У якому напрямку розширюють дилерську мережу офіційні імпортери автомобілів: Авто новини від AUTO-Consulting - дилер

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика Історія JEEP
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: дилер
• Які знижки пропонують автодилери в автосалонах в чорну п’ятницю?
• В Україні оголосили тендер на дилерство CITROEN та OPEL в Житомирі
• Які нові електрокари з’являться наступного року в салонах офіційних дилерів
• У Києві розпочинають роботу одразу три нові концептуальні дилерські центри Jeep
• У якому напрямку розширюють дилерську мережу офіційні імпортери автомобілів
• Які авто з кузовом універсал пропонують офіційні дилери на українському ринку
• Toyota відкриває перший дилерський центр у Черкасах
• Як дилери стимулюють покупців на купівлю електрокарів?
• Що залишилося від дилерських центрів Haval та JAC у Маріуполі
• В дилерській мережі Renault з`явилась доступна лінійка запчастин для постгарантійних автомобілів
Ще по дилер...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - Україна

У якому напрямку розширюють дилерську мережу офіційні імпортери автомобілів

дилерська мережа | Опубліковано - 2023-11-03 08:42:22 (2512 разів прочитано)
У якому напрямку розширюють дилерську мережу офіційні імпортери автомобілів - дилер
Не зважаючи на важкий стан економіки України, зростаючий попит на автомобілі дозволяє з надією дивитись на майбутнє та відкривати нові дилерські центри. AUTO-Consulting поспілкувався з представниками офіційних імпортерів, поцікавившись їх планами стосовно розширення дилерської мережі в 2023 році та у майбутньому.
Дилерська мережа, особливо великих імпортерів, втратила значну кількість центрів продажу та обслуговування з 24 лютого 2022 року. Якщо вони не були знищенні в окупованих містах, то були розграбовані та пошкоджені. Тим не менше, в міру деокупації, їх будуть відновлювати чи будувати нові. Тим часом імпортери розширюють географію дилерської мережі і взяли курс на мирні, завдяки ЗСУ, регіони України.

У якому напрямку розширюють дилерську мережу офіційні імпортери автомобілів - дилер

Цього року, завдяки певній стабілізації ситуації в країні та зростанню попиту на нові автомобілі, за даними Асоціації автовиробників України, за 9 місяців 2023 року в Україні відкрився 21 новий дилерський центр, що на 10% більше, ніж за аналогічний період 2022 року.

Навіть попри війну, український авторинок займає непогані позиції серед європейських країн

Який обсяг автомобільного ринку України у 2023 році очікують головні оператори

Серед автомобільних брендів, які відкрили нові дилерські центри в Україні, найбільше було представлено брендів Hyundai (6 нових дилерів), Toyota (4 нових дилерів) та Renault (3 нових дилерів). В столиці з’явилось одразу десять нових автосалонів, п’ять у Харкові та по два в Одесі та Львові.

Влітку ми відкрили новий ДЦ (дилерський центр) в місті Луцьк Mazda Луцьк-Експо. Відтепер залагодити питання, пов'язані із сервісом, купівлею автомобілів чи запчастин, взяти участь у тест-драйві мешканцям західного регіону України стане ще зручніше. Також до кінця року планується відкриття дилерського центру в місті Кривий Ріг. На 2024 рік поки ще рано щось прогнозувати, будемо орієнтуватись по ситуації, – говорить Тетяна Шеремет, Менеджер з маркетингу та PR Mazda.

У якому напрямку розширюють дилерську мережу офіційні імпортери автомобілів - дилер

За словами Наталі Топтун, PR-менеджеру компанії «Рено Україна», нові дилерські контракти не підписувалися та не розширювали вже існуюче партнерство по Україні, але були зміни локацій, пов’язані з безпекою та розширенням бізнесу. Стосовно найближчого майбутнього, то компанія має плани з розширення мережі за рахунок нових інвестицій у контакт-центри з існуючими партнерами. Один з таких центрів вже найближчим часом з’явиться на півдні нашої країни.

“У березні 2023 р. відкрився новий концептуальний VRE дилерський центр Volvo Car Львів”, – розказує Артем Ткаченко, бренд-директор Volvo. – “Це вперше, коли у львівському регіоні салон та сервісний центр зосереджені в єдиному місці, адже з 2007 року cалон та сервісний центр Volvo знаходилися у різних локаціях. Відтепер концептуальний офіційний дилерський центр Volvo відповідає всім стандартам бренду, поєднуючи сервісне обслуговування та салон з автомобілями під єдиним дахом. Шоурум у 515 м2 вміщує 6 моделей Volvo. До придбання доступний весь модельний ряд компанії.

У якому напрямку розширюють дилерську мережу офіційні імпортери автомобілів - дилер

Наразі дилерська мережа налічує 11 дилерів у 9 ключових містах (Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Полтава, Вінниця, Херсон, Запоріжжя). Відкриття нових дилерів поки не планується. Водночас, ми віримо у Сили Оборони України і сподіваємось, що в 2024 р. безпекова ситуація дозволить відновити повноцінну роботу дилерів у Запоріжжі і Херсоні.

Обережний оптимізм: Як головні оператори авторинку оцінюють підсумки продажів за 9 місяців

Тренди авторинку України: чи продовжує зростати частка сегменту SUV?

Під крилом Stellantis багацько брендів, і Руслан Акімов, гендиректор концерну в Україні, розповів AUTO-Consulting про нові автоцентри:

– Бренд Citroen з радістю повідомляє про початок роботи нового концептуального дилерського центру Citroen «Автоград Одеса», який офіційно відкрився 18 вересня 2023 року за новою адресою: м. Одеса, вул. Інглезі 15А. Таким чином, бренд Citroen та персонал дилерського центру демонструють стійкість та прагнення до розвитку навіть у складні для України часи, – розказує Руслан.

У якому напрямку розширюють дилерську мережу офіційні імпортери автомобілів - дилер

Наголосимо, що новий дилерський центр Citroen «Автоград Одеса» входить до складу великого автомобільного містечка, що дуже зручно для потенційних клієнтів, адже експозиція нового дилерського центру може нараховувати до шести автомобілів бренду: легкові седани або кросовери, комерційній фургони, сімейні вени тощо.

Влітку запрацювали одразу два нових дилерських центра Opel – у містах Рівне та Вінниця. Opel Центр Рівне МТВ має загальну площу автосалону в 220 м2 й дозволяє одночасно розміщувати до восьми автомобілів. В автосалоні може бути представлений весь модельний ряд бренду Opel: декілька кросоверів різного класу, компактні автомобілі для міста та зручні вени для великої сім’ї, комерційні фургони. Автосалон Opel пропонує повний комплекс послуг з придбання автомобіля, оформлення не тільки купівлі-продажу, але також кредитування або лізинг для клієнтів.

Opel центр Вінниця «Автомир М» розташований у Вінниці за адресою Немирівське шосе 94В, що дуже зручно – виїзд з міста, поруч знаходяться великі транспорті магістралі та розв’язки. Це гарантує зручний під’їзд до дилерського центру не лише мешканцям Вінниці, але й гостям з інших областей та міст: Житомир, Біла Церква, Хмельницький, Умань.

У якому напрямку розширюють дилерську мережу офіційні імпортери автомобілів - дилер

“В умовах війни головне завдання для нас, як для представництва Stellantis в Україні, зберегти існуючу дилерську мережу. Але, незважаючи навіть на такі складні умови, ми плануємо в майбутньому більше бути представленими в західних регіонах нашої країни”, – з додає Руслан Акімов.

Нещодавно, 23 жовтня Toyota відчинила двері концептуального дилерського центру у Черкасах — Тойота Центр Черкаси «Мотор Сіті», за адресою вул. Сумгаїтська, 9. Це перший центр бренда у даному регіоні і тут можна отримати всі фірмові послуги для вашого авто. Нова концепція ДЦ втілює у життя нову візуальну ідентичність бренда з дизайном інтер’єру виставкового залу, спроєктованого навколо центру обслуговування клієнтів. Тут відвідувачі взаємодіятимуть із брендом як у цифровому вигляді, так і з експертами роздрібної торгівлі.

Які неочікувані моделі нових автомобілів попали в ТОП продажів у 2023 році

А в Одесі розпочав роботу новий дилерський центр Honda. Таким чином 25-річна історія Honda в Одесі отримала своє продовження, а одеситам знову доступний актуальний модельний ряд автомобілів, мотоциклів та силової продукції Honda.

У якому напрямку розширюють дилерську мережу офіційні імпортери автомобілів - дилер

Наразі завершується формування дилерської мережі автосалонів нового для українців бренду Changan. Просувати китайську марки буде японська компанія «СОДЖІТЗ АВТО УКРАЇНА», використовуючи успішний досвід, набутий за роки роботи з Subaru. Майбутні покупці автомобілів Changan отримають якісний продукт за привабливою ціною, а дилери працюватимуть за такими ж високими стандартами клієнтського та сервісного обслуговування.

Як бачимо, не зважаючи на важкий рік, автомобільний бізнес розвивається, трансформується, змінює локацію, переїжджаючи зі сходу країни на захід та південь… А головне, створює нові робочі місця, обслуговує, часто, життєво необхідну техніку, та приймає всіх бажаючих при необхідності зігрітися та підзарядити мобільні гаджети, в разі відключення тепла та електроенергії.

Український авторинок у жовтні трохи просів, але тримає високий темп з початку року

У якому напрямку розширюють дилерську мережу офіційні імпортери автомобілів - дилер

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - Україна Всі новини по темі дилерська мережа


Цікаве по темі...
• У Києві відкрився третій автосалон Jeep. Як далі буде розвиватися мережа
• У якому напрямку розширюють дилерську мережу офіційні імпортери автомобілів
• У Києві розпочинають роботу одразу три нові концептуальні дилерські центри Jeep
• В Україні оголосили тендер на дилерство CITROEN та OPEL в Житомирі
Головні новини
• Пікап Toyota Hilux отримає гібридну версію
• В Україні розширюють виробництво власних важковозів
• Київ придбає 70 тролейбусів, але чомусь за кордоном
• Volkswagen ID.4 четвертий місяць лідирує на ринку України
• У грудні на склад вантажівок Scania діють знижки до 20%
• Електромобілі зайняли рекордну частку українського авторинку і вперше перевершили дизельні ДВС
• Генеральний директор GM очікує «значно більшого» виробництва електромобілів у 2024 році
• Дефіциту автогазу не буде. Ціни почнуть знижуватись
• Які автомобілі обирали на українському авторинку у листопаді. Рейтинг моделей
• Україна замовить 750 броньованих машин у власного ВПК
• На Херсонщині почнуть працювати мобільні ЦНАПи
• Український ВПК почав виробляти 6 САУ "Богдана" на місяць
• Ринок легких авто для бізнесу у листопаді встановив рекорд продажів
• Toyota відновлює продажі Toyota Land Cruiser 70
• На українському ринку вантажівок змінився лідер
• Nissan Leaf у новому поколінні стане кросовером
• В Україні з`явився стильний електрокар одного з суббрендів Great Wall
• Чому Jeep – це не тільки автомобіль, а культурний феномен
• В Києві нарешті відкрили для руху багаторічний довгобуд. Але є нюанс
• Український авторинок у листопаді здолав черговий виклик
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• В Україні стартують продажі універсального кросовера Jeep Compass
• В Україні визначився новий лідер на ринку пікапів
• Незабаром до України прибуде новий Honda CR-V шостого покоління
• В Україні очікується поставка Volkswagen Tiguan за привабливими цінами
• Встигніть придбати: на CITROEN C-Elysée LIVE діє спеціальна ціна 599 000 грн.
• У мережі СТО АІС стартує осінньо-зимова акція «Підготуй автомобіль до зими»
• Hyundai Rotem хоче постачати колісні БМП в Україну
• В Україні стартувала акція від Opet для підприємств з власним парком комерційної техніки
• Чорна п`ятниця на мотоцикли Honda: знижки до -10%
• Нова Honda ZR-V вже в Україні
• Повернення легенди: Історія появи Jeep, Willys та Overland
• В Україні діє акція від Opet для СТО легкових авто
• Які недорогі автомобілі з’являться на українському ринку в наступному році
• В Україні знайшли вантажівку Scania з пробігом 1,5 млн. км
• Яким буде новий Opel Vivaro
Акції у дилерів...
• У грудні на склад вантажівок Scania діють знижки до 20%
• Взимку діє вигідна пропозиція на обслуговування автомобілів Mitsubishi
• Які знижки пропонують автодилери в автосалонах в чорну п’ятницю?
• В Україні очікується поставка Volkswagen Tiguan за привабливими цінами
• Чорна п`ятниця на мотоцикли Honda: знижки до -10%
• В Україні діє акція від Opet для СТО легкових авто
• У мережі СТО АІС стартує осінньо-зимова акція «Підготуй автомобіль до зими»
• В Україні стартувала акція від Opet для підприємств з власним парком комерційної техніки
• Встигніть придбати: на CITROEN C-Elysée LIVE діє спеціальна ціна 599 000 грн.
• Дизельний кросовер CITROEN C5 Aircross пропонується зі знижкою в 50 тис грн.
• Ще є можливість встигнути. На BMW 2022 року випуску діють спеціальні ціни
• В Україні стартує сервісна акція «Підготуй свій Renault до зими з вигодою»
• В Україні проходить великий розпродаж вантажних фургонів
• Кросовери Opel Grandland доступні в Україні зі знижкою 40 000 грн.
• Моделі Subaru доступні зі знижками до 50 тис. грн. та в кредит від 0,01% терміном до 7 років
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.