Альянс Renault-Nissan-Mitsubishi змінюється. Як тепер будуть співпрацювати партнери?: Авто новини від AUTO-Consulting - Renault-Nissan-Mitsubishi

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика 125 років успіху Renault
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: Renault-Nissan-Mitsubishi
• Альянс Renault-Nissan-Mitsubishi трансформується на нових умовах. Що це означає?
• Альянс Renault-Nissan-Mitsubishi змінюється. Як тепер будуть співпрацювати партнери?
• Альянс Renault-Nissan-Mitsubishi буде реструктуризовано
• Альянс Renault-Nissan-Mitsubishi обнародовал план действий на ближайшие 8 лет
• Альянс Renault-Nissan-Mitsubishi внедряет новую модель работы
• Альянс Renault-Nissan-Mitsubishi инвестирует в цифровую облачную платформу нового поколение
• Renault-Nissan-Mitsubishi создает инвестиционный венчурный фонд на $1 млрд.
• Новообразованный альянс Renault-Nissan-Mitsubishi поставил цель выпускать 14 млн. авто
• Официальные подробности о новом альянсе Renault-Nissan-Mitsubishi
• В автомобильном мире образовался новый альянс Renault-Nissan-Mitsubishi
Ще по Renault-Nissan-Mitsubishi...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - світ

Альянс Renault-Nissan-Mitsubishi змінюється. Як тепер будуть співпрацювати партнери?

ринок автомобілів | Опубліковано - 2023-02-10 07:13:51 (3665 разів прочитано)
Альянс Renault-Nissan-Mitsubishi змінюється. Як тепер будуть співпрацювати партнери? - Renault-Nissan-Mitsubishi
Альянс Renault-Nissan-Mitsubishi оголосив про нові ініціативи, які виведуть їхнє партнерство на новий рівень. Цей наступний рівень створить більше можливостей для зростання та допоможе забезпечити операційну ефективність для кожної компанії Альянсу, щоб впроваджувати інновації та трансформуватися на динамічному ринку автомобільної продукції та послуг мобільності. У чому ж суть цих змін, - розбирався AUTO-Consulting.
Якщо дуже стисло, то Nissan отримав більше самостійності і зменшив вплив Renault у прийняття своїх рішень, а особливо керівництва. Renault збалансує своє володіння акціями у Nissan 15%, а інші передасть у траст, а згодом і реалізує їх за потреби. Nissan також отримає володіння 15% у Renault. Отже японці захотіли бути рівними партнерами і забажали збалансування і отримали його. Співпраця продовжиться і навіть набере нових обертів. Для Mitsubishi особливо нічого не змінилося, окрім більшої інтеграції у спільні проєкти. А тепер офіційно.

Оскільки кожна компанія-член Альянсу виконує свої бізнес-плани, важливо створити структуру перехресного володіння акціями та умови управління, що відповідають цілям Альянсу наступного покоління. Хоча попередні угоди про створення Альянсу дозволили компаніям реалізувати свої стратегії протягом останніх 24 років, необхідний новий підхід, який дозволить членам Альянсу найкращим чином підготуватися до майбутніх галузевих можливостей.

Тому Renault Group і Nissan, члени-засновники Альянсу, домовилися про ребалансування умов перехресного володіння акціями та управління з метою забезпечення ефективності та максимізації створення цінності.

Зобов'язуюча рамкова угода визначає принципи нової схеми управління та перерозподіл перехресного володіння акціями між Групою Renault та Nissan. Обидві компанії мають намір укласти нову угоду про створення Альянсу до 31 березня 2023 року, яка замінить чинні угоди, що регулюють діяльність Альянсу (а саме: Генеральну угоду про створення Альянсу в новій редакції, Угоду про участь в капіталі Альянсу та Меморандум про взаєморозуміння від 12 березня 2019 року).

Нова угода Альянсу буде укладена на початковий період у 15 років.Збалансоване перехресне володіння акціями між Renault Group та Nissan для забезпечення майбутньої співпраці

● Nissan і Renault Group збережуть 15% перехресного володіння акціями із зобов'язанням блокування, а також зобов'язанням про зупинку.

● Група Renault передасть 28,4% акцій Nissan у французький траст. Голосування за передані акції відбуватиметься нейтрально, за винятком:

o обрання або звільнення директорів компанії Nissan, призначених компанією Renault (у цьому випадку довірена особа голосуватиме за вказівкою Renault);

o обрання або звільнення директорів, призначених Комітетом з призначень компанії Nissan, окрім кандидатів від Групи Renault (де довірчий власник повинен голосувати за рішення та пропозиції Комітету з призначень компанії Nissan).

o пропозиції акціонерів, не підтримані радою директорів Nissan (у таких випадках довірчий власник повинен утриматися).

● Група Renault продовжуватиме отримувати повну вигоду від економічних прав (дивіденди та доходи від продажу акцій) на акції, передані в траст, до моменту продажу цих акцій. Передача в траст не призведе до зменшення вартості акцій у фінансовій звітності Групи Renault.

● В результаті передачі 28,4% акцій Nissan в траст, Nissan зможе реалізувати своє право голосу, пов'язане з його пакетом акцій в Renault Group.

● Права голосу Групи Renault та Nissan будуть обмежені 15% від загальної кількості прав голосу, при цьому обидві компанії зможуть вільно реалізовувати свої права голосу в межах такого обмеження.

● Група Renault доручить довіреній особі продати довірені акції Nissan, якщо це буде комерційно доцільно для Групи Renault, але вона не зобов'язана продавати акції протягом певного, заздалегідь визначеного періоду часу.

● Група Renault матиме повну свободу дій щодо продажу акцій Nissan, що перебувають у довірчому управлінні, в рамках скоординованого та впорядкованого процесу з Nissan, в якому Nissan матиме право першої пропозиції, на свою користь або на користь визначеної третьої сторони.

Право голосу та управління

● В результаті нових домовленостей, угода про управління, укладена 4 лютого 2016 року між Групою Renault та французькою державою щодо її частки в Групі Renault, буде розірвана. Це дозволить французькій державі вільно реалізовувати всі свої права голосу в Renault Group.

● Група Renault збереже право призначати двох представників до ради директорів Nissan, а Nissan збереже право призначати двох представників до ради директорів Групи Renault.

● Операційна рада Альянсу залишиться координаційним форумом для Renault Group, Nissan та Mitsubishi Motors

Через рік після визначення дорожньої карти Альянсу до 2030 року компанії оголосили про розгляд нових ключових проектів у Латинській Америці, Індії та Європі, які мають на меті забезпечити безпрограшні, масштабні та практичні переваги для членів Альянсу у трьох вимірах: ринки, транспортні засоби та технології. Кожна компанія отримає вигоду від цих проектів у середньостроковій перспективі, водночас реалізуючи короткострокові переваги як від розподілу витрат, так і їх уникнення.

Латинська Америка

Чотири проекти, які будуть розглянуті в Латинській Америці, включають:

● Новий півтонний пікап, розроблений групою Renault спільно з Nissan в Аргентині.

● Успішна співпраця над сімейством Nissan Frontier/Renault Alaskan, однотонних пікапів, буде продовжена. Група Renault вироблятиме пікапи в Кордові (Аргентина) як для Renault, так і для Nissan.

● У Мексиці Nissan вироблятиме нову модель для Renault Group, що стане першим автомобілем Renault, виробленим там за останні 20 років.

● Крім того, Nissan і Renault Group виведуть на ринок два загальнодоступних електромобіля А-сегмента, обидва засновані на платформі CMF-AEV (Common Module Family - сімейство спільних модулів).

Індія

● Для Індії та експорту Renault Group і Nissan співпрацюватимуть над кількома проектами нових транспортних засобів, включаючи нові позашляховики, спільні для Renault Group і Nissan, а також новий автомобіль Nissan, створений на основі Renault Triber.

● Крім того, як і в Латинській Америці, Nissan і Renault Group розглядають можливість створення спільних електромобілів А-сегменту.

Європа

Компанії досліджують наступні ініціативи в Європі:

● Renault Group та Mitsubishi Motors використають активи Renault Captur та Clio для розробки 2 нових автомобілів наступного покоління ASX та Colt на базі платформи CMF-B.

● Група Renault виведе FlexEVan на ринок легких комерційних автомобілів (LCV), як свій перший програмно-керований транспортний засіб з 2026 року, і розділить його з Nissan в Європі.

● Для своїх модельних рядів після 2026 року Nissan і Renault Group також вивчатимуть можливість співпраці над наступним поколінням електромобілів С-сегмента. Для забезпечення еталонного часу заряджання електромобілів Nissan і Renault Group продовжать обмінюватися технологіями на своїх європейських автомобілях, включаючи потенційне використання спільної 800-вольтової архітектури.

● Ці ініціативи ґрунтуватимуться на існуючих зобов'язаннях, включаючи плани щодо майбутнього компактного електромобіля Nissan (B-сегмент), заснованого на платформі CMF-BEV (Common Module Family - сімейство спільних модулів), який буде вироблятися на заводі Renault Group ElectriCity у Франції з 2026 року.

Співпраця у сфері дистрибуції, післяпродажного обслуговування, зарядної інфраструктури та акумуляторів

В Європі сфера співпраці вийде за рамки транспортних засобів і охопить життєвий цикл від дистрибуції, використання, переробки та утилізації до завершення терміну експлуатації.

● Дистрибуція, післяпродажне обслуговування та фінансування продажів: Renault Group, Nissan та Mitsubishi Motors працюють над спільними можливостями в рамках дистриб'юторської мережі для підтримки та збільшення прибутковості дилерів та зменшення їхніх витрат:

o Збільшення кількості спільних відділень на ключових ринках.

o Розробка спільних стратегій у сфері продажу вживаних автомобілів, післяпродажного обслуговування та фінансування продажів, використовуючи сильну присутність Mobilize Financial Services в Європі.

● Інфраструктура зарядки електромобілів (EV): Renault Group і Nissan розглядають можливість спільного розгортання зарядної інфраструктури в Європі в дилерських центрах як Renault Group, так і Nissan (charging@dealer).

● Циркулярна економіка: Renault Group і Nissan планують обрати спільних партнерів з переробки відпрацьованих акумуляторів і виробничих відходів.

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - світ Всі новини по темі ринок автомобілів


Цікаве по темі...
• В Україні офіційно презентували новий доступний пікап
• В Україні оголошено ціни на новий CITROEN Berlingo та його електричну версію
• В Україні оголошено ціни на новий Jeep Avenger
• Skoda представила оновлену версію бестселеру Skoda Octavia
• В Україні оголошено ціни на нові мінівени PEUGEOT RIFTER та E-RIFTER
• Rolls-Royce оновив люксовий позашляховик Cullinan
• Уряд Німеччини передав Нацполіції нові позашляховики Toyota Land Cruiser
• АВТ Баварія виводить на ринок України ще один бренд
• Українські медики отримали 75 електричних MG4 EV
• Volkswagen представив автокемпер на базі нового T7 Multivan
• Які новинки пікапів з’явилися на українському ринку
• Стала відома країна найбільший імпортер китайських електромобілів
• МВС отримало позашляховики від ОБСЄ
• Renault оголосила ціни у Європі на нове покоління Master
• В Україні стартували продажі оновленого Nissan Juke. Оголошено ціни
Головні новини
• 125 років Renault: Цікаві факти з історії французьких авто
• В ЗСУ показали, як модернізували БТР-4Е, з урахуванням досвіду боїв
• Німеччина надає Україні новий пакет військової допомоги з цікавим наповненням
• Автономне живлення: Bosch пропонує потужні акумулятори для човнів і будинків на колесах
• У мережі СТО АІС стартує літня акція «Влітку з комфортом»
• PEUGEOT став офіційним автомобільним партнером Паризького Тижня Моди 2024
• Alpine представила електричний хетчбек A290
• Війна в Україні призвела до величезної кількості додаткових вибросів в атмосферу, як від 90 млн авто
• BMW M5 нового покоління отримає "ніздрі" з підсвіткою
• Нова ера електробайків прийшла вже і в український мотоспорт
• IVECO S-Way отримав престижну нагороду Red Dot Award 2024 за дизайн
• Готувати інфраструктуру до опалювального сезону буде спецтехніка на шасі JAC
• Сервісні центри МВС представили в Києві на CAR FEST 2024 два автомобілі
• BMW оновила купе M2
• Новий Volkswagen Golf R стане найпотужнішим в історії моделі
• В Україні пропонують вигідні рішення по альтернативному забезпеченню електрикою
• В Україні відкрито прийом замовлень на новий Opel Combo Cargo. Оголошено ціни
• В Україні розширюють сервісну мережу з обслуговування вантажних автомобілів JAC
• В Україні в цьому році почнуть виробляти сучасну БМП
• Жінки все частіше отримують посвідчення водія категорії СЕ для керування вантажівками
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
«Машини часу» Дніпро
Музей КПІ Київ
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Ретро музей Карлівка
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• В ЗСУ показали, як модернізували БТР-4Е, з урахуванням досвіду боїв
• Франція передала Україні бронетранспортери та вантажівки
• Транспортна галузь може опинитись на межі колапсу
• В Україні офіційно презентували новий доступний пікап
• В Україні хочуть ввести додаткові перевірки громадян під час перереєстрації авто та отриманні водійських прав
• Історія успіху. 30 років розвитку групи компаній VIDI
• Перевізники придумали, як діяти з далекобійниками, що покинули вантажівки
• В Україні зростуть ціни на бензин і ДП: Рада ухвалила в 1-му читанні закон про підвищення акцизів
• Як зміниться порядок отримання послуг у сервісних центрах МВС після 18 травня
• PEUGEOT пропонує свої бестселери зі складів в Україні за максимально вигідними цінам
• 125 років успіху Renault. Як французькі авто підкорювали Україну
• В Україні розглядають заміну посвідчення водія кожні 5-10 років
• 10 гірсько-штурмова бригада «Едельвейс» ЗСУ отримала військові вантажівки IVECO
• АВТ Баварія виводить на ринок України ще один бренд
• Українські медики отримали 75 електричних MG4 EV
Акції у дилерів...
• У мережі СТО АІС стартує літня акція «Влітку з комфортом»
• В Україні пропонують вигідні рішення по альтернативному забезпеченню електрикою
• Спекотні знижки до 122 000 грн. на Skoda Karoq подовжено до кінця липня
• PEUGEOT пропонує свої бестселери зі складів в Україні за максимально вигідними цінам
• На SKODA Karoq діють знижки до 122 000 грн.
• Власники Mitsubishi зможуть вигідно обслужити кондиціонер
• Акцію від Opet для СТО, Автомагазинів та Підприємств з власним парком техніки продовжено до 30.04.24 р.
• Ціни, в які можна закохатися! Спеціальні ціни на усі автомобілі SEAT 2023 р.в. на складі в Україні
• На останні моделі Volkswagen Caddy 2023 року діє спеціальна цінова пропозиція
• На Mitsubishi Eclipse Cross 2023 року виробництва діє вигода до 129 000 грн.*
• В Євромоторс у Хмельницькому діє цілий ряд акційних пропозицій на нові та вживані автомобілі
• Автобезпека світового рівня Vodafone Guardian тепер доступна за 0 грн.
• BMW 3 серії доступні в Україні по ціні від 1 500 000 грн.
• На автомобілі CUPRA на складі в Україні діють спеціальні ціни
• На броньовані автомобілі BMW Х5 М50i VR6 діє спеціальна пропозиція
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Історія NSU
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Історія Jeep
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Марчелло Гандіні, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.