Альянс Renault-Nissan-Mitsubishi змінюється. Як тепер будуть співпрацювати партнери?: Авто новини від AUTO-Consulting - Renault-Nissan-Mitsubishi

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика Історія автономерів
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: Renault-Nissan-Mitsubishi
• Альянс Renault-Nissan-Mitsubishi змінюється. Як тепер будуть співпрацювати партнери?
• Альянс Renault-Nissan-Mitsubishi буде реструктуризовано
• Альянс Renault-Nissan-Mitsubishi обнародовал план действий на ближайшие 8 лет
• Альянс Renault-Nissan-Mitsubishi внедряет новую модель работы
• Альянс Renault-Nissan-Mitsubishi инвестирует в цифровую облачную платформу нового поколение
• Renault-Nissan-Mitsubishi создает инвестиционный венчурный фонд на $1 млрд.
• Новообразованный альянс Renault-Nissan-Mitsubishi поставил цель выпускать 14 млн. авто
• Официальные подробности о новом альянсе Renault-Nissan-Mitsubishi
• В автомобильном мире образовался новый альянс Renault-Nissan-Mitsubishi
Ще по Renault-Nissan-Mitsubishi...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - світ

Альянс Renault-Nissan-Mitsubishi змінюється. Як тепер будуть співпрацювати партнери?

ринок автомобілів | Опубліковано - 2023-02-10 07:13:51 (3071 разів прочитано)
Альянс Renault-Nissan-Mitsubishi змінюється. Як тепер будуть співпрацювати партнери? - Renault-Nissan-Mitsubishi
Альянс Renault-Nissan-Mitsubishi оголосив про нові ініціативи, які виведуть їхнє партнерство на новий рівень. Цей наступний рівень створить більше можливостей для зростання та допоможе забезпечити операційну ефективність для кожної компанії Альянсу, щоб впроваджувати інновації та трансформуватися на динамічному ринку автомобільної продукції та послуг мобільності. У чому ж суть цих змін, - розбирався AUTO-Consulting.
Якщо дуже стисло, то Nissan отримав більше самостійності і зменшив вплив Renault у прийняття своїх рішень, а особливо керівництва. Renault збалансує своє володіння акціями у Nissan 15%, а інші передасть у траст, а згодом і реалізує їх за потреби. Nissan також отримає володіння 15% у Renault. Отже японці захотіли бути рівними партнерами і забажали збалансування і отримали його. Співпраця продовжиться і навіть набере нових обертів. Для Mitsubishi особливо нічого не змінилося, окрім більшої інтеграції у спільні проєкти. А тепер офіційно.

Оскільки кожна компанія-член Альянсу виконує свої бізнес-плани, важливо створити структуру перехресного володіння акціями та умови управління, що відповідають цілям Альянсу наступного покоління. Хоча попередні угоди про створення Альянсу дозволили компаніям реалізувати свої стратегії протягом останніх 24 років, необхідний новий підхід, який дозволить членам Альянсу найкращим чином підготуватися до майбутніх галузевих можливостей.

Тому Renault Group і Nissan, члени-засновники Альянсу, домовилися про ребалансування умов перехресного володіння акціями та управління з метою забезпечення ефективності та максимізації створення цінності.

Зобов'язуюча рамкова угода визначає принципи нової схеми управління та перерозподіл перехресного володіння акціями між Групою Renault та Nissan. Обидві компанії мають намір укласти нову угоду про створення Альянсу до 31 березня 2023 року, яка замінить чинні угоди, що регулюють діяльність Альянсу (а саме: Генеральну угоду про створення Альянсу в новій редакції, Угоду про участь в капіталі Альянсу та Меморандум про взаєморозуміння від 12 березня 2019 року).

Нова угода Альянсу буде укладена на початковий період у 15 років.



Збалансоване перехресне володіння акціями між Renault Group та Nissan для забезпечення майбутньої співпраці

● Nissan і Renault Group збережуть 15% перехресного володіння акціями із зобов'язанням блокування, а також зобов'язанням про зупинку.

● Група Renault передасть 28,4% акцій Nissan у французький траст. Голосування за передані акції відбуватиметься нейтрально, за винятком:

o обрання або звільнення директорів компанії Nissan, призначених компанією Renault (у цьому випадку довірена особа голосуватиме за вказівкою Renault);

o обрання або звільнення директорів, призначених Комітетом з призначень компанії Nissan, окрім кандидатів від Групи Renault (де довірчий власник повинен голосувати за рішення та пропозиції Комітету з призначень компанії Nissan).

o пропозиції акціонерів, не підтримані радою директорів Nissan (у таких випадках довірчий власник повинен утриматися).

● Група Renault продовжуватиме отримувати повну вигоду від економічних прав (дивіденди та доходи від продажу акцій) на акції, передані в траст, до моменту продажу цих акцій. Передача в траст не призведе до зменшення вартості акцій у фінансовій звітності Групи Renault.

● В результаті передачі 28,4% акцій Nissan в траст, Nissan зможе реалізувати своє право голосу, пов'язане з його пакетом акцій в Renault Group.

● Права голосу Групи Renault та Nissan будуть обмежені 15% від загальної кількості прав голосу, при цьому обидві компанії зможуть вільно реалізовувати свої права голосу в межах такого обмеження.

● Група Renault доручить довіреній особі продати довірені акції Nissan, якщо це буде комерційно доцільно для Групи Renault, але вона не зобов'язана продавати акції протягом певного, заздалегідь визначеного періоду часу.

● Група Renault матиме повну свободу дій щодо продажу акцій Nissan, що перебувають у довірчому управлінні, в рамках скоординованого та впорядкованого процесу з Nissan, в якому Nissan матиме право першої пропозиції, на свою користь або на користь визначеної третьої сторони.

Право голосу та управління

● В результаті нових домовленостей, угода про управління, укладена 4 лютого 2016 року між Групою Renault та французькою державою щодо її частки в Групі Renault, буде розірвана. Це дозволить французькій державі вільно реалізовувати всі свої права голосу в Renault Group.

● Група Renault збереже право призначати двох представників до ради директорів Nissan, а Nissan збереже право призначати двох представників до ради директорів Групи Renault.

● Операційна рада Альянсу залишиться координаційним форумом для Renault Group, Nissan та Mitsubishi Motors

Через рік після визначення дорожньої карти Альянсу до 2030 року компанії оголосили про розгляд нових ключових проектів у Латинській Америці, Індії та Європі, які мають на меті забезпечити безпрограшні, масштабні та практичні переваги для членів Альянсу у трьох вимірах: ринки, транспортні засоби та технології. Кожна компанія отримає вигоду від цих проектів у середньостроковій перспективі, водночас реалізуючи короткострокові переваги як від розподілу витрат, так і їх уникнення.

Латинська Америка

Чотири проекти, які будуть розглянуті в Латинській Америці, включають:

● Новий півтонний пікап, розроблений групою Renault спільно з Nissan в Аргентині.

● Успішна співпраця над сімейством Nissan Frontier/Renault Alaskan, однотонних пікапів, буде продовжена. Група Renault вироблятиме пікапи в Кордові (Аргентина) як для Renault, так і для Nissan.

● У Мексиці Nissan вироблятиме нову модель для Renault Group, що стане першим автомобілем Renault, виробленим там за останні 20 років.

● Крім того, Nissan і Renault Group виведуть на ринок два загальнодоступних електромобіля А-сегмента, обидва засновані на платформі CMF-AEV (Common Module Family - сімейство спільних модулів).

Індія

● Для Індії та експорту Renault Group і Nissan співпрацюватимуть над кількома проектами нових транспортних засобів, включаючи нові позашляховики, спільні для Renault Group і Nissan, а також новий автомобіль Nissan, створений на основі Renault Triber.

● Крім того, як і в Латинській Америці, Nissan і Renault Group розглядають можливість створення спільних електромобілів А-сегменту.

Європа

Компанії досліджують наступні ініціативи в Європі:

● Renault Group та Mitsubishi Motors використають активи Renault Captur та Clio для розробки 2 нових автомобілів наступного покоління ASX та Colt на базі платформи CMF-B.

● Група Renault виведе FlexEVan на ринок легких комерційних автомобілів (LCV), як свій перший програмно-керований транспортний засіб з 2026 року, і розділить його з Nissan в Європі.

● Для своїх модельних рядів після 2026 року Nissan і Renault Group також вивчатимуть можливість співпраці над наступним поколінням електромобілів С-сегмента. Для забезпечення еталонного часу заряджання електромобілів Nissan і Renault Group продовжать обмінюватися технологіями на своїх європейських автомобілях, включаючи потенційне використання спільної 800-вольтової архітектури.

● Ці ініціативи ґрунтуватимуться на існуючих зобов'язаннях, включаючи плани щодо майбутнього компактного електромобіля Nissan (B-сегмент), заснованого на платформі CMF-BEV (Common Module Family - сімейство спільних модулів), який буде вироблятися на заводі Renault Group ElectriCity у Франції з 2026 року.

Співпраця у сфері дистрибуції, післяпродажного обслуговування, зарядної інфраструктури та акумуляторів

В Європі сфера співпраці вийде за рамки транспортних засобів і охопить життєвий цикл від дистрибуції, використання, переробки та утилізації до завершення терміну експлуатації.

● Дистрибуція, післяпродажне обслуговування та фінансування продажів: Renault Group, Nissan та Mitsubishi Motors працюють над спільними можливостями в рамках дистриб'юторської мережі для підтримки та збільшення прибутковості дилерів та зменшення їхніх витрат:

o Збільшення кількості спільних відділень на ключових ринках.

o Розробка спільних стратегій у сфері продажу вживаних автомобілів, післяпродажного обслуговування та фінансування продажів, використовуючи сильну присутність Mobilize Financial Services в Європі.

● Інфраструктура зарядки електромобілів (EV): Renault Group і Nissan розглядають можливість спільного розгортання зарядної інфраструктури в Європі в дилерських центрах як Renault Group, так і Nissan ([email protected]).

● Циркулярна економіка: Renault Group і Nissan планують обрати спільних партнерів з переробки відпрацьованих акумуляторів і виробничих відходів.

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - світ Всі новини по темі ринок автомобілів


Цікаве по темі...
• На українському ринку почали пропонувати перші електромобілі Toyota bZ4X
• Український авторинок скочується у «сіру» зону. Добре це чи погано?
• Що сталося з китайськими автомобілями першої хвилі через 15 років експлуатації
• В Україні стартовали продажі найдоступнішого електрокросоверу BMW
• Які нові автомобілі зможуть без проблем проїхати понад 400 тисяч км?
• Які відомі автомобільні бренди вже мають китайських власників
• Чому зниження цін на ринку електромобілів може стати «тривожною тенденцією»
• Якими електромобілями найвигідніше володіти?
• Куди рухається світовий автопром? Головні тренди Шанхайського автосалону 2023
• Jeep готується до дебюту нового Grand Cherokee в Україні
• Які японські автомобілі найнадійніші в 2023 році?
• Новий PEUGEOT 308 вже прямує в Україну: оголошено комплектації та ціни
• Skoda Fabia скоро може залишити ринок. Які ще авто під загрозою?
• На український ринок виходить новий Toyota Hilux GR SPORT
• Найпопулярніші моделі по брендам за всі часи
Головні новини
• Які сегменти українського авторинку демонструють найшвидше відновлення
• Lexus презентував новий компактний кросовер, який стане проривом бренду на ринку. Офіційні деталі
• Honda представила новий кросовер Elevate
• Chevrolet випустив останню версію Camaro. Легендарний маслкар йде в історію
• КрАЗ подав перші ознаки життя?
• Який салон буде у нового PEUGEOT 3008. Представлена нова концепція
• Україна отримала від німецьких благодійників 4 пожежні авто
• Одним із перших власників Bugatti Centodieci за $10 млн. став українець
• Після підриву каховської дамби в Україні стрімко зросте попит на водовози
• Нове покоління DAF розпочинає літній сезон на українському ринку
• В Україну почались поставки розкішного електрокросовера BMW XM
• Чому сьогодні неможливий електричний гіперкар Pagani
• Населення України скоротилося до 29 млн осіб
• Морська піхота продемонструвала, яку роль відіграє український бронеавтомобіль Козак-2 у наступі
• Lexus представив новий кросовер LBX
• TAD продовжує поставки самоскидних кузовів
• У Львові на вихідних пройшли одразу дві видатні ретро-події
• Ринок вантажівок у травні зріс на 129%
• За яких умов в Україні може з’явитися виробництво електромобілів
• У травні продажі нових авто почали зростати
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  




Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• Куди поділися розкішні іномарки з Києва, які було завезено у 1945 році
• На українському ринку почали пропонувати перші електромобілі Toyota bZ4X
• Український авторинок скочується у «сіру» зону. Добре це чи погано?
• Що сталося з китайськими автомобілями першої хвилі через 15 років експлуатації
• Уряд значно спростив реєстрацію нових авто. Номерні знаки "Транзит" видаватимуться за бажанням
• Volkswagen вдалося продати російський завод за безцінь і вислизнути з ринку
• Яких типів зарядних станцій потребує наявний парк електромобілів в Україні. Куди ринок буде рухатись далі? Частина 1
• Морська піхота продемонструвала, яку роль відіграє український бронеавтомобіль Козак-2 у наступі
• Україна веде переговори про закупівлю 450 одиниць бразильских БТР
• В Україні Great Wall віднесений до переліку спонсорів війни. Хто наступний?
• Відтепер новий власник може купити авто разом з номерними знаками
• До України прибули румунські РСЗВ
• Які відомі автомобільні бренди вже мають китайських власників
• На бувшому російському заводі Toyota збираються виготовляти вантажівки БАЗ-S36A11
• В Україні активізувався ринок міжміських автобусів. Які новинки дебютували
Акції у дилерів...
• Сучасний кросовер FAW X40 в травні доступний за спеціальною ціною
• Для підприємств з власним парком комерційної техніки діє акція від Opet
• На Mitsubishi Outlander в травні* діють вигідні ціни - від 979 000 грн.
• Opet та АВТЕК запустили спільну акційну пропозицію
• На преміальний бізнес-седан DS 9 діє знижка в 150 тис. грн.
• Stellantis безкоштовно ремонтує автомобілі, що є у державній та комунальній власності
• Renault в Україні запускає сервісну акцію «Ремонт підвіски з вигодою»
• В Україні доступні BMW X1 за цінами від 1 100 000 грн.* та спеціальними умовами кредитування
• "Весняний драйв": в мережі СТО АІС діє вигідна акція на сервісне обслуговування
• Кредитна програма "Renault Бонус" з березня стала ще більш привабливою
• В Україну поставлена нова партія мікроавтобусів JAC Sunray зі знижкою $1500
• В Україну поставлена нова партія JAC Sunray по акційним цінам
• В Україні стартувала сервісна акція від Renault «Ремонт кузова з вигодою»
• Переможець акції від WOG отримав новенький CITROEN C-Elysee
• На Lifestyle товари у інтернет-магазинах BMW та MINI діє Новорічна вигода до -70%
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.