 В Україні відновили послугу перереєстрація авто в Діїринок автомобілів | Опубліковано - 2025-01-27 12:45:14 (1126 разів прочитано) |
Як повідомив Михайло Федоров, Віце-прем'єр, міністр у Міністерство цифрової трансформації України, в Україні відновили послугу перереєстрація авто в Дії. Вже зараз призначайте зустріч з покупцем або продавцем у зручний час та в зручному місці. Кілька хвилин у Дії, обмін ключами й грошима — і готово. Новий техпаспорт підтягнеться в Дії одразу, а фізичний надійде поштою. |
До речі, купівля авто з Дією — це ще й можливість вибрати ексклюзивні номери серії DI. Такі можна отримати лише при купівлі авто через Дію.
В Україні відновили перереєстрацію транспортних засобів
Договір купівлі-продажу онлайн можуть укласти тільки фізичні особи. Він заповнюється впродовж 24 години з початку формування. Анулювати договір можливо тільки до моменту підписання.
На цьому переваги не закінчуються. Дія перевірить машину на обтяження, арешти, розшук. І раптом з ластівкою щось не так — Дія не дасть завершити угоду. Вам, як покупцю, залишається тільки подивитися машину на СТО й зробити кілька кліків у застосунку.
Користуйтеся Дією для продажу авто, бо зручно, безпечно й майже як магія.
Кріім того, Михайло Федоров анонсує, що протягом року в Дії зʼявиться не один крутий сервіс для водіїв.
Сервісні центри МВС запускають оновлену версію системи е-запису
|