В 2022 році Stellantis продав в Україні більше 3 тис. автомобілів: Авто новини від AUTO-Consulting - Stellantis

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика Історія автономерів
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: Stellantis
• Які нові моделі Stellantis з`являться в Україні в 2023 році
• В 2022 році Stellantis продав в Україні більше 3 тис. автомобілів
• Stellantis продемонстрував майбутнє бренду RAM
• Stellantis починає перебудовувати дилерську мережу на агентську модель
• Як підготувати автомобіль до зими. Поради STELLANTIS
• STELLANTIS в Україні з початку року відкрив 8 нових дилерських центрів
• Stellantis Україна безкоштовно відремонтувала вже понад 1000 авто державних та комунальних служб
• Stellantis призупиняє виробництво в Росії
• Stellantis призупиняє імпорт та експорт автомобілів в Росію
•  Stellantis может перенести производство из России из-за санкций
Ще по Stellantis...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - Україна

В 2022 році Stellantis продав в Україні більше 3 тис. автомобілів

ринок автомобілів | Опубліковано - 2023-01-25 14:58:56 (1286 разів прочитано)
В 2022 році Stellantis продав в Україні більше 3 тис. автомобілів - Stellantis
Звичайно 2022 рік став найбільшим викликом для кожного з нас, для кожної сфери нашого життя, і автомобільний ринок не став винятком, що відзначилося на результатах продажів нових авто. Так, 2022 рік закінчився з падінням у 62% в порівнянні з минулим роком. Але не зважаючи на значне падіння рівня продажів, в українського ринку залишається значний потенціал, що дає поштовх до швидкого відновлення в новому році.
Автомобільний ринок України у 2022 році
Так, за 2022 рік реалізовано 44,3 тис. нових автомобілів – з них 40 тис. легкових та 4,3 тис. комерційних (LCV). Для порівняння, 2021 рік закінчився з позначкою в 116,3 тис. проданих нових автомобілів, що на 62% вище ніж в 2022 році.

В 2022 році Stellantis продав в Україні більше 3 тис. автомобілів - Stellantis

Але не зважаючи на невтішні результати року, представництво Stellantis в Україні (Бренди PEUGEOT, CITROЁN, OPEL, DS Automobiles) продовжив активну діяльність протягом року, аби забезпечувати клієнтів бажаними автомобілями. За підсумками 2022 року Stellantis Україна контролює 6,84% автомобільного ринку України – сумарний продаж автомобілів вищевказаних Брендів сягає понад 3 тис. одиниць.

Так, за підсумками року Бренд CITROEN показав гідні результати, що дало йому змогу увійти в ТОП-10 замикаючи список лідерів. Маючи частку ринку 2,87% Бренд реалізував 1274 автомобілів, але що важливо, більше половини із загальних продажів Бренду припадає саме на комерційні автомобілі. Саме це дало змогу посісти другу позицію за результатами продажів LCV-автомобілів. Частка CITROEN становить 18,11% з 776 реалізованими автомобілями. А також, моделі CITROEN показують відмінні результати – Berlingo та Jumper стають безумовними лідерами у своїх сегментах займаючи частки 45,78% та 32,11% відповідно.

В 2022 році Stellantis продав в Україні більше 3 тис. автомобілів - Stellantis

Втішні результати показав Бренд DS Automobiles, адже йому вдалося не тільки втримати свої позиції, а й наростити частку ринку, яка тепер становить 0,14%. Це вкотре доводить, що преміальний французький Бренд є швидкозростаючим та перспективним, і його грандіозні перемоги тільки попереду. Наразі ми маємо результат в 62 проданих автомобіля та плани по збільшенню продажів на 2023 рік завдяки новим локомотивам продажів.

В 2022 році Stellantis продав в Україні більше 3 тис. автомобілів - Stellantis

Також варто звернути увагу на німецький Бренд OPEL, який у 2022 році показав результат в 453 проданих автомобілів та частку ринку 1,02%. Насамперед, у цьому заслуга вдало сформованого модельного ряду OPEL. Так, новинка OPEL Mokka за підсумками 2022 знайшла 264 покупців, що дало змогу зайняти 4,56% частки найпопулярнішого сегменту B-SUV. Що важливо, OPEL Mokka показав неймовірне зростання продажів на 45,86% у порівнянні з минулорічними результатами – поки ринок втрачає позиції, Mokka приваблює все більше нових шанувальників.

В 2022 році Stellantis продав в Україні більше 3 тис. автомобілів - Stellantis

Нарешті, Бренд PEUGEOT підводить межу під підсумками 2022 року – реалізовано 1248 автомобілів, що дало змогу зайняти 11 позицію в загальному рейтингу з часткою ринку 2,81%. Хороші результати продажів показали всі ключові бестселери Бренду: седан PEUGEOT 301 (продано 398 автомобілів), кросовер PEUGEOT 2008 (продано 262 автомобілів), кросовер PEUGEOT 3008 (продано майже 158 автомобілів). Нарешті, варто відзначити і хороші результати універсального вена PEUGEOT Rifter та його вантажної версії Partner – у 2022 році реалізовано 157 автомобілів.

В 2022 році Stellantis продав в Україні більше 3 тис. автомобілів - Stellantis

Розвиток дилерської мережі Брендів PEUGEOT, CITROЁN та OPEL
Починаючи з початку року представництво концерну STELLANTIS в Україні відкрило 8 нових дилерських центрів Брендів PEUGEOT, CITROEN та OPEL у різних куточках України. Попри початок повномасштабної війни та щоденну загрозу, ми продовжуємо працювати та розвивати дилерську мережу з вірою в світле та вільне майбутнє. Так, дилерські центри були відкриті в 5 містах України: Київ, Харків, Дніпро, Суми та Чернігів.

А також, важливою частиною роботи в розвитку дилерської мережі є залучення сервісних партнерів, щоб якомога більше розширити територію покриття в Україні. Сервісні партнери мають офіційну сертифікацію від концерну Stellantis та можуть надавати сервісне обслуговування іншим Брендам концерну. До прикладу: якщо салон OPEL пройшов сертифікацію на обслуговування PEUGEOT та CITROEN, то власники цих авто можуть завітати в цей салон та отримати якісне обслуговування без втрати заводської гарантії. І от протягом 2022 року було відкрито ще 5 сервісних партнерів Брендів PEUGEOT, CITROEN та OPEL, що дозволяє розширити географію покриття в Україні.

В 2022 році Stellantis продав в Україні більше 3 тис. автомобілів - Stellantis

Але найбільшим досягненням у роботі дилерської мережі є те, що після 11-місячної окупації офіційний дилер Брендів PEUGEOT та CITROEN у місті-герої Херсон відновив свою повноцінну роботу. «Ампір» PEUGEOT CITROEN відчинив свої двері для відвідувачів та почав записувати на сервісне обслуговування. А також автосалон з готовністю підтримує програму по безкоштовному ремонту автомобілів, які належать державній та комунальній власності.

Соціальна відповідальність та допомога державі у 2022 році
З початку березня представництво концерну STELLANTIS, яке представляє бренди PEUGEOT, CITROËN, OPEL, запустило програму безкоштовного сервісного обслуговування і ремонту автомобілів, що належать державним та комунальним установам нашої країни. За одинадцять місяців дії програми було безкоштовно відремонтовано майже 1500 автомобілів, і на цьому ми не плануємо зупинятися.

В 2022 році Stellantis продав в Україні більше 3 тис. автомобілів - Stellantis

Сервісні центри брендів PEUGEOT, CITROËN, OPEL відкриті в регіонах де не ведуться активні бойові дії для забезпечення справності автомобілів, що належать державним та комунальним установам нашої країни, які працюють задля безпеки громадян. Наразі сервіси забезпечені безперебійним постачанням запасних частин у повному обсязі, а також кваліфікованими співробітниками.

Програма по безкоштовному ремонту автомобілів, які належать до державної та комунальної власності, це перш за все можливість швидко «поставити авто на колеса» та повернути його на службу. Зазвичай держструктурам доводиться бюджетувати витрати на ремонт та обслуговування автопарку, такий процес займає доволі багато часу, якого в поточній ситуації немає. А завдяки програмі від представництва STELLANTIS в Україні, ми оминаємо етапи погодження бюджету та ремонтуємо авто за власний рахунок. Все задля того, аби автомобілі швидше повернулися до виконання своїх завдань.

В 2022 році Stellantis продав в Україні більше 3 тис. автомобілів - Stellantis

Найкращий автомобіль року 2022 в Україні
Цьогоріч війна внесла свої корективи у буденне та звичне життя, але як і раніше організатори Всеукраїнської премії «Автомобіль року в Україні» оголосили переможця акції. Так, за результатами голосування крос-хетчбек CITROЁN C4 здобув перемогу в абсолюті та титул «Кращого легкового автомобіля року в Україні 2022». Унікальна новинка підкорила як громадське журі, так і завоювала симпатію і професійного журі. Це дозволило впевнено вирватися вперед, обійшовши 4 сильних претендентів на даний титул і довести всім, що CITROЁN C4 кращий серед кращих. Зазначимо, що це перша перемога Бренду CITROЁN у Всеукраїнській премії «Автомобіль року в Україні».

В 2022 році Stellantis продав в Україні більше 3 тис. автомобілів - Stellantis

Це перша визначна перемога для Бренду CITROЁN в Україні, перший титул в абсолюті у Всеукраїнській премії «Автомобіль року». Дана перемога – це перемога Бренду в цілому, доказ того, що CITROЁN обрав вірний напрямок розвитку свого продукту та технологічного зростання. Титул «Кращий легковий автомобіль року в Україні 2022» для CITROЁN С4 – це справжнє визнання Бренду CITROЁN в цілому серед українців. Дякуємо за вашу підтримку!

Радикальний погляд на мобільність бізнесу
У 2022 році Бренд CITROЁN запропонував українському бізнес новий погляд на їх мобільність та вирішення логістичних питань в рамках міста – ми мали змогу познайомитися з унікальним CITROEN Ami Cargo. Як і раніше, бренд CITRЁN розуміє потреби своїх клієнтів та прагне запропонувати найкраще рішення для їхнього комфорту. Зустрічайте CITROЁN Ami Cargo: інноваційне економічне рішення для умов повністю електричної мікро-мобільності в сучасних містах. Новинка CITROЁN Ami Cargo пропонує швидке і зручне перевезення невеликих вантажів, товарів, обладнання на короткі відстані всередині міст, що в точності відповідає новим запитам корпоративних клієнтів.

В 2022 році Stellantis продав в Україні більше 3 тис. автомобілів - Stellantis

Протягом всього року представники великого та середнього українського бізнесу мали змогу протестувати новий погляд на мобільність від Бренду CITROEN. Головне питання кожного з них – як даний електротранспорт зможе вирішити питання мого бізнесу. А чи вдалося їм відповісти на дане питання ми дізнаємось наприкінці року судячи по результатам продажів Бренду. А поки у вас є змогу самостійно ознайомитися з детальним оглядом новинки та дізнатися про оригінальний підхід CITROEN в плані екологічної мобільності в рамках великого мегаполісу.

В 2022 році Stellantis продав в Україні більше 3 тис. автомобілів - Stellantis

Але головним результатом року стало те. Що ми всі разом вистояли, аби з новими силами та прагнення увійти в новий 2023 рік. І цей рік підготувати багато цікавих новинок від Брендів PEUGEOT, CITROЁN, OPEL, DS Automobiles, тому підписуйтесь на наші новини, аби бути в курсі всіх звершень та запланованих подій Брендів.

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - Україна Всі новини по темі ринок автомобілів


Цікаве по темі...
• В Україну приїхав перший преміальний китайський електрокар ZEEKR із запасом ходу більше 700 км
• В Україні почали приймати попередні замовлення на нову Toyota Corolla Cross
• Кращі туристичні мотоцикли 2023 року
• Які вживані автомобілі купують українці на внутрішньому ринку. Рейтинг моделей
• Toyota відродить легендарний позашляховик
• Скільки автодилерам вдалося реалізовати нових авто у 2022 році
• В США назвали найкращі автомобілі року
• Титул Car of the Year 2023 здобув Jeep Avenger
• Premium-сегмент в України встановив рекорд в 2022 році
• Автовиробники втрачають впевненість в швидкому успіху електрокарів
• Subaru анонсує одразу дві важливі новинки
• Euro NCAP назвав самі безпечні автомобілі 2022 року
• Які вживані кросовери були найпопулярнішими в Україні та Німеччині в 2022 році. Як різняться вподобання?
• Для охорони кордону почали використовувати пікапи з мобільними РСЗВ під ракети С-5
• PEUGEOT презентує бачення свого майбутнього через концепт PEUGEOT INCEPTION
Головні новини
• Які нові моделі Stellantis з`являться в Україні в 2023 році
• У січні український ринок автобусів показав неймовірне зростання на 129%
• Китайський бренд готує стильний кросовер з прискоренням до "сотні" за 3 с
• У яких країнах Європи найдоступніший бензин
• В січні найпопулярнішим новим автомобілем в Україні став електрокар
• Стало відомо, скільки посвідчень водія було видано за кордоном
• В Україні виготовили бортовий автомобіль з краном-маніпулятором на шасі Daewoo Maximus
• В Україні стартувала сервісна акція від Renault «Ремонт кузова з вигодою»
• У Китаї продовжують створювати варіації електричного пікапу Kaiyun Pickman і знижують ціни
• Український ринок вантажівок у січні демонстрував невелике падіння
• ЗСУ показали, як транспортують важкі німецькі САУ PzH 2000
• Toyota підрахувала, що повний перехід на електромобілі буде більш шкідливим для планети, ніж гібриди
• ДСНС Миколаївщини отримала паливозаправники на шасі Ford Trucks
• У січні на українському авторинку зафіксували падіння у 40%
• Запоріжжя отримало пожежну спецтехніку від Німеччини
• В минулому році в Україні зросла середня вартість проданого нового автомобіля
• ZF представляє нове покоління 8-ступінчастої автоматичної трансмісії
• Франція поставить Україні ще 12 колісних САУ Caesar
• Mazda розсекретила флагманський кросовер CX-90
• DAF Trucks встановив нові рекорди продажів у 2022 році
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• Чехія відправляє до України броньовану БРЕМ Tatra
• Який мотоцикл Київський мотозавод готував для експорту у США
• Україна може отримати ще один новітній комплекс ПРО
• Scania поставила 8 автовозів для української логістичної компанії
• США передають Україні бронемашини Stryker
• Найпопулярніші нові автомобілі в Україні за підсумками 2022 року
• Які вподобання українців при купівлі вживаних кросоверів. Найпопулярніші моделі по роках
• Як виглядав один з перших автомобілів у Києві. Історичне фото 1898 року
• Які вживані автомобілі купують українці на внутрішньому ринку. Рейтинг моделей
• Toyota відродить легендарний позашляховик
• Німеччина передасть Україні 500 вантажівок
• Як головні оператори українського авторинку пережили перший рік війни. Статистика по дистрибуторам
• Екватор Дакару 2023 наближається. Тріумф Toyota
• В Україні виробили автопоїзд з автоцистернами 15,5+14 м3
• Завод "Пожмашина" показав, як виготовляє пожежні автомобілі для рятувальників
Акції у дилерів...
• В Україні стартувала сервісна акція від Renault «Ремонт кузова з вигодою»
• Переможець акції від WOG отримав новенький CITROEN C-Elysee
• На Lifestyle товари у інтернет-магазинах BMW та MINI діє Новорічна вигода до -70%
• На JAC Sunray діють знижки у $1500
• Як економно підготувати автомобіль до зими. Спеціальні програми СТО
• В Україні стартувала сервісна акція «Вигідне ТО від Renault»
• В дилерській мережі Mitsubishi стартувала осіння сервісна акція
• До кінця жовтня на нові кросовери BAIC X3 діє акційна ціна
• Стартував сезон подарунків від Opet та Bosch
• В дилерській мережі Nissan в Україні діють спеціальні ціни на сервісне обслуговування
• Renault в Україні відновлює програму лояльності «Вік має значення»
• На автокрани XCMG з вантажопідйомністю до 100 т діють вигідні пропозиції
• До вересня новий BMW можна придбати за передплатою 50%
• Як необхідно готувати Mitsubishi до спеки. Чек-лист необхідних робіт
• На аксесcуары Renault для активного образа жизни действует акция
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 044 496 28 50 / 51 / 52
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Экспорт новостей |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.