PEUGEOT презентує бачення свого майбутнього через концепт PEUGEOT INCEPTION: Авто новини від AUTO-Consulting - PEUGEOT

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика Історія автономерів
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: PEUGEOT
• В Україні оголошено ціни на електрокросовер PEUGEOT е-2008. Незабаром в Україні
• Благодійники привезли для ЗСУ 15 пікапів Peugeot
• Стало відомо, коли в Україні з'явився перший автомобіль PEUGEOT
• В Україні оголошено ціни на Новий PEUGEOT 408
• PEUGEOT презентував оновлений PEUGEOT 508
• В Україні розпочнуть офіційні продажі дизельних пікапів PEUGEOT Landtrek
• Нові PEUGEOT 408 та Jeep Avenger стали фіналістами премії Car Design Award 2023
• PEUGEOT повністю електрифікує модельний ряд
• PEUGEOT презентує бачення свого майбутнього через концепт PEUGEOT INCEPTION
• Новий Peugeot 408 готується до дебюту в Україні. Подробиці про новинку
Ще по PEUGEOT...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - Європейський Союз

PEUGEOT презентує бачення свого майбутнього через концепт PEUGEOT INCEPTION

ринок автомобілів | Опубліковано - 2023-01-06 17:29:40 (4039 разів прочитано)
PEUGEOT презентує бачення свого майбутнього через концепт PEUGEOT INCEPTION - PEUGEOT
Приголомшливий PEUGEOT INCEPTION CONCEPT проголошує нову еру та втілює бачення Бренду щодо електромобілів майбутнього. Новітній концепт Бренду пропонує найкращі переваги електромобіля в поєднанні з потужністю справжнього спорт-кару: постійний повний привід, розгін до сотні лише за 3 секунди, зарядка акумулятора по 150 км за 5 хвилин. PEUGEOT INCEPTION CONCEPT надихатиме майбутні продукти Бренду, аж до найкомпактніших моделей лінійки, починаючи з 2025 року.
Лінда Джексон, генеральний директор Бренду PEUGEOT
«Електрифікація автомобілів для Бренду PEUGEOT є пріоритетним завданням, тому уже в 2023 році 100% автомобілів у лінійці будуть електрифіковані, а протягом наступних двох років буде випущено п’ять нових 100% електричних моделей. Наша мета проста: зробити PEUGEOT провідним електричним Брендом у Європі до 2030 року. Це об’єктивне та амбітне бачення прокладає шлях до радикальної трансформації Бренду. Сьогодні це втілено в PEUGEOT INCEPTION CONCEPT, який знаменує початок нової ери!».

PEUGEOT INCEPTION CONCEPT ПРОКЛАДАЄ ШЛЯХ ДО НОВОГО БАЧЕННЯ АВТОМОБІЛЯ МАЙБУТНЬОГО
Назва PEUGEOT INCEPTION CONCEPT (або «Inceptio» на латині) означає «початок». Жодне інше ім’я не може краще узагальнити амбіції цього маніфесту PEUGEOT, який обіцяє нову еру для Бренду. Завдяки своєму далекоглядному дизайну PEUGEOT INCEPTION CONCEPT пропонує оригінальні технологічні перспективи та пропонує вам ексклюзивний автомобільний досвід. Новітній концепт стане натхненням для майбутніх моделей Бренду та принесе в цей світ нове бачення автомобілів майбутнього: максимально потужні та динамічні, максимально комфортні та технологічні та 100% електричні.

PEUGEOT презентує бачення свого майбутнього через концепт PEUGEOT INCEPTION - PEUGEOT

PEUGEOT INCEPTION CONCEPT розроблено на одній із чотирьох майбутніх платформ Stellantis Group «BEV-by-design». Поява цієї нової серії платформ з 2023 року зробить революцію в PEUGEOT завтрашнього дня. Спеціально створені для електрифікації, вони пропонують значні відмінності в архітектурі, яку дизайнери використали, щоб повністю змінити салон автомобіля PEUGEOT INCEPTION CONCEPT. Вони створили нову посадку за кермом і новий досвід для пасажирів.

• PEUGEOT INCEPTION CONCEPT базується на великій платформі STLA, що має низький профіль (1,34 м) та довжину 5 м.

• Нові нативні електричні платформи «BEV-by-design» також представлять технологічні модулі на базі штучного інтелекту: STLA Brain, STLA SmartCockpit і STLA Autodrive.

• 100% електричний PEUGEOT INCEPTION CONCEPT оснащений новою електричною установкою. Його батарея ємністю 100 кВт-год дозволяє йому проїхати 800 км на одному повному заряді, тобто відстань від Парижа до Марселя або від Брюсселя до Берліна. Його споживання вражає: лише 12,5 кВт/год на 100 км. Акумулятор заряджається по 30 км запасу ходу за одну хвилину або 150 км за п’ять хвилин.

• Технологічний PEUGEOT INCEPTION CONCEPT оснащений 2 компактними електродвигуна спереду та ззаду, що робить його повнопривідним автомобілем. Це забезпечує досконалість повністю контрольованого динамічного водіння. Сукупна потужність наближається до 680 к.с. (500 кВт). Розгін від 0 до 100 км/год менш ніж за 3 секунди.

PEUGEOT презентує бачення свого майбутнього через концепт PEUGEOT INCEPTION - PEUGEOT

ЛЕВ’ЯЧА ПОСТАТЬ З ПОГЛЯДОМ У МАЙБУТНЄ
Новітній PEUGEOT INCEPTION CONCEPT повністю відповідає ДНК Бренду та привносить нове переосмислення дизайну для нової ери, даруючи ще більше технологічності та грації. В першу чергу нас зустрічає нове обличчя автомобіля, яке хизується всім знайомими розрізами фар у вигляді «кігтів лева» та навмисно збільшеним логотипом Бренду. Передня частина складається з суцільного скла, яке надруковане за спеціальною цифровою технологією INKJET, та приховує за собою 4 оптичні модулі.

Задня частина також тепер має новий світловий підпис, який має високотехнологічну обробку та виконаний в стилі розрізу трьох кігтів лева. Здавалося б, ці кігті нескінченно проникають в автомобіль, що вдалося досягнути завдяки двом шарам скла. Корма PEUGEOT INCEPTION CONCEPT підкреслює витончену скульптуру крил, пронизану простою лінією, яка розповсюджується по виточеним лініям кузова. Що важливо, дана лінія має практичне значення - двері мають «технічну смугу», яка проходить через них і є екраном, який може демонструвати різні повідомлення на зовнішній частині автомобіля. Таким чином, коли водій наближається, він може отримати важливу інформацію щодо стану автомобіля та заряду акумулятора.

Одним із ключових елементів в конструкції вражаючого PEUGEOT INCEPTION CONCEPT є розумне скління автомобіля. Площа скляної поверхні автомобіля становить 7,25 м2, а всі вікна мають багатохромне покриття. Вся поверхня скла була оброблена оксидами металів, що дозволило зберегти виняткові теплові якості – вперше така технологія була використана NASA для шоломів астронавтів. Це скло NARIMA® переливається відтінками жовтого та блакитного кольорів, що робить зовнішній вигляд автомобіля повноцінним.

PEUGEOT презентує бачення свого майбутнього через концепт PEUGEOT INCEPTION - PEUGEOT

Доповнюють новітній дизайн колеса «AERORIM» на PEUGEOT INCEPTION CONCEPT, які блискуче поєднують аеродинаміку та естетику. Вони розроблені за принципом осьової симетрії, як і 20-дюймові колеса нового PEUGEOT 408. Ковані вставки сприяють аеродинамічним зусиллям, а алюмінієві вставки з мікроперфораціями підкреслюють виключний дизайн. Центральним елементов в дизайні є емблема Лева, яка залишається нерухомою під час обертання колеса. Всередині колеса гальмівний супорт також покритий дзеркальним склом.

PEUGEOT INCEPTION CONCEPT втілює бачення майбутнього автомобіля, яке має бути максимально наближеним до очікувань клієнтів, які шукають ще більше задоволення та відкриті до нових технологій. У PEUGEOT взяв новий курс розвитку і протягом наступних 2 років ми випустимо 5 нових 100% електричних моделей, а до 2030 року всі автомобілі PEUGEOT, що продаються в Європі, будуть електричними.

PEUGEOT презентує бачення свого майбутнього через концепт PEUGEOT INCEPTION - PEUGEOT

НОВІ ВІДЧУТТЯ З HYPERSQUARE, РЕВОЛЮЦІЙНІ ЗМІНИ В I-COCKPIT ®
Уже зараз можна зустріти понад 9 мільйонів автомобілів з прогресивним i-Cockpit® на наших дорогах. Ця нова архітектура кабіни з її ергономічними інноваціями була відкрита в PEUGEOT 208 першого покоління десять років тому. Сьогодні PEUGEOT INCEPTION CONCEPT оновлює його, переосмислюючи ергономіку та технології. Дизайнери пішли на абсолютно нову архітектуру, прибравши класичне кермо та звичні елементи управління. Натомість PEUGEOT пропонує новітній спосіб управління автомобілем Hypersquare, що брав своє у відеоірах, і тепер переносить концепцію i-Cockpit у найближче майбутнє.

PEUGEOT презентує бачення свого майбутнього через концепт PEUGEOT INCEPTION - PEUGEOT

Hypersquare є ключовим елементом оновленого i-Cockpit® Бренду PEUGEOT – його ергономіка забезпечує більш «природну» систему керування, ніж класичне кермо. Це більше, ніж просто змінене кермо: він складається з екрану та чотирьох сенсорних елементів в кожному куті, , якими ви керуєте великим пальцем. Центром Hypersquare є екран планшетного типу, на якому відображається інформаця керування автомобілем. Не відриваючи руки від керма водій тільки великими пальцями здатен налаштувати різні функції: кондиціонер, гучність радіо, ADAS тощо.

Важливим елементом оновленого i-Cockpit® є HALO CLUSTER – система для відображення інформації про автомобіль та інформаційно-розважальна система. Дана система має круглий екран та може відображати інформацію на 360 градусів. Таким чином навіть може спілкуватися з вами, коли ви перебуваєте поза автомобілем.

PEUGEOT презентує бачення свого майбутнього через концепт PEUGEOT INCEPTION - PEUGEOT

ВРАЖАЮЧІ ВІДЧУТТЯ НА БОРТУ НОВОГО PEUGEOT INCEPTION CONCEPT
PEUGEOT INCEPTION CONCEPT пропонує нове бачення інтер’єру автомобіля для подорожей та створює нові, більш комфортні та місткі сидіння відповідно до нової архітектури «BEV-by-design». Для водія та переднього пасажира відкривається винятковий вид на дорогу. З другого ряду відкривається кращий огляд зовнішнього світу завдяки великій площі засклення і новим пропорціям сидінь.

Кожен матеріал у салоні має відповідну обробку, щоб переломлювати промені світла. Це означає, що колір салону PEUGEOT INCEPTION CONCEPT змінюється відповідно до середовища, в якому він їздить, і змінюється відповідно до освітлення. На борту більше простору, комфорту та емоцій. А для ще більшого комфорту та задоволення від поїздки, PEUGEOT запропонував сидіння, з ефектом занурення в салон зі спеціальною посадкою Comfort Fit, які можна підлаштувати під форму кожного пасажира. А для більш гострого відчуття PEUGEOT INCEPTION CONCEPT оснащений системою HiFi преміум-класу від французького бренду FOCAL.

PEUGEOT презентує бачення свого майбутнього через концепт PEUGEOT INCEPTION - PEUGEOT

PEUGEOT INCEPTION CONCEPT відкриває нову еру Бренду та стає натхненням для майбутніх моделей PEUGEOT – саме так ми бачимо майбутнє. Дізнатися більше інформації про вражаючий концепт можна в шоу-румі моделі. А також можна повернутися в реальність та уже зараз підібрати для себе потужний та технологічний PEUGEOT на онлайн-складі нових авто, які уже зараз знаходяться в Україні.

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - Європейський Союз Всі новини по темі ринок автомобілів


Цікаве по темі...
• Volkswagen попереджає про наслідки купівлі неофіційних електромобілів VW ID. Чим це може обернутись?
• В Україну приїхав перший кросовер від Huawei
• Електромобілі з Китаю скоро втратять цінову привабливість на українському ринку
• В Україні розпочнуть офіційні продажі дизельних пікапів PEUGEOT Landtrek
• Volkswagen оновив ID.3. Що змінилося?
• В Україні завершуються продажі лімітованої партії HONDA CR-V 2.4 л
• Президентський кросовер DS 7 ELYSEE отримав оновлення спеціально для Еммануеля Макрона
• Mitsubishi повідомила про доступніть в дилерській мережі усіх комплектацій Outlander
• Tesla збирається випускати електромобіль за $20000 і досягти обсягу виробництва у 20 000 000 авто на рік
• Виявлена найбільша фобія у сучасних автомобілістів
• На базі Mitsubishi L200 в Україні створили оперативно-службовий автомобіль для транспортування робота
• ДСНС закупила 10 пожежних машин для Тернопільської області
• Ще 20 реанімобілів поїхали в регіони України рятувати життя
• В Україні оголошено ціни на Новий PEUGEOT 408
• Tesla анонсує будівництво гігафабрики, яка буде випускати 2 млн електромобілів у рік
Головні новини
• DAF поставив в Україну партію тягачів нового покоління XG
• Кривий Ріг придбає 10 автобусів Güleryüz Ecoline
• Безглузде варварство. Як ворог знищує мирні українські міста
• Новий Lexus RX вже в Україні та скоро буде доступний для тест драйву. Подробиці про новинку
• У 2022 році 59% всіх проданих електрокарів припало на Китай
• Японські депутати придбали 20 пікапів для ЗСУ
• Чому варто обирати EUROREPAR?
• Volkswagen планує випустити електрокар за ціною до 20 000 Євро
• Президент підписав закон щодо розвитку електрозарядної інфраструктури та електротранспорту
• Рейтинг найякісніших китайських автомобілів
• Україна отримала норвезькі танки Leopard 2
• В Європі розпочнуться продажі нового Ford Bronco
• Поліція Рівненщині отримала нові автомобілі
• В Україні оголошено ціни на електрокросовер PEUGEOT е-2008. Незабаром в Україні
• Україна отримала 30 ББМ Oncilla від Польщі
• Німеччина почала постачати БМП Marder Україні
• Вінниця отримала нові тролейбуси власного виробництва
• Дистрибуція у партнерстві з Opet стає ще вигіднішою
• Львівщина отримала ще 9 шкільних автобусів АТАМАН
• Благодійники привезли для ЗСУ 15 пікапів Peugeot
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• В Україну приїхав перший кросовер від Huawei
• В Україні можуть змінити штрафи за незареєстроване ГБО
• Стало відомо, хто придбав перший в Україні DAF XG+
• Стало відомо, скільки танків можуть виготовляти росіяни на усіх заводах
• До України прибули перші 24 "народні Спартани"
• У лютому український авторинок подав дуже позитивні сигнали до відновлення
• Для ЗСУ закуплять вантажівки Foden 8x6 Сarrier
• В Україну поставлена нова партія мікроавтобусів JAC Sunray зі знижкою $1500
• Volkswagen оновив ID.3. Що змінилося?
• В Україні дебютувала вантажівка 2022 року DAF XG+
• Верховна Рада не прийняла відразу кілька законопроектів щодо розмитнення авто в Дії
• Кредитна програма "Renault Бонус" з березня стала ще більш привабливою
• До України готується прибути новий Opel Movano, який буде мати дуже привабливу ціну
• САУ "Богдана" українського виробництва отримала нове сучасне шасі
• Швеція надасть Україні декілька типів ППО
Акції у дилерів...
• Кредитна програма "Renault Бонус" з березня стала ще більш привабливою
• В Україну поставлена нова партія мікроавтобусів JAC Sunray зі знижкою $1500
• В Україну поставлена нова партія JAC Sunray по акційним цінам
• В Україні стартувала сервісна акція від Renault «Ремонт кузова з вигодою»
• Переможець акції від WOG отримав новенький CITROEN C-Elysee
• На Lifestyle товари у інтернет-магазинах BMW та MINI діє Новорічна вигода до -70%
• На JAC Sunray діють знижки у $1500
• Як економно підготувати автомобіль до зими. Спеціальні програми СТО
• В Україні стартувала сервісна акція «Вигідне ТО від Renault»
• В дилерській мережі Mitsubishi стартувала осіння сервісна акція
• До кінця жовтня на нові кросовери BAIC X3 діє акційна ціна
• Стартував сезон подарунків від Opet та Bosch
• В дилерській мережі Nissan в Україні діють спеціальні ціни на сервісне обслуговування
• Renault в Україні відновлює програму лояльності «Вік має значення»
• На автокрани XCMG з вантажопідйомністю до 100 т діють вигідні пропозиції
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 044 496 28 50 / 51 / 52
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Экспорт новостей |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.