Машина має вбудовану систему радіоелектронної боротьби (РЕБ), керувати якою можна безпосередньо з салону за допомогою окремої консолі. Також розглядається можливість оснащення антидроновими решітками, що дозволить ефективніше протидіяти загрозам з повітря. Виробник наразі розробляє рішення, яке дасть змогу встановлювати цей захист ще на заводі.
Український виробник анонсує створення БМП
В Україні розпочали виробництво прототипу вітчизняного бронеавтомобіля Inguar
Крім бойової модифікації, Inguar-3 отримає варіант для медичної евакуації. Його відмінністю стане задня апарель, що спрощує транспортування поранених.
Виробник українського бронеавтомобіля Inguar-3 отримав перші держзамовлення
Ще одна важлива новація — дистанційно керований бойовий модуль. Він стабілізований і може бути оснащений великокаліберним кулеметом М2 (12,7 мм) або автоматичним гранатометом Mk-19, що спарюється з кулеметом ПКТ (7,62 мм).
Inguar-3 базується на модульній конструкції, що дозволяє швидко змінювати її конфігурацію. Вона може бути використана як десантний автомобіль, пікап або носій важкого озброєння.
В Україні знайшли фінансування для створення нового сімейства бронеавтомобілів MRAP
Inguar3 створювали як найбільш захищенний бронеавтомобіль, який має відповідати стандарту Stanag 3, тобто витримувати влучання 7,62-міліметрових бронебійних куль, уламків від 155-міліметрового снаряда та підрив на протитанковій міні. Такого рівня захисту на серійних броньовиках поки що не досягла жодна інша українська компанія.
У серпні 2024 року стало відомо, що підрозділи бригада “Азов” випробовували Inguar-3 під час боїв у Серебрянському лісництві на Луганщині. Наприкінці грудня компанія-виробник отримала перші офіційні замовлення для Сил оборони України.
Український бронеавтомобіль Inguar 3 пройшов випробування у Серебрянському лісі
Бронемашина побудована на рамній конструкції з незалежною підвіскою та планетарними редукторами. Під капотом – 356-сильний двигун Deutz (1500 Nm), який працює в парі з автоматичною коробкою передач Allison. Колеса мають вставки RunFlat, що дозволяють продовжувати рух навіть після пошкодження.
Очікується, що вже влітку 2025 року перші серійні Inguar-3 надійдуть до підрозділів ЗСУ. Враховуючи досвід реальних бойових випробувань та адаптацію під сучасні загрози, ця техніка може стати одним із ключових елементів української оборони.
Подробиці про новий український бронеавтомобіль Inguar
|