука, створюючи необхідні робочі місця для кременчужан. Запускаючи складальне виробництво шасі DAYUN сьогодні та невпинно розвиваючи власний потенціал, колектив заводу й надалі буде робити все, щоб гідно представляти промисловий Кременчук — батьківщину машинобудування України.FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - Україна Всі новини по темі виробництво автомобілей


Цікаве по темі...
• У Туреччині стартувало серійне виробництво національного електрокара TOGG
• У 2023 році очікується скорочення світового виробництва автомобілів
• Egritech завершив переміщення виробництва і відкрив нову площадку
• Як Volkswagen став символом успіху у відновленні зруйнованої Німеччини. Автоісторії
• Які автомобілі збираються випускати на заводі "Москвич": нові подробиці
• Виробництво легкових автомобілів у росії знизилось на 72%
• Mercedes-Benz таки продасть підмосковний завод дилеру
• Renault та Geely створюють спільне підприємство з виробництва двигунів
• Виготовлений 750-тисячний кросовер Skoda Kodiaq
• На новому заводі в Казахстані будуть збирати Changan, Chery та Haval
• Чуда не трапилося. Стало відомо, який автомобіль будуть виробляти під брендом "Москвич"
• Це фінал. Toyota почала звільняти робітників на російському заводу
• Чому зник латвійський виробник RAF
• У Калінінграді мають намір випускати китайські BAIC та Chery
• Випущений 100-тисячний електромобіль Polestar 2
Головні новини
• Volkswagen показав нову генерацію ID.3
• Що залишилося від бронеавтомобіля після влучання міни
• Ринок вантажівок в Україні у листопаді показав непогану динаміку
• Стартувало виробництво найпотужнішого кросоверу BMW XM
• Як відключення світла впливають на продажі автомобілів
• Команда De Rooy показала, які вантажівки будуть приймати участь у Дакар-2023
• Авторинок у листопаді не вдалося зламати блекаутами
• Австрійські рятувальники передали до Закарпаття три пожежні автомобіля Steyr
• Lamborghini анонсує "позашляховий" Huracan Sterrato
• В електромобілях Renault будуть задіяні аерокосмічні технології
• Відмінності трансмісійних олив для легкових авто (МКПП та мостів)
• На купівлю нових автомобілів українці витратили майже $1 млрд.
• Скільки обійдеться підзарядити електромобіль від генератора
• У Opel Astra з'явиться повністю електрична версія з запасом ходу 416 км
• Skoda готує 3 нові моделі електрокарів до 2026 року
• Десантники вже залучають французькі БТР VAB до підготовки штурмових дій
• Німеччина передасть Україні 14 безпілотників THeMIS
• Обміняти українське посвідчення водія тепер можливо і у Кракові
• Новий повністю електричний JEEP Avenger став фіналістом Car of the Year 2023
• Українські рятівники отримали 9 Toyota Land Cruser 78 для розмінування
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• Італійський бронеавтомобіль MSL SHIELD витримав пряме влучання міни у капот
• Що відбувається з цінами на автомобілі на вторинному ринку
• Як будуть працювати АЗС при вимкненні електроенергії
• Фонд Притули закупить 60 БТР Spartan для ЗСУ
• США нададуть Україні велику кількість потужної бронетехніки
• Шляховики знайшли альтернативні джерела постачання технічної солі для боротьби з ожеледецею. Ковзанок на дорогах не буде
• Державні закупівлі оживили ринок автобусів в Україні
• АвтоКрАЗ перейшов у державну власність
• Audi змінила свій логотип
• Як бронеавтомобіль MLS Shield витримав обстріл з "Граду"
• Як економно підготувати автомобіль до зими. Спеціальні програми СТО
• Енергоатом має намір закупити 10 сучасних електробусів
• У Запоріжжі відновив работу дилерський центр, який було знищено ракетою
• Військові показали, як ремонтують автомобілі у польових умовах
• Вдалося знайти самий рідкісний та важливий мотоцикл Київського мотозаводу - М-53
Акції у дилерів...
• На JAC Sunray діють знижки у $1500
• Як економно підготувати автомобіль до зими. Спеціальні програми СТО
• В Україні стартувала сервісна акція «Вигідне ТО від Renault»
• В дилерській мережі Mitsubishi стартувала осіння сервісна акція
• До кінця жовтня на нові кросовери BAIC X3 діє акційна ціна
• Стартував сезон подарунків від Opet та Bosch
• В дилерській мережі Nissan в Україні діють спеціальні ціни на сервісне обслуговування
• Renault в Україні відновлює програму лояльності «Вік має значення»
• На автокрани XCMG з вантажопідйомністю до 100 т діють вигідні пропозиції
• До вересня новий BMW можна придбати за передплатою 50%
• Як необхідно готувати Mitsubishi до спеки. Чек-лист необхідних робіт
• На аксесcуары Renault для активного образа жизни действует акция
• Покупка – Суперрр: на HAVAL действуют выгодные цены к Китайскому Новому Году
• На модельный ряд Mitsubishi 2021 года производства - выгода до 29 000 грн.
• Renault в Украине запускает выгодное зимнее ТО
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 044 496 28 50 / 51 / 52
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Экспорт новостей |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.