Як не прогадати під час вибору вживаної машини: чекліст для покупців авто з пробігом. Частина 1: Авто новини від AUTO-Consulting - пробіг

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика 125 років успіху Renault
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: пробіг
• В Україні знайшли ранню версію мотоциклу КМЗ-8.157 "Дніпро Соло" взагалі без пробігу
• На що звернути увагу під час вибору вживаної машини: чекліст для покупців авто з пробігом. Частина 2
• Як не прогадати під час вибору вживаної машини: чекліст для покупців авто з пробігом. Частина 1
• Як визначити скручений пробіг авто і не дати себе ошукати: 10 дієвих порад експертів
• DS готує розкішний електричний седан з великим пробігом
• Новий CITROEN e-C4 X перемагає у тесті-порівнянні електромобілів на дистанції пробігу 1 000 км
• Новий електричний Renault Master E-Tech матиме 460 км пробігу на одному заряді
• Toyota продаватимиме вживані сертифіковані автомобілі з пробігом
• Електромобіль здійснив перший в історії пробіг від Північного до Південного полюса Землі
• В Україні знайшли вантажівку Scania з пробігом 1,5 млн. км
Ще по пробіг...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - Україна

Як не прогадати під час вибору вживаної машини: чекліст для покупців авто з пробігом. Частина 1

Поради власникам авто | Опубліковано - 2024-05-09 09:25:57 (9426 разів прочитано)
Як не прогадати під час вибору вживаної машини: чекліст для покупців авто з пробігом. Частина 1 - пробіг
Попри те що за підсумками 2023-го року продажі нових автомобілів суттєво виросли, авто з пробігом з великим відривом залишаються панівним вибором українців, що, в принципі, цілком зрозуміло з огляду на їхні переваги. Відповідно до статистики, більшість із них ввезена з-за кордону, а вік понад 50% імпортованих машин становить 10+ років. Відповідно, купівля вживаного авто перетворюється у своєрідну лотерею, де у випадку програшу на вас з великою долею ймовірності очікуватимуть різноманітні проблеми із залізним конем.
Як же збільшити свої шанси на виграш? На що саме звернути особливу увагу під час вибору машини з пробігом? Слово експертам вітчизняного автохолдингу GM GROUP, які підготували відповідний чекліст, що однозначно стане в пригоді автомобілістам.

Як визначити скручений пробіг авто і не дати себе ошукати: 10 дієвих порад експертів

Як не прогадати під час вибору вживаної машини: чекліст для покупців авто з пробігом. Частина 1 - пробіг

1. Підготовчий етап
Перед покупкою бажано зібрати якомога більше загальної інформації про бажану автівку. Наприклад, слушно поцікавитися ключовими технічними характеристиками ТЗ, особливостями експлуатації (особливо в зимовий період), типовими недоліками тощо. Все це можна легко відшукати на тематичних сайтах, та й на тому ж YouTube.

Також не зайвим буде визначити середню вартість авто – вашого фаворита, в чому допомагають сайти з продажу автомобілів. Ціна, що істотно відрізняється від середньої по ринку, в деяких оголошеннях має вас як мінімум насторожити. Справа в тому, що частенько це симптом проблем з машиною, які недобросовісний продавець приховує: від протікання мастила до неробочого кондиціонера, який потребує заміни.

Як не прогадати під час вибору вживаної машини: чекліст для покупців авто з пробігом. Частина 1 - пробіг

2. Власне саме оголошення про продаж
Значну частину потенційних варіантів можна відсіяти на стадії ознайомлення з рекламою, спростивши процедуру вибору. Логічно, що чим інформативніше оголошення і чим більше в ньому світлин автівки, тим краще. Детальний опис, що містить дані про те, яку запчастину і коли саме замінювали і наскільки часто транспортний засіб проходив обслуговування, здебільшого сигналізує, що продавець – реальний його власник. У телефонній розмові він без проблем і запинок розповість вам усі деталі, зокрема поділиться не лише достоїнствами автомобіля, а і його мінусами.

Менше з тим з цього правила є свої винятки. Так, велика кількість фото і підозріле розхвалювання товару на кшталт «Авто в ідеальному стані (їздила дружина), сів і поїхав» часто свідчать про те, що ви натрапили на «перекупа», котрий прагне чим швидше його збути. До подібних оголошень потрібно ставитися з обережністю, а до самих машин – придивлятися.

Як не прогадати під час вибору вживаної машини: чекліст для покупців авто з пробігом. Частина 1 - пробіг

3. Історія автомобіля
Вона дасть відповіді на найактуальніші запитання: дата останньої угоди, кількість власників, показник кілометражу під час попередніх продажів, можливі аварії та їхні наслідки тощо. Спеціалізовані сайти уможливлюють ретельну перевірку авто за багатьма параметрами – вони дозволяють звірити пробіг, переглянути старі фотографії, відстежити ушкодження і справжній колір машини, тобто все те, що від вас можуть з певних причин приховувати.

4. VIN-код
Унікальний номер, вказаний в техпаспорті та на корпусі автомобіля, заслуговує окремого пункту. Якщо ви його знаєте, то за допомогою спеціальних сервісів зможете отримати цінну інформацію про машину: операції з її покупки/продажу, скручений кілометраж, приховані пошкодження, а іноді – і угон. Бувають випадки, коли продавець приховує він-код в оголошенні – ви маєте повне право попросити надати вам його. Якщо ж ваш співрозмовник навідріз відмовляється, що ж, це привід серйозно задуматися.

Як не прогадати під час вибору вживаної машини: чекліст для покупців авто з пробігом. Частина 1 - пробіг

5. Пробіг
Саме з ним найчастіше чинять махінації непорядні продавці. Звісно, найточніший спосіб перевірити пробіг – комп’ютерна діагностика на СТО, але зробити це можна і неозброєним оком, благо є певні характерні ознаки. Зокрема, якщо ви помічаєте стерті кермо, накладки на педалі, кнопки управління, сидіння відверто не першої свіжості – продавлене чи порване, а продавець заявляє пробіг «всього» 100 000 км, то є величезна ймовірність, що над ним почаклували.

Про солідний пройдений кілометраж – 200 000 км і більше – зазвичай кажуть і водійські дверцята. Якщо вони погано зачиняються, а петлі провисають, отже, ними користувалися доволі часто.

Однак буває і зовсім по-іншому. Приміром, автівка з пробігом 220 тис. км, за якою ретельно доглядали, може перебувати в ліпшому стані, ніж машина з кілометражем 90 тис. км, чий власник не відзначався особливою дбайливістю в ставленні до неї і тому регулярно «забував» про техобслуговування – як щоденне, так і планове. Тож все індивідуально.

Як не прогадати під час вибору вживаної машини: чекліст для покупців авто з пробігом. Частина 1 - пробіг

6. Зовнішній вигляд
Про те, що автівка, насамперед кузов, повинна бути чистою, не варто й говорити – це базова вимога до продавця, бо інакше огляд не матиме сенсу. Розпочинають його з правої фари з переходом до правого борту, перевіряючи вм’ятини, дефекти геометрії кузова, різницю відтінків забарвлення деталей; аналогічно вчиняють і з лівим боком машини.

Наступний етап – огляд даху, багажника і капота, зокрема стиків між капотом і крилами, стійками та дверима, які можуть бути видимими проявами того, що машина потрапляла в ДТП. Ідеально це якщо стик має однакову ширину по всій довжині, а от написи чи наклейки можуть служити маскуванням дефектів. Самі ж двері мають зачинятися одним зусиллям, інакше це показник того, що геометрія кузова, на жаль, порушена.

У разі, якщо під капотом, де кріпляться бампер і лонжерон, наявні складки металу чи сколота фарба, можна майже напевне стверджувати, що виконувалося витягування вм’ятин. А ось потертості на лобовому склі є незмінними супутниками довготривалих поїздок.

Як не прогадати під час вибору вживаної машини: чекліст для покупців авто з пробігом. Частина 1 - пробіг

Ледь помітні залишки фарби на пластикових і гумових деталях, її відмінне забарвлення під гумовими ущільнювачами стекол, неоднорідне лакофарбове покриття в певних зонах – все це свідчить про те, що не обійшлося без перефарбовування машини. Також нерідко у вживаних авто присутній надто товстий шар шпаклівки. Виявити його можна за допомогою звичайного магніту: якщо той не тримає, малярі перестаралися у своїй роботі.

Отже, сьогодні ми розповіли вам лише про перші з багатьох інших моментів, на які наполегливо радимо звернути увагу, вибираючи машину з пробігом. Продовження цієї статті буде не менш корисним, проте ви можете не чекати на нього, а придбати перевірене вживане авто з гарантією вже зараз!

Як не прогадати під час вибору вживаної машини: чекліст для покупців авто з пробігом. Частина 1 - пробіг

Таку можливість українцям надає холдинг GM GROUP. До його складу входять 17 автосалонів у семи областях, в яких ви можете купити цілком пристойну вживану автівку, яка не поступатиметься багатьом новеньким. Усі без винятку транспортні засоби, пропоновані компанією, проходять всебічну передпродажну перевірку – її предметом стають технічний стан, пробіг, історія обслуговування та ДТП, юридичні аспекти і не тільки. За результатами професіональної діагностики, виконуваної працівниками офіційних СТО, кожне авто з пробігом отримує, по-перше, сертифікат перевірки, а по-друге і найважливіше – свою гарантію, що залежить від його пройденого кілометражу та року випуску. З каталогом наявних автомобілів можна ознайомитися на сайті https://mymycars.com/catalog/certificated

Як не прогадати під час вибору вживаної машини: чекліст для покупців авто з пробігом. Частина 1 - пробіг

Вигіднішої пропозиції на українському авторинку годі й знайти!

Як перевірити лакофарбове покриття автомобіля та не купити «битка». Поради експертів

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - Україна Всі новини по темі Поради власникам авто


Цікаве по темі...
• Як ввезти автомобіль в Україну, придбаний за кордоном? Покрокова інструкція
• Скільки коштує перереєструвати авто в сервісному центрі. Онлайн-калькулятор
• Електромобілі в Україні: що треба знати перед купівлею у 2025-му році
• В сервісних центрах МВС можливо зберігати обрані номерні знаки. Як це працює?
• Як поставити гуманітарні авто на тимчасовий облік за військовослужбовцем. Покрокова інструкція
• ТОП-3 корисні онлайн-сервіси в Сервісних Центрах МВС
• Як зареєструвати конфісковану автівку, куплену на аукціоні
• Як не залишитися «без коліс»? В ALMAZ GROUP доступна послуга підмінного авто
• Як вибрати автомобіль для сім’ї: поради експертів
Головні новини
• 4 роти інженерних безпілотних систем забезпечили пікапами та новою технікою
• В Україні презентували унікальний зерновоз із краном-маніпулятором
• В 2025 році в Україні зросли страхові премії за "Зелену картку"
• Renault перезавантажує культову модель із 1980-х років
• В Україні доступні міцні 33-тонні шасі DAYUN CGC1331 для забудови спецтехніки
• Українська співачка закупила для ЗСУ 100 автівок
• В Україні виготовили цистерну для збору нафти на шасі Renault K 6x6
• В Україні настала кульмінація конкурсу "Автомобіль року 2025"
• Що саме для військового сектору збирається виробляти Volkswagen
• Власники елітних авто в 2024 році сплатили 220 млн грн. транспортного податку
• Ford Trucks представляє новий двигун Ecotorq GEN2
• Україна отримала 10 реанімобілів для підсилення обласних служб «екстренки»
• Stellantis Pro One та IVECO пропонуватимуть дві моделі електричних фургонів під брендом IVECO
• Швеція передасть Україні 18 САУ Archer і 5 контрбатарейних РЛС ARTHUR
• В лютому 2025 року основним бюджетоформуючим товаром на митниці були автомобілі
• DAF пропонує встановлення сонячних панелей на своїх вантажівках
• IVECO відзначає 50-річчя. Історія та досягнення компанії
• Що цікавого буде представлено на автовиставці ComAutoTrans у травні 2025 року?
• Новий PEUGEOT 3008 вже в Україні та доступний для тест-драйву
• ГеройCar передав відразу 35 автомобілів для ЗСУ
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
«Машини часу» Дніпро
Музей КПІ Київ
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Ретро музей Карлівка
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років
Колекційна мото- вело- ЗАЛА

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Книга по історії появи мотовиробництв в Україні
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  




Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• Україна може втратити найпотужнішого виробника автобусів та тролейбусів
• В Україну доставлений вже 1700-й бронеавтомобіль Roshel Senator
• В Україні сформувався сток з 10 тис. електрокарів
• В Україні з`явився ще один виробник шкільних автобусів
• В Україні почали випускати підйомники на шасі пікапів ISUZU
• Рівненська Рада розпродає на аукціоні застарілий транспорт. Які початкові ціни?
• В Україні набирає популярності спецтехніка на повнопривідних шасі DAYUN CGC1121
• Українським військовим почали закупати нові Renault Duster
• Посол Японії відвідав виробництво автобусів в Україні
• Хмельницький незабаром почне отримувати нові тролейбуси українського виробництва
• Український бронеавтомобіль "Новатор-2" отримав ряд покращень
• Як зміниться розмитнення авто завдяки впровадженню ШІ на митниці в Україні
• Як у 90-і в Україні намагалися створити власний автомобіль "швидкої допомоги"
• В Україні почали виготовляти бронекапсули до HMMWV
• Електромобілі в Україні: що треба знати перед купівлею у 2025-му році
Акції у дилерів...
• На Peugeot 408 діє знижка 50 000 грн.
• На гібридний Honda CR-V діють акційні пропозиції з вигодою в 100 тис. грн.
• Вигода до 50 000 грн* діє на автомобілі Mitsubishi в транзиті
• В Україні стартувала сервісна акція на аксесуари Renault
• На Honda CR-V діє спеціальна зимова пропозиція з вигодою 100 тис. грн.
• На INFINITI діє сезон розкішних цін
• В Україні діє спеціальна ціна на найдоступніший кросовер від Mazda
• Вигідний лютий 2025: в мережі автосалонів GM GROUP діє цілий ряд спеціальних пропозицій
• В Україні діє супер-ціна на Opel Crossland у топовій версії
• Сезони змінюються, наша турбота - ні. Зимова пропозиція на запчастини до автомобілів Mitsubishi
• До кінця зими на кросовери Mitsubishi діє зимова вигода до 155 000 грн.
• Renault в Україні запускає сервісну акцію «Вигідне ТО»
• На Mazda CX-60 діє спеціальна ціна з вигодою 110 000 грн.
• В Україні діє спеціальна пропозиція на найдоступніший BMW
• На новий BMW 3 серії діє спеціальна пропозиція від 1 510 000 грн.*
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Історія NSU
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
IVECO 50 років
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Історія Jeep
Історія Mazda
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Історія появи українського мото- та велопрому
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Марчелло Гандіні, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.